Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben cıkıyoooooom kızlar yarın görüsemeyiz herhalde yarın yüzümde lekeler cıktı dr gidicem öğleden sonrad eşim evde salı günü görüsürüz artık byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

İİ AKŞAMLAR CANIM...İNŞ. TATLIM...

ee yazın kızlar yaa

YAZIYOZ YA TATLIM..KIZLAR BİŞİ SORUCAM BU ARADA SAYFAYI NASIL YENİLİYORSUNUZ...????:uhm:

ben cıkıyoooooom kızlar yarın görüsemeyiz herhalde yarın yüzümde lekeler cıktı dr gidicem öğleden sonrad eşim evde salı günü görüsürüz artık byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
ay geçmiş olsun canım hadi meraklandırmadan gel ama.. iyi akşamlar cnm hoşçakall

Ben kırma biraz annem karadenizli babam selanik muhacırı ama yinede toprağız baba önemli :KK66: Bayrampaşa doğumluyum 30 yıldır büyükçekmece de yaşıyorum :)
hıımmm taaamm yaa topraksın vereliniortak

Kızlar selam bende 27 yasındayım 3 yıllık evlıyım bende bı turlu hamıle kalamıyorum

ben 14 yıldır evliyim 13 yıldır bebek istiyoruz kısmet deyip bekliyoruz işte vardır bir hayrı sanırım bununda

En kıdemli benim sanırım aranızda kızlar

HMM....SEN NE KADARDIR İSTİYORSUN TATLIM.. SENDE BİR PROBLEM VAR MI YANİ TEDAVİ FALAN GÖRÜYOR MUSUN..

İKLİMCİĞİM SENİN TEDAVİN NEYDİ BEN KAÇIRDIM ORAYI...????,

Kızlar selam bende 27 yasındayım 3 yıllık evlıyım bende bı turlu hamıle kalamıyorum

HOŞGELDİN CNM.ANLAT KUZUMM SENİN DERDİN NE?? BİLELİM BİLGİLERİMİZİ SANADA ANLATALIM...kaydirigubbakcemile5

ben 14 yıldır evliyim 13 yıldır bebek istiyoruz kısmet deyip bekliyoruz işte vardır bir hayrı sanırım bununda
var be 13 yıl iyi sabretmişsin burda bi tanesi 7 ay olmadı diye boşandı

HMM....SEN NE KADARDIR İSTİYORSUN TATLIM.. SENDE BİR PROBLEM VAR MI YANİ TEDAVİ FALAN GÖRÜYOR MUSUN..

İKLİMCİĞİM SENİN TEDAVİN NEYDİ BEN KAÇIRDIM ORAYI...????,

HOŞGELDİN CNM.ANLAT KUZUMM SENİN DERDİN NE?? BİLELİM BİLGİLERİMİZİ SANADA ANLATALIM...kaydirigubbakcemile5

cnm yumurtlama olmuyo adet düzensizliği falan menogon kullandım tekrar kullanıcam kısmetse

ıyi günde kötü günde demedikmi evlenirken pazara kadar değil mezara kadar canım benim ..Bu arada 35 yaşındayım kızlar

ben hormon testı rahım fılmı hep yaptırdım hersey normal tupler acık hıcbısey yok ama bılmıyorum.rahım fılmını bu ay cektırdım dr bu ay hamıle kalma sansın daha cok dedı beklıyoruz

yok cnm şaka yapim dedim ben burda bi sürü büüyük var abla demiyorum kimseye hepsi benim arkadasımŞeniz

İyi günde kötü günde demedikmi evlenirken pazara kadar değil mezara kadar canım benim ..Bu arada 35 yaşındayım kızlar

HEPİMİZ KADER ARKADAŞIYIZ....:):):) İNŞ. BİZDE DİĞER ARKADAŞLAR GİBİ BURADA HAMİŞ OLDUĞUMUZ HABERİNİ VEREBİLİRİZ...

:CüvCüv:

X