Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hamişller anlatın bakalımmm neler yaptınız nelere dikkat ettiniz.deneyimlerinizi yeni veya eski hamişler hadi bakalım bizlerle paylaşınn bekliyoruzz

cnm ben klomen kullanım dr sonra catlatma ıgnesı verdı ılışkı gunlerını söyledı o ay ben sabahları bal corekotu ve tarcın karısımından bırer kasık yedım ılışkıden ıkı saat once esıme içirdım bırde o ay one kecıboynuzu pekmezı yedırmıstım her sabah ılışkıden sonra yattım bı sure Allah ın ıznıyle oldu ıste

boşver canım sende bol bol uyu ozaman düşünmemiş olursun hemm kafanı boşaltmaya çalış canımm düşünmemeye çalış gerçi o nasıl birşeyse bende hep düşünmemeye çalışıyorum ama düşmemeye çalışırken bile düşünüyorum

Doğru canım hatta düşüne düşüne uyuyoruz.... :teselli:

oh oh kıslar neguzel bı gun bol hamişli saNKI BEN HAMILEYMIŞIM GIBI SEVINIYORUM VALLA CANLARIM HEPIMIZ AKRABA KARDES GIBI OLDUK BURDA.IYI KI VARSINIZ BU ARADA AYIN 4 UNDE ADET OLMAM GEREKIO DUA EDIN OLMIYIM

oh oh kıslar neguzel bı gun bol hamişli saNKI BEN HAMILEYMIŞIM GIBI SEVINIYORUM VALLA CANLARIM HEPIMIZ AKRABA KARDES GIBI OLDUK BURDA.IYI KI VARSINIZ BU ARADA AYIN 4 UNDE ADET OLMAM GEREKIO DUA EDIN OLMIYIM

Canım Allah hayırlısını versin.Bu arada içimizde hamile olmadığı halde folik asit kullanan varmı?Doktorlar gebelik planlayan her bayana veriyor galiba değilmi?

cnm ben klomen kullanım dr sonra catlatma ıgnesı verdı ılışkı gunlerını söyledı o ay ben sabahları bal corekotu ve tarcın karısımından bırer kasık yedım ılışkıden ıkı saat once esıme içirdım bırde o ay one kecıboynuzu pekmezı yedırmıstım her sabah ılışkıden sonra yattım bı sure Allah ın ıznıyle oldu ıste

Bizdemi denesekki bunları acaba?

Canım Allah hayırlısını versin.Bu arada içimizde hamile olmadığı halde folik asit kullanan varmı?Doktorlar gebelik planlayan her bayana veriyor galiba değilmi?
güzelim ben 3 aydır folik asit kullanıyorum 3 gün önce gittiğimde yine yazdı..hamileliğinde ilk 3 ayında kullanılıyormu..hamilelik öncesi kullanmak daha iyiyiş doktor dedi.sende kullan..

Ben 1 ay falan kullandım sonra bırakmıştım şimdi tekrar kullanmaya başladım.ıleride bebek olması durumunda bebeğe faydalı bir şey bu değilmi?

escalescim seninki normal.Hamilelikte genelde uyku çok olur.Benimki beynen yorgunluk sanırım.Uyuyunca rahatladığımı düşünüyorum belkide.
o normaldir canım birde mevsim değişikliği falan malum insan alışana kadar bir sorun yaşıyor
hamişller anlatın bakalımmm neler yaptınız nelere dikkat ettiniz.deneyimlerinizi yeni veya eski hamişler hadi bakalım bizlerle paylaşınn bekliyoruzz
dur bacım anlatayım toprağım bana adet gününden itibaren on gün say dedi 10 ve 22 arası bir gün dolu bir gün boş dedi bende bir takvim yaptım kendime günleri yazdım bu arada canım niloşumda birliktelikten sonra belinin altına yastık koy demişti bende öyle yaptım canım sonrasıda zaten allaha kalmış bir ş.ey bebişim geldi

günaydın kızlar.
dünkü geçmişi okuyamadım.yeni hamile varmı?
bengi-su ne oldu.dün günüydü.haber varmı?
melike hamiş canım bu arada hoşgeldin bacım :teytey::teytey:
yavrum sımdı yutmayı ögrenıyomus sacları tırnakları cıkıyomus cısınıde yapıyomus ayy Allahım cok guzel bısey
oy ben onun tırnaklarını poposunu yerim valla he
inşallah hamiş olursun canım benim :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
ben kullandıum canım hamiş olmayı düşündükten sonra aldım ve halen kullanıyorum canım

kıızlar ben çıkıyorum biraz sonra gelirim yine işlerime bakayım azıcık
kolay gelsin canım benim bütün dileklerin olsun inşallah tatlım Şeniz

Ben 1 ay falan kullandım sonra bırakmıştım şimdi tekrar kullanmaya başladım.İleride bebek olması durumunda bebeğe faydalı bir şey bu değilmi?

canım hamiş olunca bebeğimiz ihtiyaçlarını oradan karşılıyormuş yani yararlı bir şey canım

bak bu dediklerini yeni duydum bende şimdi incir kürüne başladım.yarın adetim bitiyor hayırlısıyla.oyzüden bende sizlere sormak istedim bilmediklerimi

X