Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar meleksenın dedıgı gıbı bende bazen gırıyorum ama hıc cvp alamıyorum lutfen bırbırımızı gormezden gelmeyelım
canım burda hiçkimseye şahsi yapılmış bişey yok
istemeden yapılmıştır
çalışanlar zaten işlerinden dolayı her zaman hemen cevap veremezler
ev hanımlarıda yani ben gibi hem ev işi hem pc anca yetişiyoz
bu arada profil mesajı ve özeller derken aksamalar olabiliyo

bide şunu aydınlatayım
bir arkadaş bişey sorarsa bilgim varsa cevap veririm
bilmediğim bi konuda "valla bu konuda bi bilgim yok " demek hoşuma gitmiyo
ama çok arkadaşa bu mesajı yazdım ben çünkü hemen alınganlık oluyo
vildoşum hoşgeldin nasılsın görüşmeyeli neler yapıyosun özledim kıııııız seni
canım hoşgeldin iyiyim ben çok şükür sen nasılsın bebiş nasıl Şeniz
canım ya bız meleksenle konusuyodukta bazen kımse slm vermıyor cvp vermıyor dıye oda ondan demıs
-tatlicadiarzu-
kızlar çok konuşuyoz diye topikten ihraç edecekler bizi yandık :tomato:
buarada hepinize selamlar canlar a.s.
yananı allah görüyo diloşum sengözlerimebaksanab
topiğimizi geyiğe taşısınlar bizde rahat rahat konuşalım vereliniortak
kızlar ya bole seylere takılmayalım selam dedım kımse yazmadı kımse gormedı falan bence hos olmuyo ınsan bazen yetısemıyo bırden bı suru kısı gelıyo yada gıdıyo hepsıne hg yada gule gule dıyemeyebılıyoruz bu umursamadıgınız anlamına gelmez burada kımsenın kımseyle kısısel bı sorunu yok zaten bunlara takılmayalım lutfen
evet cnm aynen katılıyorum vereliniortak
canım yaa çok saçam bence biz aynı muhabetleri zayıflama topiğindede yapıyoruz kimse birşey demiyor buraya gelince mi sorun oluyor anlamadım bence sayfalar çok fazla oldu için sorun oluyor siteyi yavaşlatıyor haklı olarakta siliyorlar
vildan gerçekten yaa biz gidelim geyik topiğine hiç olmazsa kafamız ağrımaz

topiğimizi bırakmayalım taşınsın bizde gideriz paşa paşa aynı topik altında buluşuruz yine :lepi:

merhabalar ben daha bikaç haftalık üyeyim,1,5 senelik evliyim ama cocugumuz olmadı esim varikoselden ameliyat oldu onda sorun yok,ben ise geçen yeni bir doktora gittim ve yumurtlama bozuklugu oldugunu soyledı tüp bebek yapalım dedi,aslında çok korkuyorum ama eşimle karar verdik bu ay tüp bebek yaptırıcagız.sorun şu daha 22 yaşındayım ve 1,5 senelik evliyim tüp bebek için çokmu acele ediyorum acaba

as1cCx90g410010MDA3NjE3c3wwMDA5N3N8c29uc3V6YSBrYWRhciBzZW5pbmxleWltLi4u

as1cCx90g410010NTE1MThzfDMwODQ5NXN8c29uc3V6YSBrYWRhciBzZW5pbmxleWltLi4u.gif

4gxsm7.png

s0v5ehm.png

rnj10m5l0k3e.png

işte bunlar canım turkbayragi kaydirigubbakcemile3

merhabalar ben daha bikaç haftalık üyeyim,1,5 senelik evliyim ama cocugumuz olmadı esim varikoselden ameliyat oldu onda sorun yok,ben ise geçen yeni bir doktora gittim ve yumurtlama bozuklugu oldugunu soyledı tüp bebek yapalım dedi,aslında çok korkuyorum ama eşimle karar verdik bu ay tüp bebek yaptırıcagız.sorun şu daha 22 yaşındayım ve 1,5 senelik evliyim tüp bebek için çokmu acele ediyorum acaba

canım yanlış anlamazsan doktor sana ilaç falan vermedimi hani ilk başında onu deneseydiniz tabi benim pek bilgim yok ama burda çoğu arkadaş klomen ilacı kullanıyorlar tabi sende sonuç olurmu bilmiyorum ama bir doktorunla danışsan hem daha gençmişsin bu arada çalışmalara yenimi başladın canım yoksa bir buçuk seneden berimi istiyorsunuz

topiğimizi bırakmayalım taşınsın bizde gideriz paşa paşa aynı topik altında buluşuruz yine :lepi:
tamam vildancım siz ne derseniz ben uyarıım

hoşgeldin canım aramıza
bence daha çok erken tüp bebek için çünki
1 yıl içinde olmuyorsa 3 kere nrmal yolla 3 kere aşılam yöntemi le ozamanda olmazsa tüp bebeğe gönderiyorlar bence acele diyorsunuz birazdaha araştırın yani bilmiyorum mali durumunuzu ama sonuta tüp bebek büyük bir külfet devlette 3 yıl geçmiş evlilikler ve 3 kere aşılama yapılmışlara tüp bebek imkanı veriyor bildiğim kadarı ile ama hayırlısı olsun derim yineden inşallah bebişin tez zamanda kucağıma gelit güzelimmm

merhaba cnm aramıza hoşgeldin
yumurtlama problemi derken neyi kasdettin cnm
oluşmuyomu gelişmiyomu
yani oluşturucu falan kullandırmadan direk tüp bebek yoksa sizin olmazmı dedi
başka dr göründünmü

hb. canımm vildoşum sağol idare ederim işte bebişim iyi o kadar iyiki yerinde durmuyo çok hareketliymiş dr. yandınız diyo bununla işiniz var sizin bende hamilelikten dolayı guatr çıktı dahiliyeci takip ediyodu oda değerler düşük çıktığı içn beni endokrinolojiye sevketti şimdi onunla uğraşıyoz
bu arada dr. cinsiywtini göremedi bizimki yerinde durmadığı için mi bilmem ama 20. haftalarda dedi görürüz

FeryalcıĞım bence baŞka bır dr. GÖrÜn..

Dırek tÜp bebek Önermesı 1,5 yılda kısa bır sÜrede Çok normal deĞıl..ÇÜnkÜ tÜp bebeĞe kadar 2-3 aŞama var..bunları nıye Önermedı acaba...problemın neymıŞ tam...bıŞı dedımı..

ben 3 ayrı doktora gittim hiç bir inferite hastasına direk tüp bebek önermiyorlar ya bana çok saçama geldi direk tüp bebek olayını ferayecim sen bencce bir kaç dr daha git çünki yumurta geliştirici çatlatıcı ne bileyim bin türlü ilaç var bu konudaaa

diloşum ben razıyım bende iki numarayı alıyım okiş üç numarıyıoda kankime yapıver benden hediye ossunn :)

gamyoncuiremsuDıLNURCUUĞMM BENDE ıSTESEMM NASIL YAPILDIĞINI BıLMıYORUM ÇÜNKÜ....

DENEDıM AMA BıRAZ KARIŞIK YAPAMADIM..:KK43::KK43::KK43: :1no2:

meleksen canım benimde adt tarihim 17 18 bekliyom hayırlısı bakalım aynı gunlerdeymişiz

gamyoncuiremsuDİLNURCUUĞMM BENDE İSTESEMM NASIL YAPILDIĞINI BİLMİYORUM ÇÜNKÜ....

DENEDİM AMA BİRAZ KARIŞIK YAPAMADIM..:KK43::KK43::KK43: :1no2:
yaparım canım sanada ama şuan sitenin biri açılmıyor ondan seçenek kısıtlı nasıl bişey istiyon söyle ona göre bişeyler yapalım ok yerimseniben

X