Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

MİSAFİRLİKTEN YENİ GELDİM HAMİŞ Bİ BAYAN VAR DI SANIRIM KISKANDIM:roflol:

ya lütfen ağlama....ÜZÜLMEDE LÜTFEN...ARTIK BİZ BUNLARI AŞMIŞ OLMAMIZ LAZIM TATLIM...KENDİNE YAZIK EDİYORSUN...BİZİM DE OLUCAK VE BİRGÜN BİZİ GÖRENLERDE İMRENİCEK..RABBİM BİZEDE NASİP EDİCEK İNŞ...

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:allah iyiliğini versin bende keşsn falan diyince allah allah dedim ben öyle bişemi yazdım acaba diye sayfalara bakıyom bebis02 mesajını okudum bi bebek olmuyo diye bosanmak yazık yani benim teyzemin hiç olmadı evlatlık aldılar ama bigün olsun kocası ne bosanmayı düsündü nede baskasıyla evlenmeyi yazık etmişler kendilerine

BENDE ÜZÜLDÜM...BENCE 11 AYLIK EVLİLERMİŞ BU KADAR KISA SÜREDE BEBEK İÇİN AYRILANLAR YA AİLE BASKISI VARDIR YADA BAŞKA BİR SORUN VARDIR...

kız tamam yaa yaşın kaç aynı yaştasak daha iyi bilirim seni ... o siteler tam yaran siteleri cnm aşk olsun görürsem sölerim tabi cnm[/QUOTE]

BEN 26 YAŞINDAYIM TATLIM...

Hamilelik öncesi besin deponuzun en iyi durumda olması için günlük tüketmeniz gerekenler:
• 2-3 kez kalsiyumdan zengin besin(yağsız süt,peynir, yoğurt)
• 7 öğün sebze ve meyve. Araştırmalar göstermiştir ki folik asit bebekte meydana gelebilecek nöral tüp hasarlarını(omuriliğin kılıfının tam oluşmaması) önlemektedir. Folik asit ise ıspanak, brokoli, ve koyu yeşil sebzelerde bulunmaktadır. Ayrıca C vitamini yönünden zengin olan turunçgiller, kiwi ve yeşil sebzelerden faydalanmanız gerekir.
• En az 2 öğün yüksek proteinli gıdalar almalısınız(balık, beyaz et, yumurta gibi..)
• Bol su için ve sıvı alın

ya lütfen ağlama....ÜZÜLMEDE LÜTFEN...ARTIK BİZ BUNLARI AŞMIŞ OLMAMIZ LAZIM TATLIM...KENDİNE YAZIK EDİYORSUN...BİZİM DE OLUCAK VE BİRGÜN BİZİ GÖRENLERDE İMRENİCEK..RABBİM BİZEDE NASİP EDİCEK İNŞ...

BENDE ÜZÜLDÜM...BENCE 11 AYLIK EVLİLERMİŞ BU KADAR KISA SÜREDE BEBEK İÇİN AYRILANLAR YA AİLE BASKISI VARDIR YADA BAŞKA BİR SORUN VARDIR...

kız tamam yaa yaşın kaç aynı yaştasak daha iyi bilirim seni ... o siteler tam yaran siteleri cnm aşk olsun görürsem sölerim tabi cnm

BEN 26 YAŞINDAYIM TATLIM...[/QUOTE]
ben 22

bende maalsef hala kalamadım hamiş yani beni yazın kara tahtaya senağlama

AĞLAMA TATLIM.. İNŞ. BİZDE DE AYNI ...AMA İRADEMİZE SAHİP ÇIKICAZ ÜZLÜYECEZ VARDIR BİR HAYIR DEYİP SABREDECEZ..İNŞ. TEZ ZAMANDA SENDE HAMİŞ KALIRSIN TATLIM...opuyorumnanaktan

Kaç yıldır bebek istiyoruz kızlar ?

4 YILLIK EVLİYİM 2 YILDIR İSTİYORUZ OLMUYO...

Hamilelik öncesi besin deponuzun en iyi durumda olması için günlük tüketmeniz gerekenler:
• 2-3 kez kalsiyumdan zengin besin(yağsız süt,peynir, yoğurt)
• 7 öğün sebze ve meyve. Araştırmalar göstermiştir ki folik asit bebekte meydana gelebilecek nöral tüp hasarlarını(omuriliğin kılıfının tam oluşmaması) önlemektedir. Folik asit ise ıspanak, brokoli, ve koyu yeşil sebzelerde bulunmaktadır. Ayrıca C vitamini yönünden zengin olan turunçgiller, kiwi ve yeşil sebzelerden faydalanmanız gerekir.
• En az 2 öğün yüksek proteinli gıdalar almalısınız(balık, beyaz et, yumurta gibi..)
• Bol su için ve sıvı alın

BİLGİLER İÇİN TŞK. EDERİZ TATLIM...:asigim:

ben cıkıyoooooom kızlar yarın görüsemeyiz herhalde yarın yüzümde lekeler cıktı dr gidicem öğleden sonrad eşim evde salı günü görüsürüz artık byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

X