Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

güle güle citosum,vildanım,dilnurum ve tüm kızlarrrr... kendinize iyi bakın...muhabbetiniz bol olsun...

kız dilnurcum küsme gıııı şaka yaptım valla heççç bana teyze denirmi çıtır karıyım ben filinta gibiyim biraz iri filinta amasırnaşık şey

kız dilnurcum küsme gıııı şaka yaptım valla heççç bana teyze denirmi çıtır karıyım ben filinta gibiyim biraz iri filinta amasırnaşık şey
tabi öyle canım resmiyete ne gerek var dimi:nazar:
Keşke sende ki gözler bende olsa valla bebişinin gözleri sana benzer inşallah:emir_bebek:

tabi öyle canım resmiyete ne gerek var dimi:nazar:
Keşke sende ki gözler bende olsa valla bebişinin gözleri sana benzer inşallah:emir_bebek:
amin canım inşaalah aslında kocişimin gözleride yeşil herkulade bebişin gözleri yeşil olucak büyük ihtimal aman sağlıklı olsunda farketmez canım:nazar:

amin canım inşaalah aslında kocişimin gözleride yeşil herkulade bebişin gözleri yeşil olucak büyük ihtimal aman sağlıklı olsunda farketmez canım:nazar:
Bebişin yeşil yeşil bakacak desene teyzesinin bitanesiŞeniz:ecrin_bebek:
Doğru diyosun canım sağlıklı olsunda en önemlisi o:kahve:

sumos gynodel diye bi ilaci soruyodu oku insaallah ben onu su an kullaniyorum sut hormonu yuksek ciktigi icin dr um verdi hala kullaniyom

kizlar ben bu aksam sogan kurune baslicam az once pazara gittim 1 kg beyaz sogan aldim

Hadi hayırlısı canım bende incir yapıyodum erken adet olunca ara verdim şimdi yeniden başlıcam bende

sumos gynodel diye bi ilaci soruyodu oku insaallah ben onu su an kullaniyorum sut hormonu yuksek ciktigi icin dr um verdi hala kullaniyom

mrb kızlar ben geldim inş oradasınızdır ya ama bana hiç bi şekilde hormonların yüksek felan demedi neden verdiki bana acaba peki duphaston biliyomusun canım

X