Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya bak ben üzülüyorum böyle demeyin arkadaşlarım ya canlarım Allah ne zaman nasip ederse ozaman olur lütfen ama buruk bi sevinç yaşatmayın bana ne olur hadi toparlanın herşeyin hayırlısı herşey Allahtan:)

neslim sen moralini yüksek tutmak zorundasın karamsarlık umutsuzluğun bize hiçbir getirisi yok. bu ay olmadı önümüzdeki maçlara bakalım biz çok çalışalım elimizden geleni yapalım olmadımı tabiki üzülücez ama çabuk toparlıycaz kendimizi dimi canım arkadaşım
sana katılıyorum canımalkisalkisalkis

angel_eda, chen+, iltercakir+, meleksen, nilaykisir, scuba slm kızlar
noluyo yaa herkes üzgün
bende üzgünüm içim sıkılıyo ağlamaklıyım ama sebebini bilmiyom
canım hiçbişey yapmak istemiyo
gülemiyorum herkese çatıyorum
böyle zamanlarda benim için en iyisi ev işi
bol bol temizlik yapacam dr saati gelene kadar
3 te gidecem dr
ara ara girip bakarım

kızlar hamileyimmmmmmmmm
chen canım tebrik ederim seniii
harika bir haber gerçekten çok sevindim senin adına
eşinlede konuştuğuna ve araznıdaki sorunu çözmek adına birşeyler yaptığınızada çok sevindim canım şimdi iki katı güçlü olmalısın alınganlık yapma tamamı kafanda sorunları büyütmemeye çalış tamam mı

noluyo yaa herkes üzgün
3 te gidecem dr
ara ara girip bakarım

ne biliyim bende tuhafım bugün. çıkınca bizede haber ver merak ederiz

noluyo yaa herkes üzgün
3 te gidecem dr
ara ara girip bakarım
vildancım ben iyi olmaya çalışıyorum canım belimin ağrısı katlanarak artıyor sabahtan beri durduk yere ağlıyorum ayrıca şu sana söylediğim şey vardı ya dün aldımonu pazardan yaptım ooo harikaydııı :kedi:

noluyo yaa herkes üzgün
3 te gidecem dr
ara ara girip bakarım
hoşgeldin canım. inşallah muayenen ii geçer..

vildancım ben iyi olmaya çalışıyorum canım belimin ağrısı katlanarak artıyor sabahtan beri durduk yere ağlıyorum ayrıca şu sana söylediğim şey vardı ya dün aldımonu pazardan yaptım ooo harikaydııı :kedi:
neymiş bakiim o harika olan şey? :jeyyar:

ya şunu düşünün lütfen yemeği ekmeği yokken biz yemek beğenmiyoruz giymeye ayakkabısı yokken biz nikelar pumalar giyiyoruz onların çocukları açlıktan ölüyorken biz bebeğimiz olmuyor diye üzülüyoruz lütfen kızlar bende çok karamsardım hiç umudum yoktuda ne oldu lütfen kızlar neolur üzmeyin oturur ağlarım bakın siz değilmiydiniz bana RABBıM NEYLERSE GÜZEL EYLER diyen şimdi ne oldu size benimde 1sene olmadı herşeyin bi vakti var demekki hemde hiç beklemiyordum düşünmüyordum bile:) kafanızı rahat tutun ne olur kızlar üzmeyin beni :)

iltercim sen nasılsın ayşeden haberin varmı?
canım ayşe iyi dr gitti dün bakmış yumurtalıklar gayet iyi demiş doktor ama kaç mm olduğunu söylememiş bizimkide sormamış hayırlıs artık ama ben inanıyorum bu ay olacak onun

neymiş bakiim o harika olan şey? :jeyyar:
kız sana msn de söyledim yaa canımın çektiği birşey var diye o işte şimdi söylemiyeyim milletin canı çeker olmaz

chen cıĞım cnm benım haklısın tabııkı rabbım neylerse gÜzl eyler bundada bır hayır var dıyıpp ÖnÜme bakıyorum..ama ben 2 yıldır denıyorum olmuyoo. Kısmet dıyorumm...tmm hamıle kalmak Şuanda benım ıÇın %50 Önemlı ÇÜnkÜ ben ayrıca adette olamıyorumm hele onun sıkıntısı daha Çok.k.k.kkkkk....ama Şımdı ıyıyımm senın haberını aldım hulenede Çok sevındım.....rabbım bebıŞlerınızı hay. ıle kucaĞınıza almayı nasıp etsın...

ne biliyim bende tuhafım bugün. çıkınca bizede haber ver merak ederiz
haber veririm cnm
ne oluyo bana anlamıyorum ben böyle birisi değilimki
etrafta hep neşemle tanınırım senağlama
cnm afiyet olsun yarasın cokacimcoook
belinin ağrısı inşallah bebiştendir cnm
valla bende ağlıyodum o kadar şiddetli ağrımıştı benim belimde hamileyken
ağrı değilde sızı şeklinde demi cnm

hoşbuldum cnm Şeniz inşallah bakacaz :Saruboceq:

noluyo yaa herkes üzgün
3 te gidecem dr
ara ara girip bakarım

havalardan galiba benimde canım hiiç bişey yapmak istemiyor.kendimi çok bitkin ve yorgun hissediyorum.tatil vakti geldi sanırsamm.dr dan gelince bizede haber ver

ya şunu düşünün lütfen yemeği ekmeği yokken biz yemek beğenmiyoruz giymeye ayakkabısı yokken biz nikelar pumalar giyiyoruz onların çocukları açlıktan ölüyorken biz bebeğimiz olmuyor diye üzülüyoruz lütfen kızlar bende çok karamsardım hiç umudum yoktuda ne oldu lütfen kızlar neolur üzmeyin oturur ağlarım bakın siz değilmiydiniz bana RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER diyen şimdi ne oldu size benimde 1sene olmadı herşeyin bi vakti var demekki hemde hiç beklemiyordum düşünmüyordum bile:) kafanızı rahat tutun ne olur kızlar üzmeyin beni :)

ahh bebeğim biz seni hiç üzermiyiz sopa bize :eek:klava::eek:klava: ağlamak yok tamammı söz ver bakıyım

ya şunu düşünün lütfen yemeği ekmeği yokken biz yemek beğenmiyoruz giymeye ayakkabısı yokken biz nikelar pumalar giyiyoruz onların çocukları açlıktan ölüyorken biz bebeğimiz olmuyor diye üzülüyoruz lütfen kızlar bende çok karamsardım hiç umudum yoktuda ne oldu lütfen kızlar neolur üzmeyin oturur ağlarım bakın siz değilmiydiniz bana RABBİM NEYLERSE GÜZEL EYLER diyen şimdi ne oldu size benimde 1sene olmadı herşeyin bi vakti var demekki hemde hiç beklemiyordum düşünmüyordum bile:) kafanızı rahat tutun ne olur kızlar üzmeyin beni :)

canım tebrik ederim seni allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah
herşey yoluna girer bu bebekle aradığın istediğin mutluluğa kavuşursun umarım cnm :1hug:

chen cİĞİm cnm benİm haklısın tabİİkİ rabbİm neylerse gÜzl eyler bundada bİr hayır var dİyİpp ÖnÜme bakıyorum..ama ben 2 yıldır denİyorum olmuyoo. Kısmet dİyorumm...tmm hamİle kalmak Şuanda benİm İÇİn %50 Önemlİ ÇÜnkÜ ben ayrıca adette olamıyorumm hele onun sıkıntısı daha Çok.k.k.kkkkk....ama Şİmdİ İyİyİmm senİn haberİnİ aldım hulenede Çok sevİndİm.....rabbİm bebİŞlerİnİzİ hay. İle kucaĞınıza almayı nasİp etsİn...

sebep ne adet olamamana ne diyor dr

Ben pos. Var...ve adet olamıyorumm ve kılo aldımmm...vermem lazım...aldıĞım ıÇın hıÇ olamıyorummmmmmmmm.....bu 2-3 yıldır bÖyle...ılaÇ tedavısdı oldumm ama artık ılaÇalrda etkısını gÖstermıyoo...

arkadaşlar bende sizin gibi çoçuk sahibi olmak isteyenlerdenim .bugün sizlerin arasına yeni katıldım sizlerle güzel günler geçireceğimden eminim birbirimize umut kaynağı olup moral bulacağız inşallah.benim hikayem ise 4.5 yıllık evliyim 4 senedir tedavi görüyorum okadar tahliller yaptılar eşime ve bana hiç bir sorun olmadığını çoçuğumuzun olacağını söylediler yaşınız daha genç eşim 28 ben 27 yaşındayım ne kadar ekense bilmiyorum rabbim herkese gönlünden geçeni versin kucaklarını boş bırakmasın biz 3defa aşılama denedik tutmadı daha sonra american has 1defa tüp bebek denedik olmadı o hastanedede yapılan tetkiklerdede birşey çıkmadı.arkadaşlar benim durumumda olanınız varsa vediğerleriyaşadıklarınıyazarsasevinirimbirde american has tedavi gören varmı bana lütfen yardımcı olunnnnn

kızlar hamileyimmmmmmmmm
canımmm çok mutlu oldum..tebrik ederim..hadi kızlar halaya..:teytey::teytey: :teytey::teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: canım duygularını alayım..nasıl hissediyorsun kendini..ne zaman öğrendin hamile olduğunu..allah en yakın zamanda da bizede nasip etsin inşallah..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

X