Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım hoş geldin aramıza
her adeti geçiken menopoza girmez tatlım sen bende bir dr git hormon tstlerini yatır kilo problemin varmı bilmiyorum ama detin düzeni kiloda bozuyor ayrıca çok kafana taktıysan ondanda bozulmuş olabilir
slm bitanem

merhaba canım sende hoş geldin aramıza psikolojik olarak adetlerin geçikebilir ama dr gitmende fayda var bebek içinde birazdaha çalışın eğer doğum kotrol hapı kullandıysan oda vucudu bir müddet koruyor canım sıkılma bence bebeşin ozaman gelir

teşekkür ederim canım umarım psikolojiktir. daha önce doktora gitmiştim kist varmış
ama çok fazla bilgi vermedi kendiliğinden olmazsa 6ay sonra falan gel dedi. ama o zamanlar adetlerim düzenliydi. doğum kontrol hapını daha önce bırakmıştım zaten

bende yeni bıraktım korunmayı banada aynen senin gibi oldu idrar testine güvenemedim kan testi yaptırdım rahatladım. heralde fazla stres yapıyoruz ben birde didimden istanbula gittim fazla hava değişimide olmuştu. bakalım bu ay ne olucak. bu arada mutlaka git dr a ben bebek hazırlığı için önceden gitmiştim bir sorun olmadığını biliyorum o yüzden strestendir diyebiliyorum. ayrıca folic asid kullanman gerekiyor hamile kalmadan önce biliyorsundur ama ben yinede hatırlatıyım dedim

teşekkür ederim canım ben de gitmiştim. kist var ama önemli değil tedavi gerekli değil şimdilik demişti. şimdi adetlerim de gec olmaya başlayınca endişelendim başka bi doktora gitcm. ah bi de şu stres olmasa....:KK43:

kızlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakın sonra gelirim bu gün pazar var pazara gidicem geç gelirim
okk kendine iyi bak güzelim..:a015: :a015:
zaten bir yıldır bebek sahibi olmaya çalışıyorum ama olmuyor çoğunlukla da adet düzensizliği yaşarım fakat hiç bu ayki kadar olmamıştı her ay acaba hamilemiyim diye umutlanıp sonra hüsrana uğramaktan çok yoruldum ümidimide kaybettim zaten canım artık
hoşgeldin canım..nasılsın..umudunu hiç bir zaman kaybetme ve inş. sende en yakın zamanda hamiş kalırsın güzelim..:CüvCüv:

arkadaşlar merhaba,
siteye yeni üye oldum ben de 3 aydır hamile kalmak için uğraşıyorum ama olmuyo:KK43:
adetlerim düzenliydi 2 aydır 9-10 gün gecikiyo doktora gtcm acaba stresten olabilirmi?
aramıza hoş geldin güzelim..büyük ihtimalle stresten adet düzensizliğin vardır ama yinede bir uzmana görünmede fayda var canım..umarım en yakın zamanda sende hamiş kalırsın..:CüvCüv: hepimiz her ay umutla bekliyoruz..hihoyyyt

aramıza hoş geldin güzelim..büyük ihtimalle stresten adet düzensizliğin vardır ama yinede bir uzmana görünmede fayda var canım..umarım en yakın zamanda sende hamiş kalırsın..:CüvCüv: hepimiz her ay umutla bekliyoruz..hihoyyyt

hoşbulduk:) s
teşekkür ederim inşallah rabbim isteyen herkese o duyguyu yaşamayı nasip eder. ben de çok istiyorum.:1rolleyes:
bu arada forum çok güzel hepiniz bi aile gibi olmuşsunuz inşallah ben de bi parçası olurum

inşallah ikimizde hamiş kalırız bu ay güzelim..benim umudum yok ama..olsun beklemek de güzel yinede.. belki süpriz olur ben süprizlere bayılırım..kaydirigubbakcemile2:dance:

İNŞALLAH CANIM YA ....ŞÖYLE Bİ K.KLÜBÜ BOMBASI PATLSA HERKES BİRDEN HAMİLE KALSA NE SÜPER OLUR VALLA YA..DÜŞÜNSENİZE Bİ..kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

hoşbulduk:) s
teşekkür ederim inşallah rabbim isteyen herkese o duyguyu yaşamayı nasip eder. ben de çok istiyorum.:1rolleyes:
bu arada forum çok güzel hepiniz bi aile gibi olmuşsunuz inşallah ben de bi parçası olurum

AAA O NE DEMEK MİŞ ÖYLE TABİKİDE CANIM.HER ZAMAN BİZ BURDYAIZ.a.s.

nerde bizim kızlar hiç bir yerde yoksunuzzzzzzz geyik de de yoksunuz heyyy çıkın ortaya saklambaç zamanı değillllll

X