Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoş geldın cnm nasılsın

güzelim zaten bu gün haziranın 4 dü yani bugün adet günün ama sen her ihtimale karşı bir kaç gün daha bekle bence sen bu ay ilaç felan kulandım mı canım yumurtlama takibi felan yaptırdın mı

oooo harika çok sevindim buna bol bol çalışın durmak yok hadi hayırlısı inşallah güzel haberlerle döneceksin bu ayy güzelimm

hoş geldin allah iyiliğini versin senin kıaz kendi kendinimi dövdün :roflol::roflol:
geçmiş olsun güzelimm

vereliniortak tamam cnm bende ikisi arasında kararsız kalmıştım

selam cnm hoşgeldin Şeniz
geçmiş olsun cnm yaa kafan yastıktan düşmüştür kesin yada terledin üşüttün boynunu

selam cnm hoşgeldin
imza beğeniyozda
diloş imza pazarlıyo kaydirigubbakcemile3

hoşbulduk canlarım yok kafam yastıktan düşmedi dün gece bana koca fena carptı ilk defa yaramadı yaniiiiiiiiiiidelikafaduldendelikafadulden:roflol::roflol:

slm hayırdır kızlar 3. 5. sıra ne anlaşması neler oluyor geçmişi okuyamadım
hoş geldin canımmm
cnm bidahaki adet günün ney senin geldimi geçtimi tam anlayamadım ama
farlutal farlutal deyip duruyosunuzda bu farlutal ney ne işe yarar sadece adetmi söktürür
farlutal kullanırken hamile kalınabilirmi
yani yumurta oluşturucu özelliği varmı
yumurta oluşmazsa zaten adet olunmazda kafam karıştı benim bu ilacı hiç duymamıştım ben
aklım yetti yeteli hep adet söktürücü ilaç kullandım ama farlutal hiç kullanmadım ilk defa burda duydum
merak ettim :uhm:
kız farlutal adet söktürücü yumurtalıklara herhangi bir faydası yok yani adetini söküyor okadar

ok içim rahat etti şimdi vereliniortak

cnm bidahaki adet günün ney senin geldimi geçtimi tam anlayamadım ama
farlutal farlutal deyip duruyosunuzda bu farlutal ney ne işe yarar sadece adetmi söktürür
farlutal kullanırken hamile kalınabilirmi
yani yumurta oluşturucu özelliği varmı
yumurta oluşmazsa zaten adet olunmazda kafam karıştı benim bu ilacı hiç duymamıştım ben
aklım yetti yeteli hep adet söktürücü ilaç kullandım ama farlutal hiç kullanmadım ilk defa burda duydum
merak ettim :uhm:

sokturucu cnm o ilaç.ve dun adet olmam gerekıoduolmadım

yaaa dilnurr onu bulamadım ama yeni attıklarında çok guzelll birinciyi istiyommmmm delikafadulden

ne zaman eskiyor sevgiler ödenen bedellerin acısı geçincemi???yağmur yağıyor mutfak camındayım..nasıl üşüdüğümü bilemezsin..menekşelerim çiçek vermiyor artık anne. söylediğin gibi hep dibinden su verdim ama..şimdi telefon açsam sana sesini duynak da yetmiyor ki..Hep ayni cumleler.Babamlar nasil? Ilacini aldin mi? Nedenini bilmedigim bir aglamak var icimde.Bir yerlere sigdiramiyorum yuregimi.Bazen dalip giderdin mutfakta yemek yaparken tahta kasikla tencerenin basinda oylece ne dusunurdun acaba? Ozlemek cok fena anne, anlamak seni daha da fena..Omuzlarim agriyarak uyaniyorum sabahlari.Benim kizimin omuzlarimı ovmasina daha cok var.Gittikce sana mı benziyorum ben? Ya da 'annenin kaderi kiza' dedikleri dogru mu? 'baban eskitir herseyi kizim, 'demistin bir kez.Anlamamisim meger, eskiyormus annecigim.Omzunu ovacak kalmiyormus meger ayni evin icinde.simdi duysan bunlari, ne uzulursun mutsuz mu kizim diye, coktan kendinden vazgecmis bir sesle.Mutsuz degilim de anne, yagmura ve mutfagimdaki kedere care bulamiyorum.Evimi topluyor, toz aliyor, patlican kizartiyor, televizyon seyrediyor, aksam calan kapiyi aciyorum.Actigimi goren olmuyor.Pisirdigim yeniyor da, guzel olmus denmiyor.Cay demleniyor demleniyor, demleniyor.Kederim mutfagin her yerine yerlesiyor.ah Nasil eskiyor hersey anne, nasil eskiyor.eskilerimi atmaya kiyamiyorum. Seni cok ozluyorum.bana yasakladığın bahçeler sana da mı uzaktı hep.? gidemeyişine ağladın mı sende? ne zaman eskiyor sevgiler ödenen bedellerin acısı geçince mi?
işte böyle... kalbimde bir acı şarkılar seni söyler..

merhaba chen ağlattın beni kız bende annemi çok özledim memleketimi 9 ay oldu memleket e gideli netten görüşüyoz sürekli ama...babam kardeşlerim felan herkes geldi hiç yanlız kalmadım annem gelemedi o doğuma gelcek inş. ama bu hamilelikten dolayı başka bi hasret yaşıyom annemle konuşmadığım gün yok .onun sesiini duyunca rahatlıyom ama ben yanında olmak istiyom bakalım eşim gönderecekmi bekliyom korkuyo biş olur diye memleketim trabzon benim

temmuzda gidicem tabi sorun çıkartmazsa eşimin ailesi kimseyi üzmek değildi amacım ama kötüyüm işte kusurabakmayın

kıss vildan kusmes inşş ne bilim yeni attıklarınlarını görünce onları daha çok beğendimm
12.07.2009 sonsuza dek seninleyim aşkım

Merhaba Arkadaşlar..

Birincisi editör arkadaşımın uyarılarını dikkate almanızı tavsiye ediyorum..

Son kaç sayfa saymak da zorlandım ama takip çizelgesi konusunu,konuya taşımışsınız ve mesaj üstüne mesaj yazmışsınız..Özel mesajlar,profil mesajları gibi aktiviteler niçin var sizce? Yada ''yardım Masası'' butonu?

Artı editörün uyarısını tiye almak da olmamış..Çünkü yetkili editör arkadaşımız,sizin topicinizin düzeni ile uğraşmakta,zamanını harcamaktadır..

Başlığınıza herhangi bir olumsuzluk olduğunda nasıl ki bizler canla başla elimizden geleni yapıp,asayişi sağlıyorsak,sizlerde bir adım atarak uyarı ve düzenlemelerimize ortak olmalısınız değil mi?Bu ne için şart? Başlığınızda paylaşım yapabilmeniz için şart..

Ayrıca konu içinde bazı üyelerin ''imalı'' başka üye ile ile ilgili ''imalı'' mesajlarını da görmedik değil..Biliyorsunuz ki forum içinde ima yolu ile ile başka birine vurgu yapmak yasaktır..

Bunları belirttikten sonra yukarda açıkladığım durumlardan dolayı gerekeni yapmak durumundayız..a.s
Başlıkları kullanan sizlersiniz ve başlığın gidişhattını belirleyenlerde sizler olmalısınız..yerimsenibenYanılıyor muyum?

Başlığınız bir süre kapalı kalacaktır..

Saygılar:enbuyukkk:

Kadınlar Kulübü

Son düzenleme:
artık buradan sadece başlığımızla ilgili konuları yazalım diğer tarafada sohbet muhabbetimizi paylaşalım olurmu canlarım
hoş geldin neslihan

artık buradan sadece başlığımızla ilgili konuları yazalım diğer tarafada sohbet muhabbetimizi paylaşalım olurmu canlarım
hoş geldin neslihanvereliniortak

bişey soracağım ama tabi gelipte cevap veren olursa:)) soğan suyunu kullanıyorum kist varmış söker dediler ama öğlen yemekten önce ve akşam yemekten önce deniyor ben öğlen yapamıyorum vaktim yok çalıştığım için sabahları aç akşamları aç içiyorum faydası olurmu kızlar

X