Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya benım cevremde hıc boyle cocuk ısteyıp olmayan yoktu .ablam bıle ay ne ılgınc dıyo boyle ugrasıldıgını sende gordum dıyo

Binlerce var canım ben aynı zamanda bir derneğin üyesiyim bu konuda bu durumda olan yüzlerce insan tanıyorum insan yaşamayınca bilmiyor tabii ..kaba tabir ama kusuruma bakmayın EŞŞEKTEN DÜŞMÜŞÜN HALİNDEN EŞŞEKTEN DÜŞMÜŞ OLAN ANLIYOR

Son düzenleme:
ya benım cevremde hıc boyle cocuk ısteyıp olmayan yoktu .ablam bıle ay ne ılgınc dıyo boyle ugrasıldıgını sende gordum dıyo
benim çevremde çok var üvey alan bile var ama annem diğer 3 teyzem yengem hepsi 3üncü sene almışlar zorla tedaviyle o yüzden benim 3 yılım evlilikte bu yıl umutluyum
bu catlatma ıgnesı nasıl oluyo kalcadan yapılıyo demı.ınsallah gerek kalmaz ama merak edıyorum
kalçadanda olanı var koldanda

Dr. Bendende rahİm fİlmİ İstedİ ..ama ben 2-3 ay tedavİye ara verdİm artık bıktım..o yÜzdende eŞİmde bana gİttİ doĞal cİvanperÇemİnİ almıŞ hayıt tohumu aldı..Şİmdİ cİvanperÇemİnİ İÇİytorum sonrada hayıt tohumunu İÇİcemm İnŞ...hanİ faydası olucakmı dİye 2 sİnİ bİrden İÇmedİm...

benım dr umun ılk ıstedıgı sey rahım fılmı oldu tuplerıne bakmadan bısey yapamayız dedı allahtan acıkmıs ama sız neden daha cektırmedınız hem yapısıklık falan varsa acılıyomus .bıraz zor bı ıslem ama 5 dk sabredılcek

Binlerce var canım ben aynı zamanda bir derneğin üyesiyim bu konuda bu durumda olan yüzlerce insan tanıyorum insan yaşamayınca bilmiyor tabii ..kaba tabir ama kusuruma bakmayın EŞŞEKTEN DÜŞMÜŞÜN HALİNDEN EŞŞEKTEN DÜŞMÜŞ OLAN ANLIYOR

evet gercekten bende kımsenın boyle olmadını sanıyodum ama benım basıma gelınce varmıs dedım ama kımse gercekten anlamıyo

bu catlatma ıgnesı nasıl oluyo kalcadan yapılıyo demı.ınsallah gerek kalmaz ama merak edıyorum

evet cnm. önce dr. Bir ilaç veriyor ve ilacı 5 gün içiyorsun yumurtalıkların byütüyorlar büyüdükten sonra iğneyi kalçadan oluyorsun ve ilişkiye girme günü veriyor gün aşrı 1 hafta...inş. Gerek kalmaz seninde hamiş haberini tez zmnda alırız cnm...

eminim duyuyordur ama belkide bizi sınıyodur sitemmi sükürmü diye hiç sitem etmedim umutluyum

evet bende hep diyorum biz şuan imtihandayız ve bizimde sınanmamız bu......

benim çevremde çok var üvey alan bile var ama annem diğer 3 teyzem yengem hepsi 3üncü sene almışlar zorla tedaviyle o yüzden benim 3 yılım evlilikte bu yıl umutluyum
kalçadanda olanı var koldanda

ıyı kolaymıs bende korkmustum ıgneden.benımde 3 yılım temmuzda doluyo.ınsallah bu yılımızda hamıle oluruz

Arkadaşlar neden olmuyor yada neden hormonlarımız bozuk hiç düşündünüz mü...nesil olarak geriye baktığımızda annelerimizin döneminde çocuğu olmayan kaç insan var... Neden çünkü yediğimz herşey ama herşey gerçek değill artık...

1 yı lodu ben eşimi fazla strese sokmak istemiyom bakalım

nıye stres olsunkı ne var anlarsınız ıcınız rahatlar.bende hayattan bıkmız deılım cocuk olmuyo dıye.ama kafam rahatladı hıcbısey yokmus.tuplerım acıkmı hormonlarım bozukmu dıye dusunecegıme ogrendım kurtuldum .artık gerısı allaha kalmıs ınsallah olmmaması ıcın bı sebep yok.cok ıstıyorum hamıle kalmayı ama hayatın sonuda deıl bence daha gencız olur.

Arkadaşlar neden olmuyor yada neden hormonlarımız bozuk hiç düşündünüz mü...nesil olarak geriye baktığımızda annelerimizin döneminde çocuğu olmayan kaç insan var... Neden çünkü yediğimz herşey ama herşey gerçek değill artık...

evet yedıgımız ıctıgımız hormon.gıtgıde yaygınlasıyo bu problemler hayırlısı ya bızımde buyuk sınavımız bu bence

X