Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba kızlar...hepiniz iyisinizdir umarım açıköğretim sınavlrndn dolayı hiç giremedim.bişe sorucam ben çarşamba günü (27sinde) ilk kez çatlatma iğnesi oldumda yan etkilerini pek bilmiyorum bugun ilk kez süt beyaz akıntı geldi.mantar gibi diil zaten kaşıntı agrı hiç bişey yok bu normal bişeymi daha önceden yumurtlama dönemlrmde hiç böle süt gibi olmamıştı şeffaf oluyordu..çok erken olmasa hamilelikmi dicem ama :) sizdede böyle oluyormu?

soldan soldan bi deniz kokusu geldi mis gibi hele bide hafiften esinti varsa süper olur serinlemek için sahilde t:lepi:ur...

hani sen çıkıcaktın ama ben çıkıyorum senin yerine :eek:

:uhm: kim kimi yıkıcak anlamadım
anlasana kızım

Bizde seni öpüyoruz koccamannnn :1hug:
oh oh

Şeniz

GÜZELİMM BEN SENİ TANIRIM OZMN ÇÜNKÜ BENDE FEVZİ ÇAKMAKTA C.TESİ PAZARINDA OTURDUM..VE HER ZMN GELİRİM EŞİMİN DAYILARI HALALARI ORADA HALEN....BEN SENİ KESİN GÖRMÜŞÜMDÜR...hihoyyyt

SİLİNMESİ BENCEDE İİ OLMUŞ..
aaa tam neresinde ben pazarın alt sokağındanım türkeli sok

benim arkadas gerci o artık ben sayılır ya okadar samimi yaneeee o oglunu yıkıcak ben arkadaslardayım bizim kocalar halısaha macında 22.00-23.00 de onları bekliyoruz eve gecicez biizde...
:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar: hadi hadii

merhaba kızlar...hepiniz iyisinizdir umarım açıköğretim sınavlrndn dolayı hiç giremedim.bişe sorucam ben çarşamba günü (27sinde) ilk kez çatlatma iğnesi oldumda yan etkilerini pek bilmiyorum bugun ilk kez süt beyaz akıntı geldi.mantar gibi diil zaten kaşıntı agrı hiç bişey yok bu normal bişeymi daha önceden yumurtlama dönemlrmde hiç böle süt gibi olmamıştı şeffaf oluyordu..çok erken olmasa hamilelikmi dicem ama :) sizdede böyle oluyormu?

hııım ben iğne olmadım bende catlama sorunu yok ama oluyo bildigim kadarıyla tecrübelilerim hadi fıstıgı aydınlatın.... lisemi sınavlar?

öledirde hadi dedim şimdi nesli kızar falan sahilimiz bambaskadır avcılarda ben orada büyüdüm yyaaaa aglıcaaaaam....

YA NİYE KISIM Kİ TATLIM...AVCILARDA GÜSEL DE BEN ORADAN HEP ÜRKÜYORUM...DEPREM BÖLGESİ DİYE...HEP AKILMA O GELİYO...mafoldumben

anlasana kızım

oh oh

:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar: hadi hadii

allah seni güldürdün beni beni yıkıycak degil herhal....

öğretmenler caddesi mustafa burcu parkı girişinin ordan besevler sokak var ben tasınmadan önce kafe vardı sokagın girişinde.

benimki 2.üniversite sınavsız girebiliyoruz ya..ne işe yarıcak bilmiyorum ama giriyorum bakalım :)

olsun üniversite üniversitedir...sen oku nedemişler yerde kagıt bulsan atmadan oku demişler...elbet fahidesi zahıl olur...

ayy evet....:):) kısdın mı....
yok nie kızıyım ama bi tanıtsana su an burda oturanları merak ettiimm

allah seni güldürdün beni beni yıkıycak degil herhal....

öğretmenler caddesi mustafa burcu parkı girişinin ordan besevler sokak var ben tasınmadan önce kafe vardı sokagın girişinde.

aa öğr evi orasını pek bilmem cnm....... ne güzel işte temiz kocan var

anlasana kızım

oh oh

C.TESİ PAZARA SULTAN MURATTAN MARKET VAR NURDAĞ MI NE ŞİMDİ ÖNCEDEN ORANGE İDİ..ORDAN GİRİNCE 50-100 METRE İLERDE FIRIN VAR..CAMİNİN YANINDAKİ EKMEK FIRINI O BİNADA İDİM...:)

ecel adamı pamuktan yatagındada bulur korkmayın bukadar benim herkesim orda ben korksam ne fayda...:uhm:

ORASI ÖYLEDE BEN DEPREMDEN ÇOK ETKİLENDİM...BU EVİMDE BİLE GECE YATARKEN ÜRPEREREK YATTIĞIM OLUYOR....

nese kıslar bizimkiler gelir artık beni gören görmeyen herkese soran sormayan herkese hayırlı bol skorlu geeler... osmaniye hayırlı haberler bekliyoruz... öptüm hepinizi gidiyorum bütün yumuslar bedenimde gidiyorum bebek hayali içimde.... (sezen aksuyuda andıktan sonra ben artık gidebilirim)kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan:lepi::a015:

X