Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

keşke ilaç vermeden baksaymş yumoşlara. neyse rahim filminden sonra daha kolay hamile kalınıyormuş. ama gerek kalmaz inşallah bu ay beraber gün sayıcaz
inşallah ikimizde hamiş kalırız bu ay güzelim..benim umudum yok ama..olsun beklemek de güzel yinede.. belki süpriz olur ben süprizlere bayılırım..kaydirigubbakcemile2:dance:

Amııın canlarım amııın rabbım hepımızın kucagını bebıŞlerle doldursun ınŞallah

kızlar merhaba bi sorunum var :KK43: 45 gündür adet olamıyorum 3gün önce test yaptım negatif çıktı :.( ne hamileliğe nede adet olmaya bir belirtim yok sadece ateş basıyor ve kaşınıyorum bu düzensizlik yüzünden hamilede kalamıyorum 27 yaşında menopoza girmem mümkümmü saçma ama

arkadaşlar merhaba,
siteye yeni üye oldum ben de 3 aydır hamile kalmak için uğraşıyorum ama olmuyo:KK43:
adetlerim düzenliydi 2 aydır 9-10 gün gecikiyo doktora gtcm acaba stresten olabilirmi?

kızlar merhaba bi sorunum var :KK43: 45 gündür adet olamıyorum 3gün önce test yaptım negatif çıktı :.( ne hamileliğe nede adet olmaya bir belirtim yok sadece ateş basıyor ve kaşınıyorum bu düzensizlik yüzünden hamilede kalamıyorum 27 yaşında menopoza girmem mümkümmü saçma ama

allah korusun canım dr a gittinmi hormon teslerini yaptırman lazım bazen hepimizde olabiliyor düzensizlik. yolculuk falan yaptınmı bu ara hava değişimi beni çok etkiler yada stres

gitmiştim canım ama bi sorun görmedi hormon testide yapmışlardı bi sorun çıkmadı bu ara yolculuk felanda yapmadım ama çok canım sıkılıyor duruma

canım hoş geldin aramıza
her adeti geçiken menopoza girmez tatlım sen bende bir dr git hormon tstlerini yatır kilo problemin varmı bilmiyorum ama detin düzeni kiloda bozuyor ayrıca çok kafana taktıysan ondanda bozulmuş olabilir
slm canım nasılsın
slm bitanem

arkadaşlar merhaba,
siteye yeni üye oldum ben de 3 aydır hamile kalmak için uğraşıyorum ama olmuyo:KK43:
adetlerim düzenliydi 2 aydır 9-10 gün gecikiyo doktora gtcm acaba stresten olabilirmi?
merhaba canım sende hoş geldin aramıza psikolojik olarak adetlerin geçikebilir ama dr gitmende fayda var bebek içinde birazdaha çalışın eğer doğum kotrol hapı kullandıysan oda vucudu bir müddet koruyor canım sıkılma bence bebeşin ozaman gelir

arkadaşlar merhaba,

bende yeni bıraktım korunmayı banada aynen senin gibi oldu idrar testine güvenemedim kan testi yaptırdım rahatladım. heralde fazla stres yapıyoruz ben birde didimden istanbula gittim fazla hava değişimide olmuştu. bakalım bu ay ne olucak. bu arada mutlaka git dr a ben bebek hazırlığı için önceden gitmiştim bir sorun olmadığını biliyorum o yüzden strestendir diyebiliyorum. ayrıca folic asid kullanman gerekiyor hamile kalmadan önce biliyorsundur ama ben yinede hatırlatıyım dedim

zaten bir yıldır bebek sahibi olmaya çalışıyorum ama olmuyor çoğunlukla da adet düzensizliği yaşarım fakat hiç bu ayki kadar olmamıştı her ay acaba hamilemiyim diye umutlanıp sonra hüsrana uğramaktan çok yoruldum ümidimide kaybettim zaten canım artık

X