Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar sizler nerde tedavi görüyorsunuz sizin sıkıntılarınız ney anlatırsanız sevinirim paylaşmış oluruz gerçi arkadaşımızın bu mutluluğu üstüne bu sorularla sıkmamayayım sizleri. benimki de biraz sizlerden bilgi alıp moral bulmak yokmu benim gittiğim has giden bilgi almak istiyorum

haydi kızlar moral bozmak yok hihoyyyt:teytey::teytey::teytey::teytey: inanınki siz buruk olunca sevinemiyorum

çapkınlığını özlemişim kız nerelerdesiniz kaç gündür....iş güç işte yaz gelince bide gezmeler artıyor tabiii.....

naber şekercim...nasılsın???
ben iyiyim valla neolsun pinekliyorum işyerinde....

ben aynı valla işyerinde pinekliyorum iyiyim şükür ama içimsıkılıyorr hiç bişey yapmak istemiyorumm mirmirmirmir

hoşgeldinnn kaydirigubbakcemile5

hoşgeldin melekim opuyorumnanaktan

hoşgeldin cnm naber Şeniz
evet iki hamişimiz :teytey: :teytey: 3 depresyonumuz var :nazar:

sende hoşgeldin canım Şeniz

hoşgeldin canım nasılsın..chen hamile evet..bende halaya başladım..hadi sende katıl..:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

hosbulduk arkadaslar eşim uyuyor bende size takılayım dedim insallah hepimiz birgün kendi halayımızı cekeriz vildan hamileleri biliyomda depresyonda olanlar kim gııııııııııııı.bende halay cekiyommmmm ahada:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

arkadaşlar sizlerden cevap bekliyorum şuan okadar canım sıkılıyorki anlatamam
canım kendini strese sokma her işin başı stres ve moral bizlerde senin gibi bebişimiz olsun diye uğraşıyoruz...ama allah ne zman nasip ederse o zaman olcak bunu unutma..herşeyin vakti zamanı var..sen elinden geleni yap..tevekkülü allaha bırak..elbek birgün hepimizin yüzü gülecek burada..:teselli:

canımmm çok mutlu oldum..tebrik ederim..hadi kızlar halaya..:teytey::teytey: :teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: canım duygularını alayım..nasıl hissediyorsun kendini..ne zaman öğrendin hamile olduğunu..allah en yakın zamanda da bizede nasip etsin inşallah..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ya 5inde adet olmam gerekiyordu olmadım sonra dedim yara yaktırma işlemi olduya onunla alakalı bişey herhalde gecikicek ama benim hiç 5gün geciktiği olmamıştı işte rüyamda gördüm test yaıyordum çift çizgi çıkıyordu hep görmüş oldupum tek çizgi değil sonra rüyaların tersi çıkar deyimiyle dedim yok hamile değilim ama sabah geldim buraya yazdım acaba varsa gözükürmü felan diye dayanamadım ha doktora görünüp üzülücem ha testle en azından test yapınca doktorada gitmem eşimide üzmem dedim bi baktım hamişim şimdi eşim geldi kızlar doktora gidiyorum dua edin hepinizi öptüm bye

arkadaşlar ilginizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum dualarımız hepimiz için.kızlar size bir şey sormak istiyorum benim gibi olup hamile kalan var mı aranızda bu ay 2.tüp bebek için tedaviye başlayaçağız ben dün tedaviden önce betahcg testi yaptım 8.12 çıktı geblik başlangıcı dedeler bugün tekrar yaptırdım 1.12 düşmüş bu nedemek oluyor bende kendiliğinden gebe kalabilirmiyim

vildoş canım iyiyim valla neolsun dün doktora gittim tertemizmişim)))aklandım ve paklandım..normal hayatına dönebilirmişim...
chen senide tebrikederim..
bulut sende hoşgeldin canım üzülme hepimiz yaşıyoruz bunları...ama kafaya takmakla hiç olmuyor hayatım...

benim geyiğim geldi zemuszemuskızlar öteki tarafa bakayım biraz

çapkınlığını özlemişim kız nerelerdesiniz kaç gündür....iş güç işte yaz gelince bide gezmeler artıyor tabiii.....

naber şekercim...nasılsın???
ben iyiyim valla neolsun pinekliyorum işyerinde....
Çapkınım dimi :jeyyar:
İş güç bana kaldı canım ya 2 kat nasıl temizlicem valla bitmedi daha dün bir başlangıç yaptım ama halıları çok sevdiğim eltime yıkattım sırnaşık şey

hoşgeldin melekim opuyorumnanaktan

hoşgeldin cnm naber Şeniz
evet iki hamişimiz :teytey: :teytey: 3 depresyonumuz var :nazar:

sende hoşgeldin canım Şeniz
hoşbulduk canımın içi Şeniz

istanbula mı geliyonn ohhh negüzell kimin düğünü var??
ahh kaynana istanbulda mı kayınvalden
görümcemin düğünü var cnm
biz sivastayız oğlan evi istanbulda
hem burda düğün olacak hem orda
avcılarda oturuyolarmış oğlan evi
kaynanam sivasta yanımdada ne zaman birlikte biyere gitsek hareketlerimi kısıtlar ona sinir oluyorum
ben seyahatte pantolon giyecem kesin onada karışır :umursamaz:
vildancım nasılsın..?a.s. a.s.
iyi diyelim iyi olalım cnm sen nasılsın
aslında buraya günün erken saatlerinde takılsam sinir stres kalmayacakta giremedim kocik evde olunca
kızlar sizler nerde tedavi görüyorsunuz sizin sıkıntılarınız ney anlatırsanız sevinirim paylaşmış oluruz gerçi arkadaşımızın bu mutluluğu üstüne bu sorularla sıkmamayayım sizleri. benimki de biraz sizlerden bilgi alıp moral bulmak yokmu benim gittiğim has giden bilgi almak istiyorum
cnm ben sivastayım
özel anadolu hastanesinde tedavi görüyorum
1 kızım var 8 yaşında oda tedaviyle oldu
en basitinden başladık klomen kullanıyorum
haydi kızlar moral bozmak yok hihoyyyt:teytey::teytey::teytey::teytey: inanınki siz buruk olunca sevinemiyorum
:teytey: sen bize bakma cnm senin adına bizde çok sevindik valla bak :teytey:
hosbulduk arkadaslar eşim uyuyor bende size takılayım dedim insallah hepimiz birgün kendi halayımızı cekeriz vildan hamileleri biliyomda depresyonda olanlar kim gııııııııııııı.bende halay cekiyommmmm ahada:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

ben ben ben ben ben ben :nazar: :bbo:

canım ben burdurdayım benim dr iltihap var dedi onun dısında stres sıkıntı yani psikolojik dedi kafaya cok taktıgın ve hamileliğe odaklandığın zaman olmuyo dedi hayırlısını diliyoruz allahtan ben bu ay sogan suyu içtim düzenli olarak umutluyum hayırlısı olsun bakalım ben faydasını gördüm

vildoş canım iyiyim valla neolsun dün doktora gittim tertemizmişim)))aklandım ve paklandım..normal hayatına dönebilirmişim...
chen senide tebrikederim..
bulut sende hoşgeldin canım üzülme hepimiz yaşıyoruz bunları...ama kafaya takmakla hiç olmuyor hayatım...

benim geyiğim geldi zemuszemuskızlar öteki tarafa bakayım biraz
çok sevindim cnm
inşallah görüp göreceğin son sıkıntı olur
bundan sonra devam birlikte :lepi:

Çapkınım dimi :jeyyar:
İş güç bana kaldı canım ya 2 kat nasıl temizlicem valla bitmedi daha dün bir başlangıç yaptım ama halıları çok sevdiğim eltime yıkattım sırnaşık şey

hoşbulduk canımın içi Şeniz
Şeniz
kızlar ben çıkıyorum evi süpürüyüm birazdan arar kocik
hepinizi seviyom allaha emanetsiniz opuyorumnanaktan

beryal arkadaşım benide umut listesine ekle inşallah en kısa zamanda hepimizin umutları gerçekleşir chen arkadaşım mutluluğunu tam yaşa bu senin sabrının azminin mükafatıdır doya doya yaşa

kaynanam sivasta yanımdada ne zaman birlikte biyere gitsek hareketlerimi kısıtlar ona sinir oluyorum

aslında buraya günün erken saatlerinde takılsam sinir stres kalmayacakta giremedim kocik evde olunca

cnm ben sivastayım

ya canım banim hiç bişeye canını sıkma bosver yaaaaa valla ne geliyosa can sıkıntısından geliyo insanın basına bosver üzülme tatlım hayırlısı olsun sana bi fıkra anlatırdım ma maluuuuuum kızıyoooooooooo larrrrrrrrrrrkaydirigubbakcemile

cnm ben sivastayım

senle komşuyuzz bende malaytalıyım gerçi istda yaşıyorum ama.boşverr kaynanayı sen rahatına bakk.oooo oğlan evide çok uzakmış avcılarrr iyi eğlenceler size ozaman zemuszemus

ya 5inde adet olmam gerekiyordu olmadım sonra dedim yara yaktırma işlemi olduya onunla alakalı bişey herhalde gecikicek ama benim hiç 5gün geciktiği olmamıştı işte rüyamda gördüm test yaıyordum çift çizgi çıkıyordu hep görmüş oldupum tek çizgi değil sonra rüyaların tersi çıkar deyimiyle dedim yok hamile değilim ama sabah geldim buraya yazdım acaba varsa gözükürmü felan diye dayanamadım ha doktora görünüp üzülücem ha testle en azından test yapınca doktorada gitmem eşimide üzmem dedim bi baktım hamişim şimdi eşim geldi kızlar doktora gidiyorum dua edin hepinizi öptüm bye

dualarımız seninle dönünce hemen yaz ölürüz meraktan

çok sevindim cnm
inşallah görüp göreceğin son sıkıntı olur
bundan sonra devam birlikte :lepi:
Şeniz
kızlar ben çıkıyorum evi süpürüyüm birazdan arar kocik
hepinizi seviyom allaha emanetsiniz opuyorumnanaktan

öf be bu yaz geldi iyimi oldu kötümü oldu bilmiyom valla :nazar:
neyse öptüm canım kolay gelsin :gitme:

kızlar sizde benim gibi sürekli rüyanız da görüyormusunuz bebeğinizi ben en son rüyamda emzirdiğimi ve göğüslerimden öyle bir süt geliyor emzirirken boşa akıyor bazende böyle rüyalarla avutyom kendimi diyorum demek bebeğim olcak rabbimin izniyle bana rüyamda gösteriyor ya sizler görüyormusunuz

slm arkadaşlar.Ben adetimin her günü sancı çekiyorum.Benim gibi olan varmı?2 yıldır evliyiz evlenince geçer dediler bi türlü geçmedi daha beter oldu.Çocuk bundanmı olmuyo dedik ama bişey çıkmadı ikimize de normal diyolar 1yıl oldu her ay adet olmıyayım diye bekliyorum.Maalesef her ay aynı:KK43:delikafadulden

evet hep öyle derler. ağrımıyorsa da evlenince değişir diyorlardı. benim hiç ağrım olmazdı evlendim hala olmuyor değişmiyor yani :umursamaz:

kızlar diyeceksiniz ne çok soru soruyor ama ne yapayım herzaman için akıl akıldan üstündür demişler aranızda tüp bebek tedavisi gören veya görüpte başarıyla sonuçlanan varmıÇok üzgünüm çoook

X