Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende bu sabah cok zor kalktım aksam bı uyumusum ama gece hıc uyanmadım genelde mutlaka 1 defa wc ye kalkarım ama aksam olu gıbı uyumusum

escalescim seninki normal.Hamilelikte genelde uyku çok olur.Benimki beynen yorgunluk sanırım.Uyuyunca rahatladığımı düşünüyorum belkide.

kızlar sizce ben nezman test yapayım mayısın 1de regl olmuştum
dur bacım biraz hemen yapma bekle canım bir kaç gün geçsin öyle yap canım benim
hosbulduk escalescım bebısım ıyı cnm seınkı nasılsın
melıke hg tebrık ederım cnm
şükür iyiyim canım
slm been geldim kızlarr:teytey::teytey::teytey::teytey:
hoşgeldin anacım yeniden he he gözün aydın yeniden tatlı kuşum
escales sen dr a gıtmedınmı hıç
gittim gülüm işte gelecek haftaya randevu aldım bebişimin sesini duymak için canım benim
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:tşk escalesim sende bebişle kendine iyi baak senin nasıl gidiyo tatlım benim kasıklarımda çook agrı oluyooo bide halsizlik var doktordan yarın için randevu aldım ama sendemi 5 haftalıkken giitin dıooktora canım halaya devamm kızlaaar

elimden geleni yapıyorum canım benim yok gülüm benim biraz karışık oldu benim gebelik testinde çok ama çok silik bir çizgi vardı oda negatif denecek kadardı ben adetim 5 gün geçmişti bendede adet düzensizliği vardı bir yönde içimde umut vardı ama kan testi falan yaptırmak istemedimm nasıl olsa gittiğim doktordan randevu aldım diye ben adet olmuyorum fiye gittim birde bebek istiyorum dedim benim doktor kan testi istedi benden gittim yaptırdım değerlerim çok düşük çıktı kimyasal gebelik olabilir dedi 10 gün sonra gel yeniden bakalım dedi ben dayanamadım burada kan testi yaptırdım değerlerim yükselmiş gittim orada öğrendim canım ultrasona girdim şükür bebişimide gördüm işte diğer randevu zamanını bekliyorum şuan 5 hafta +2 günlüğüm canım ben bana o gittiğimde 4 haftalık demişti

canım öğlen dr a gideceğim..bu gün klomene başladım adetimin 5 günü..test sonuçlaına bakacak doktor..sonrada yumoşlarımı takip edecekmiş.inş.bu ay daha çok umutluyum..

hadı hayırlısı cnm olur inşallah ben cok umutlandım bak şımdı bende klomen ve catlatma ıgnesı sonucu hamıle kaldım yaa umarım senınde olur

hamişller anlatın bakalımmm neler yaptınız nelere dikkat ettiniz.deneyimlerinizi yeni veya eski hamişler hadi bakalım bizlerle paylaşınn bekliyoruzz

kızlar sızlerınde olacak ınsaallah bak ben hamıle kalınca ayagımı bı surttum benden sonra patladı hamısler bı suru hamısımız oldu ıkı ay ıcınde
evet yaaa..ben böyle görünce kendim içinde çok umutlanıyorum..arkadaşlarım adına da çok mutlu oluyorum..kendim hamiş olmuş kadar..hihoyyyt hihoyyyt

hosbulduk cnm bebısım ıyı cok sukur teyzesı 6 hazıranda dr agıdıcez cok merak edıyorum ozledım gormek ıstıyorum
kız gittiğinde bizde resmini getir bizde görelim bebişini çokmerak ederim bennn ne tatlıdır şimdi oo yüce yaradanım nelere kadir yarabbim ne güzeldir şimdi annesinin karnında

Günaydın canım sağol.Ne olsun ya şu aralar afedersin mal gibi uyuyorum.Çok çabuk yoruluyorum herhalde.Azcık dışarı çıksam akşam 10 dedi mi pestilim çıkmış gibi yattığım yerde kalıyorum.Sabah zor uyanıyorum.Sizde böylemisiniz son zamanlarda?
havalar çarpmıştır belki canım yada hamiş olabilirmisin ha ne dersin adet tarihin yakınmı kuşummm
kızlar sizce ben nezman test yapayım mayısın 1de regl olmuştum
bence 5 hazirandan önce yapma canımm

günaydın kızlar.
dünkü geçmişi okuyamadım.yeni hamile varmı?
bengi-su ne oldu.dün günüydü.haber varmı?

kızlar sızlerınde olacak ınsaallah bak ben hamıle kalınca ayagımı bı surttum benden sonra patladı hamısler bı suru hamısımız oldu ıkı ay ıcınde

Yok bacım ya.Ben daha düşük sonrası ilk reglimi bile olamadım doktor farlutal verdi yarısı bitti hapın hala olmadım.Daha reglim bile düzene girmemişken zor valla benim hamile kalmam.Ben diğer arkadaşlardan bekliyorum bir süre benden tık gelmez bu konuda....

yavrum sımdı yutmayı ögrenıyomus sacları tırnakları cıkıyomus cısınıde yapıyomus ayy Allahım cok guzel bısey

Yok bacım ya.Ben daha düşük sonrası ilk reglimi bile olamadım doktor farlutal verdi yarısı bitti hapın hala olmadım.Daha reglim bile düzene girmemişken zor valla benim hamile kalmam.Ben diğer arkadaşlardan bekliyorum bir süre benden tık gelmez bu konuda....

hayırlısı cnm yaaa sıkma canını elbet senınde olur zamanı var demek kı once sen bı ıyı olda bebısınde gelır

kız gittiğinde bizde resmini getir bizde görelim bebişini çokmerak ederim bennn ne tatlıdır şimdi oo yüce yaradanım nelere kadir yarabbim ne güzeldir şimdi annesinin karnında

havalar çarpmıştır belki canım yada hamiş olabilirmisin ha ne dersin adet tarihin yakınmı kuşummm

bence 5 hazirandan önce yapma canımm

Canım yok hamile değilim.Düşükten sonra regl olamayınca doktora gitmiştim o muayene etti test falan yaptı gebelik durumu yok ama işte hap verdi adet söktürücü hala olmadım.Benimki düşünce yorgunluğu oldu.Biliyorsun ya her şey üst üste gelince vücut bıraktı kendini.Uyuyup duruyorum bol bol...

günaydın kızlar.
dünkü geçmişi okuyamadım.yeni hamile varmı?
bengi-su ne oldu.dün günüydü.haber varmı?
güzelim günaydın a.s. ..iyi sabahlar..melike25 hamileymiş..sabahtan beri halay çekliyoruz..çoook mutluyuz:teytey: :teytey: :teytey: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

Canım yok hamile değilim.Düşükten sonra regl olamayınca doktora gitmiştim o muayene etti test falan yaptı gebelik durumu yok ama işte hap verdi adet söktürücü hala olmadım.Benimki düşünce yorgunluğu oldu.Biliyorsun ya her şey üst üste gelince vücut bıraktı kendini.Uyuyup duruyorum bol bol...
boşver canım sende bol bol uyu ozaman düşünmemiş olursun hemm kafanı boşaltmaya çalış canımm düşünmemeye çalış gerçi o nasıl birşeyse bende hep düşünmemeye çalışıyorum ama düşmemeye çalışırken bile düşünüyorum

günaydın kızlarrrr. iyice tembel oldum yaaa. uyu uyu nereye kadar bilmiyorum ki. siden naber? hamişler çoğalmış. darısı da olmayan bizlere inşallah.

X