Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ama ben avcıları karıs karıs biliyorum kızlar imdart kötü kötü bakıyor benim arkadas ben kactıııım.:jeyyar:kaydirigubbakcemile3:a015:

anlasana kızım

oh oh

aaa tam neresinde ben pazarın alt sokağındanım türkeli sok

C.TESİ PAZARA SULTAN MURATTAN MARKET VAR NURDAĞ MI NE ŞİMDİ ÖNCEDEN ORANGE İDİ..ORDAN GİRİNCE 50-100 METRE İLERDE FIRIN VAR..CAMİNİN YANINDAKİ EKMEK FIRINI O BİNADA İDİM...:)

ORASI ÖYLEDE BEN DEPREMDEN ÇOK ETKİLENDİM...BU EVİMDE BİLE GECE YATARKEN ÜRPEREREK YATTIĞIM OLUYOR....
kız bildim benim fırınım orası ama seni tanırmıyım onu bilmem

oooooo süper hayat tesadüflerle dolu dime ama :)
he valla nerden nereye
nese kıslar bizimkiler gelir artık beni gören görmeyen herkese soran sormayan herkese hayırlı bol skorlu geeler... osmaniye hayırlı haberler bekliyoruz... öptüm hepinizi gidiyorum bütün yumuslar bedenimde gidiyorum bebek hayali içimde.... (sezen aksuyuda andıktan sonra ben artık gidebilirim)kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan:lepi::a015:

hay allah seni hadi git kocanın kollarına allaha emanet ol bakim byy

nese kıslar bizimkiler gelir artık beni gören görmeyen herkese soran sormayan herkese hayırlı bol skorlu geeler... osmaniye hayırlı haberler bekliyoruz... öptüm hepinizi gidiyorum bütün yumuslar bedenimde gidiyorum bebek hayali içimde.... (sezen aksuyuda andıktan sonra ben artık gidebilirim)kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan:lepi::a015:

KISS ALLAH CANINI ALMAYA BENİ GÜLDÜRDÜN YA RABBİMDE BU GECE VE HERGECE SENİ GÜLDÜRSÜN. kaydirigubbakcemile3 ..İNŞ. YUMİŞLERİNN TOHUMLARLA DOLSUN TUTSUN....kaydirigubbakcemile2 :dance:

iklim neslii repledim anam buda bugecenin iyi geceler öpücügü olsun bye bye

ALLAHA EMANET OL KUZUM...

ama ben avcıları karıs karıs biliyorum kızlar imdart kötü kötü bakıyor benim arkadas ben kactıııım.:jeyyar:kaydirigubbakcemile3:a015:

DÖFERİM KAÇÇÇÇ.......HEHEHEHE kaydirigubbakcemile

yani benim fırınım derken hep ona gidiyom yakın diye

BELKİ GÖRMEMİŞSİNDİR..BEN ÇALIŞIYORDUM...BU ARADA OKUL VAR ARKADA SİTELERİN ÖNÜNDE PARK VAR O SİTEDE TANIDIĞIM VAR...YİNE C.TESİ PAZARINDAN MUHTARA DÖNÜŞTE TANIDIĞIM VAR...YA BEN SEFAKÖYÜ ADIM GİBİ ÖĞRENDİM...VE ÇOK SEVİYORUM..SATILIK EV ARIYOZZ HABERİN OLSUN OZNMN...:):):) BİR İLGİLENİRSİN ARTIKIN...kaydirigubbakcemile5

Kızlar benİde katın sohbete
gel gir muhabbete cnm

BELKİ GÖRMEMİŞSİNDİR..BEN ÇALIŞIYORDUM...BU ARADA OKUL VAR ARKADA SİTELERİN ÖNÜNDE PARK VAR O SİTEDE TANIDIĞIM VAR...YİNE C.TESİ PAZARINDAN MUHTARA DÖNÜŞTE TANIDIĞIM VAR...YA BEN SEFAKÖYÜ ADIM GİBİ ÖĞRENDİM...VE ÇOK SEVİYORUM..SATILIK EV ARIYOZZ HABERİN OLSUN OZNMN...:):):) BİR İLGİLENİRSİN ARTIKIN...kaydirigubbakcemile5

kız tamam yaa yaşın kaç aynı yaştasak daha iyi bilirim seni ... o siteler tam yaran siteleri cnm aşk olsun görürsem sölerim tabi cnm

YA TATLIM İKLİM YAZACAĞIMA SENİN ADINI YAZMIŞIM...:)

HEHEHEHE...:jeyyar:

BUYUR HAYATIM BİZ BURADAYIZ..SEN ANLAT BİZ KONUŞALLIMM...kaydirigubbakcemile5

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:allah iyiliğini versin bende keşsn falan diyince allah allah dedim ben öyle bişemi yazdım acaba diye sayfalara bakıyom bebis02 mesajını okudum bi bebek olmuyo diye bosanmak yazık yani benim teyzemin hiç olmadı evlatlık aldılar ama bigün olsun kocası ne bosanmayı düsündü nede baskasıyla evlenmeyi yazık etmişler kendilerine

X