Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

yok cnm dr randevum yarına alındı
yarın gidecem bakalım yumoş oluşmuşmu büyümüşmü
tabi dr bize 1 haziranda derslere başlayın demişti bizde büyüsede büyümesede ders çalışıyoz -tatlicadiarzu-

evet cnm işçiya bizimki tcdd ' de 18 inde maaş alıyoz

kaydirigubbakcemile5 sırnaşık şey

canişim ben ikisinede yetişiyom

çok çalışacam öğretmenim :hooray: sırnaşık şey

aferin evladım gözüme girdin bu ay bahane istemiyorum yok elektrik kesildi yok su kesildi sen işini bilir her ortamda calışırsı n bu ay karne ayı hepsini pekiiyi bekliyoooooom kafamçokkarıştı
neden kimse beni görmediiiiiiiiiiiiiiiiiiii bugünkü şakadan sebep kızdınızmı bana

oy oy oy hosgelmiş sefalar getirmiş biz sana küsermiyiz heeeeeeeeeçŞenizopuyorumnanaktan

diğer topikte yazmıştım ben gidiyorum ya ne bu bi oraya bi buraya aaaaaaaaaaaaaaaagidiyorum ben hpşçakalın

diğer topikte yazmıştım ben gidiyorum ya ne bu bi oraya bi buraya aaaaaaaaaaaaaaaagidiyorum ben hpşçakalın

aaaa sinirlenmeyin arkadaslar sonucta burası bizim ilk gözagrımız burda yazıyoruz sizede nerde cvap yazıyolarsa oraya takılın size kimse mecbur kosmuyoki burda yazacaksınız diye opuyorumnanaktan

KIZLAR CıDDEN BU NEYE 2 YE BÖLÜNMÜŞÜZZZ YA BıR YERDE TOPLANINNN YADA BıR YERDE TOPLANINNNNN kaydirigubbakcemile

bence bu kadar tepki gösterecek bişey yok arkadaslar ya burda yazılınca buraya gelicez orda yazılkınca oraya gecicez sonucta burası kapndı diye orayı actık bizi ayırmak isteyenleri sevindiriyorsunuz su anda farkındamısınız

TMM OSMANıYECıĞıMDE GEÇERKEN NıYE HABER VERMıYORSUNUZZ BıR BYOSUN HABER VERMıŞ..BıR BEN KALDIM ORADA.....mafoldumben

bence bu kadar tepki gösterecek bişey yok arkadaslar ya burda yazılınca buraya gelicez orda yazılkınca oraya gecicez sonucta burası kapndı diye orayı actık bizi ayırmak isteyenleri sevindiriyorsunuz su anda farkındamısınız

canım bencede kızılcak bişey yok tabiki ama sürekli bi oraya bi buraya yoruyor insanı burda direkt altalta yazışmak varken...dimi ama

canım ben yani geldim direk buraya baktım bugün kızlar buranın acıldıgını diğer topikten duyurdular tamam haklısınız haber verimeliydi ama burası bizim birinci evimiz orası mirafirhane oluyo simdi zaten biz burası kapandı diye orayı acmadıkmı suanda bizi kapattırmayı ugrasan kişileri sevindiriyoruz farkındamısınız tamam herkes burda yazıyosa takılın orda yazıyosa orda takılın

X