Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ne haber bayağı bi kaynatmışınız ben yokken bu arada bende aynı zamnda dün incir kürüne başladım ama soğan kürünü yapmadım incir kürüde etkili olur demi yumurtalar için

okey canım oda baktımda netten yumurtaların daha güçlenmesi gibi birşeymiş

kızlar ne haber bayağı bi kaynatmışınız ben yokken bu arada bende aynı zamnda dün incir kürüne başladım ama soğan kürünü yapmadım incir kürüde etkili olur demi yumurtalar için
Canım soğan kürü kisti olanlar için eğer kist varsa önce soğan kürü sonrasında incir kürünü uyguluyosun. Kist yoksa incir kürü yumurtaların olgunlaşması için gayet etkili olduğu söyleniyo ve içine 1 taze havuç doğrar birlikte kaynatırsanda yumurtaları çatlatıyomuşyerimseniben

canım çok şükür kist yok bakalım artık uyguluyorum inciri inş allahın izniyle olacak

geldim ama gidecem bağlantım kopup duruyo kocişi yukarı gönderecem iyice ayarlasın şu modemin yerini
şimdilik hoşçakalın akşam fırsat bulursam girerim

idare etsinler ecik canım şurda son 1 ayım kaldı zati
çok ararlarda bulamazlar beni daha

geldim ama gidecem bağlantım kopup duruyo kocişi yukarı gönderecem iyice ayarlasın şu modemin yerini
şimdilik hoşçakalın akşam fırsat bulursam girerim
ok canım bencede ayarlat olmuyo böylemirmirmirmir
Hadi görüşürüz merak ettirme fazla öptümŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…