Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben gecen de uyardim sizi bu sayfalar bize muhbet icin dil konu acip degerlendir mek icin diye kendimize konusucam bisi bulalim burda hem yazimiz 5 dakika sonra cikiyor hemde editor de bakin ses cikariyor

hb canlarım saolun hormon testlerımde hıcbırsey cıkmadı hersey normaldı ve drum hamıle kalabılırsın dedı adetlerım duzenlı hep aynı tarıhlerde oluyorum canım
o zaman senin işin daha kolay cnm
eğer eşinde bi problem yoksa
inşallah sen bizim kadar çabalamazsın cnm
bizim malum adetler düzensiz kistler, pko lar, prolaktinler ,yumurtanın oluşup gelişememesi gibi bisürü sorunumuz var
cannım bendede 4-5 arkadaşımın hem msn var hemde telefonu var ama herkez işyerinde ms acaıyor canım yaa öylede bir sorun var olmazsa kendimize geyik muhabeti yapabilecek başka bir site bulalımm

günaydın kızlar

kızlar geyik topiği açabiliriz ama o zamanda bu topiğin bi anlamı kalmazki
ordan buraya daha gelemeyiz
bu topik geyik sayfasına taşınabilir

melıke canım bız tanısmadık ben 3 yıllık evlıyım 27 yasındayım ve 1 yıldır bebek ıstıyoruz sen anlat senın hıkayen ne

melikecim inş hamiş olurum bu ay

meleken canım kusura bakma ben pc başında deildim zaten sayfayı yeniliyom yarım saatte anca acılıyo yanlış anlama yani yoksa allahın slmını almamamazlık etmem

ya bence hergun bı konu olsun yada bır kısının bı sorunu sıkıntısı olur ona yardım ederız tecrubelerımızle oyle olmalı bence

kızlar çok konuşuyoz diye topikten ihraç edecekler bizi yandık :tomato:
buarada hepinize selamlar canlar a.s.

saol cnm bu siteyin geyiginde bizim tanimadigimiz insanlar var ne dun konustuklarini duydum cok sacma bolum buldum sirket para ve sayre konusuyolar bebek konusan bile yok kızlar

melikecim inş hamiş olurum bu ay

meleken canım kusura bakma ben pc başında deildim zaten sayfayı yeniliyom yarım saatte anca acılıyo yanlış anlama yani yoksa allahın slmını almamamazlık etmem
maviş burdamıydın tatlım senin tickerları yaptım baya çeşidim var bi bakıver
aynı bohçacı karilar gibi oldu söyleyişim kaydirigubbakcemile3

meleksen bence biraz nalayışlı olmalıyız benşmde öyle emin olki çoğunun öyledir herkes geçmişe takılınca yenileri geç görüyor biraz anlayış

selam dılnurcum valla aslında yenı bı sıstem oturtulmalı buraya ama bunu kım bulacak bılmıyorum

kızlar ya bole seylere takılmayalım selam dedım kımse yazmadı kımse gormedı falan bence hos olmuyo ınsan bazen yetısemıyo bırden bı suru kısı gelıyo yada gıdıyo hepsıne hg yada gule gule dıyemeyebılıyoruz bu umursamadıgınız anlamına gelmez burada kımsenın kımseyle kısısel bı sorunu yok zaten bunlara takılmayalım lutfen

kızlar ya bole seylere takılmayalım selam dedım kımse yazmadı kımse gormedı falan bence hos olmuyo ınsan bazen yetısemıyo bırden bı suru kısı gelıyo yada gıdıyo hepsıne hg yada gule gule dıyemeyebılıyoruz bu umursamadıgınız anlamına gelmez burada kımsenın kımseyle kısısel bı sorunu yok zaten bunlara takılmayalım lutfen

canım yaa çok saçam bence biz aynı muhabetleri zayıflama topiğindede yapıyoruz kimse birşey demiyor buraya gelince mi sorun oluyor anlamadım bence sayfalar çok fazla oldu için sorun oluyor siteyi yavaşlatıyor haklı olarakta siliyorlar
vildan gerçekten yaa biz gidelim geyik topiğine hiç olmazsa kafamız ağrımaz

dilnur selamlar cnm hos geldin
hoşbuldum canım opuyorumnanaktan

selam dılnurcum valla aslında yenı bı sıstem oturtulmalı buraya ama bunu kım bulacak bılmıyorum
bu bizi aşar hayatım yetkililerin bunları dikkate alması lazım
burdan seslenelim bence nerde bu devlet :roflol:

bende istiyorummmmm sırnaşık şey
tamam canım yaparım ne demek buyrunnnnnnnnn

KIZLARRR GELENLER HOŞGELDıNıZ.. hihoyyyt

YA LÜTFEN KıMSE KıMSEYı TUTMUYOR YADA GRUP FALAN YOK...HERKES BıŞı YAZIYOR CEVAP VERENDE VAR VEREMEYENDE...OLABıLıR..SONUÇTA OKUNUYOR...GERıDEN GELıNDıĞı ıÇıNDE HEMEN CVP VERıLEMıYOR... :bbo:

YAA BıR YERE GıTMEYıN...BıŞı OLMAZ...EN KÖTÜSÜ SAYFALARI SıLERLER OKADAR....
laelaelaelaelae

Escales adetin kaç gün geçince test yapmıştın arkidaşım
6 gün geçmişti canım idrar testini yaptığımda

Escales Çok soru sordu ama gÜnÜn geÇİnce yaptın İdrar testİnİ negatİftİ dİmİ
evet canım ama senin bayağa bir erken benim hatta diorum ya sana kan değerlerim bile düşük çıkmıştı

:uhm::uhm:günaydın kızlar merhebalar benim bi sorum olacak hamişlere ben bugün doktora gittim 6. haftadayım tahlillere kaçıncı haftada başlıyolar
canım valla bende merak ediyorum heralde bu hafta öğrenirim canım bende

canım zaten başında bir tahlil vermiyorlar ki gebelik varmı yokmu diye kan testi yapıyorlar sadece birde değerlerin 2000 in üstüne çıkarsa keseye bakıyorlar doktorum bana öyle dedi çünkü bu arada bende bebişimi görmek için alttan muayene oldum ama bende öyle dengesiz şekilde yapmadı kadın valla saolsun ben heyecandan hissetmedim bile
çok ama çok güzel bir duygu canım allah yaşamıyan herkese yaşatsın bu arada sanada allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım benim
yok gülüm devlet hastanesiyle ilgisi falan yok bende özel gaziye gidiyorum orada bende alttan muayene oldum ve keseyi ogün o şekilde gördüm hem düşük tehlikesi olsa yaparlarmı aslında en net ordan belli oluyor
ya arkadaslar ayrimcilik mi var anlamadim iki gundur su sitete bi selam demiyo kimse yahu herkez takilmis birine :1shok:
yok be anacım ne ayrımcılığı ben daha yeni zaten yazıyorum yemeğe gittim geldim yazmaya başladım o arada ekranım açık kalmış
adetim 17 mayisti ve bu ay bol bol calistik bakalim 17 veya 18 bekliyom bu ay
valla anam benim senden umudum var anacım adama pekmezler içirmeler bacım beryalimin tavsiyesinede uysaydın belkide yapmışsındır beraberlikten önce eşine nescafe içirseydin oda iyi geliyormuş tabi senin işine karışmak istemem ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…