Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Biz bütün aşamaları geçtik şimdi bitkiden ottan mucize bekliyorum sorun o kadar çokki beynim karışık can çıkmadan umut kesilmiyor naparsınız

bız 2 yıl korunduk hemen olur sanmıstım ama 1 yıldır beklıyorum ama ıcımden yakında olcak gıbı gelıyor hepımızın olcak sakın umudunuzu kaybetmeyın

ben hormon testı rahım fılmı hep yaptırdım hersey normal tupler acık hıcbısey yok ama bılmıyorum.rahım fılmını bu ay cektırdım dr bu ay hamıle kalma sansın daha cok dedı beklıyoruz
aa evt cnm rahim filmi tüpleri daha iyi açık bile olsa olma şansın yüksek ayy inş

HEPİMİZ KADER ARKADAŞIYIZ....:):):) İNŞ. BİZDE DİĞER ARKADAŞLAR GİBİ BURADA HAMİŞ OLDUĞUMUZ HABERİNİ VEREBİLİRİZ...

:CüvCüv:
aynen cnm yaa ayyy ben çok isterim hamiiiiiiillllllllllleeeeeeeeeeyyyyyyiiimmmmmmm yazmak ahh:çok üzgünüm:

ben hormon testı rahım fılmı hep yaptırdım hersey normal tupler acık hıcbısey yok ama bılmıyorum.rahım fılmını bu ay cektırdım dr bu ay hamıle kalma sansın daha cok dedı beklıyoruz

İNŞ. OLUR TATLIM..BİRDE EŞİN TAHLİL YAPTIRDIMI..

aynen öyle dedik çocuk işi değil bu yaaagamyoncuiremsu

EVET CNM..ÇOK ŞÜKÜR EŞ KONUSUNDA BU KONUDA ÇOK ŞANSLIYIM...HİÇ BEBEK KONUSUNDA SIKIŞTIRMADI HERŞEY ALLAH'TAN DİYOR BAŞKADA BİŞEY DEMİYOR.. ÖNCE SENİN SAĞLIĞIN DEDİ GİTTİ AKTARDAN KENDİSİ BANA CİVANEPERÇEMİNİ ALDI ADET OLABİLMEM İÇİN...SAĞOLSUN....BU ARADA BİZ BEKARKEN BEN 40 KERE DEMİŞİMDİR BELKİ ÇOCUĞUMUZ OLMAZ İSE EVLATLIK ALIRIZ DİYE TABİİ CAHİLLİK ŞAKADAN DENMİŞ LAFLAR AMA NE BİLİM İNŞ. GERÇEK OLMAZ...mafoldumben

aynen cnm yaa ayyy ben çok isterim hamiiiiiiillllllllllleeeeeeeeeeyyyyyyiiimmmmmmm yazmak ahh:çok üzgünüm:[/QUOTE]

Allah büyüktür herşeyin vakti saati var ona inanıyoruz şükür

Biz bütün aşamaları geçtik şimdi bitkiden ottan mucize bekliyorum sorun o kadar çokki beynim karışık can çıkmadan umut kesilmiyor naparsınız
umut fakirin ekmeği ama rabbim önce sana versin cnm inş meleğin çok bekletmiş seni inş kısa zamanda gelir bulur seni

bız 2 yıl korunduk hemen olur sanmıstım ama 1 yıldır beklıyorum ama ıcımden yakında olcak gıbı gelıyor hepımızın olcak sakın umudunuzu kaybetmeyın

ayy inş canım sen çalışmalara özen göster gerisi allahtan

BENDE 4 SENEDİR EVLİYİM...2 YILDIR KORUNMUYORUZ...BENDE POS VAR ADET OLAMADIĞIM VE YUM. ÇATLAMADIĞI İÇİN ADET OLAMIYORUM VE BU 2 SENEDE ÇOK KİLO ALDIM............mafoldumben senağlama senağlama senağlama

bız bu ay beklıyoruz gelecek ay olmazsa klomen vercekmıs dr ve catlatma ıgnesı yapcakmıs ama bu rahım fılmınden sonra olabılırmıs umutluyum ama bakalım

İNŞ. OLUR TATLIM..BİRDE EŞİN TAHLİL YAPTIRDIMI..

EVET CNM..ÇOK ŞÜKÜR EŞ KONUSUNDA BU KONUDA ÇOK ŞANSLIYIM...HİÇ BEBEK KONUSUNDA SIKIŞTIRMADI HERŞEY ALLAH'TAN DİYOR BAŞKADA BİŞEY DEMİYOR.. ÖNCE SENİN SAĞLIĞIN DEDİ GİTTİ AKTARDAN KENDİSİ BANA CİVANEPERÇEMİNİ ALDI ADET OLABİLMEM İÇİN...SAĞOLSUN....BU ARADA BİZ BEKARKEN BEN 40 KERE DEMİŞİMDİR BELKİ ÇOCUĞUMUZ OLMAZ İSE EVLATLIK ALIRIZ DİYE TABİİ CAHİLLİK ŞAKADAN DENMİŞ LAFLAR AMA NE BİLİM İNŞ. GERÇEK OLMAZ...mafoldumben
aynen aynen hatta benim ki hiç istemiyo 2 sene daha olmasa yeri diyo-tatlicadiarzu-

aynen cnm yaa ayyy ben çok isterim hamiiiiiiillllllllllleeeeeeeeeeyyyyyyiiimmmmmmm yazmak ahh:çok üzgünüm:

Allah büyüktür herşeyin vakti saati var ona inanıyoruz şükür[/QUOTE] çok şükür ewt

BENDE 4 SENEDİR EVLİYİM...2 YILDIR KORUNMUYORUZ...BENDE POS VAR ADET OLAMADIĞIM VE YUM. ÇATLAMADIĞI İÇİN ADET OLAMIYORUM VE BU 2 SENEDE ÇOK KİLO ALDIM............mafoldumben senağlama senağlama senağlama
ay canım bende 10 kilo aldım napalım onlar gelsinler yeterki kilo dert değil

umut fakirin ekmeği ama rabbim önce sana versin cnm inş meleğin çok bekletmiş seni inş kısa zamanda gelir bulur seni
ayy inş canım sen çalışmalara özen göster gerisi allahtan

Sağol canım benim Rabbim çocuk özlemiyle ciğeri yanan herkese hayırlı olanı versin benide unutmasın böyle dua ediyorum o bize şah damarımızdan daha yakın duyuyordur sesimizi inşallah:Saruboceq:

ya benım cevremde hıc boyle cocuk ısteyıp olmayan yoktu .ablam bıle ay ne ılgınc dıyo boyle ugrasıldıgını sende gordum dıyo

bu catlatma ıgnesı nasıl oluyo kalcadan yapılıyo demı.ınsallah gerek kalmaz ama merak edıyorum

Kızlar İyİgeceler
çıkıyomusun gülüm hadi iyi geceler

Sağol canım benim Rabbim çocuk özlemiyle ciğeri yanan herkese hayırlı olanı versin benide unutmasın böyle dua ediyorum o bize şah damarımızdan daha yakın duyuyordur sesimizi inşallah:Saruboceq:

eminim duyuyordur ama belkide bizi sınıyodur sitemmi sükürmü diye hiç sitem etmedim umutluyum

Dr. Bendende rahım fılmı ıstedı ..ama ben 2-3 ay tedavıye ara verdım artık bıktım..o yÜzdende eŞımde bana gıttı doĞal cıvanperÇemını almıŞ hayıt tohumu aldı..Şımdı cıvanperÇemını ıÇıytorum sonrada hayıt tohumunu ıÇıcemm ınŞ...hanı faydası olucakmı dıye 2 sını bırden ıÇmedım...

X