Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yumurta çatladında korpus luteum denilen sarı cisim oluşuyo ve bu da rahmi kalınlaştırıp östrojen hormonu ile gebeliğe hazırlıyo

merhaba kızlar nevar ne yok....beryalcim hiç görüşemiyoruz tatlışım nohutum neyapıyor özledim çapkınımı yaaa iyi bakıyormusun annesi?????
chen hamişlik nasıl gidiyor..en taze annemiz sensin galiba dimi canım

eğer yumurta döllenirse kalınlaştırma gebelik kesesi olş kadar devam eder olmassa rahim duvarı adetle atılır

yumurta çatladında tüplerde sperm varsa gebelik oluşur . yumurta çatladında yani yumurtlama oldunda hafif kasık ağrıları ateşte az yükselme ve yapışkan sünen bir akıntı gelir rahimden

merhaba kızlar nevar ne yok....beryalcim hiç görüşemiyoruz tatlışım nohutum neyapıyor özledim çapkınımı yaaa iyi bakıyormusun annesi?????
chen hamişlik nasıl gidiyor..en taze annemiz sensin galiba dimi canım

slm canım nasılsın görüşmeyeli

artık bellirtileri takip edeyim derken o iste bu site dolaşa dolaş bayağı bi şeler öğrendim arkadaşlar kaydirigubbakcemile2

saol fenmat benim bugün çok akıntım oldu bide 3 gündür ateş ölçüyodum bugün yüksek çıktı 1,5 derece
yumurtamın çatladığından şüphelendim ayın 12 ve 15 arası tahmin ediyodum umarım çatlamıştırlülülülülülü

arkadaşlar ben reglime 10 gün kala idrar yol enf için dr gittim ilaç yazmadan ultrs bakalım dedi ve rahim içi kalınlaşmış bişeler sanki var gibi dedi fakat kan testi - çıktı. ama %100 gebe değilsin diyemem dedi günüm gelmedi için . benim dün veya bugün adet olmam gerekiyo fakat olmadım üç gündür de k.rengimsi akıntım var dün idrar testi - çıktı. buna benzer bi durum duydunuz mu hiç yardımcı olursanız sevinirim

evet ozaman demektir ki vucudunda 24 saat aktif bekleyecek bi yumurtan var o na göre hareket edersen gebelik şansınızın en yüksek olduğu 24 saatlik zaman başlamış

arkadaşlar ben reglime 10 gün kala idrar yol enf için dr gittim ilaç yazmadan ultrs bakalım dedi ve rahim içi kalınlaşmış bişeler sanki var gibi dedi fakat kan testi - çıktı. ama %100 gebe değilsin diyemem dedi günüm gelmedi için . benim dün veya bugün adet olmam gerekiyo fakat olmadım üç gündür de k.rengimsi akıntım var dün idrar testi - çıktı. buna benzer bi durum duydunuz mu hiç yardımcı olursanız sevinirim
idrarda hamilelikmi çıktı canım pozitifmi yani??
adetim 23.canım çarşamba kontrolüm var
rahim ince kalıyormuş canım tüp bebek diyor dr.
napıcam bilmiyorum
eşim biraz bekleyelim diyor

bekle bakalım canım ozaman...yani olma şansı varsa bekle istersen..bu kışı geçir istersen..olmazsa yaza tedavi olursn..sil at kafandan bebeği biraz bekleyin bencede

yok idrarda dün yaptım 25. günümde negatifti ama erken dediler daha. geç döllenme olduysa adetten baya sonra da çıkar filan bi şeler duydum ama bilmiyorum.:KK43:(

X