Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hem bebek için hem anne için faydalı mutlaka kullan

Hani gebelikte annenin saçı falan dökülür bebek annenin vitaminini alıyor o yüzden derler ama folik asit kullandığımız zaman vitamin anneyede bebeğede yetiyor değilmi?Saç dökülmesi falan yaşanmıyor yani değilmi folik asit kullanınca?Durumu oraya bağlamaya çalışıyorum ama doğrumudur?

o normaldir canım birde mevsim değişikliği falan malum insan alışana kadar bir sorun yaşıyor
dur bacım anlatayım toprağım bana adet gününden itibaren on gün say dedi 10 ve 22 arası bir gün dolu bir gün boş dedi bende bir takvim yaptım kendime günleri yazdım bu arada canım niloşumda birliktelikten sonra belinin altına yastık koy demişti bende öyle yaptım canım sonrasıda zaten allaha kalmış bir ş.ey bebişim geldi

melike hamiş canım bu arada hoşgeldin bacım :teytey::teytey:

oy ben onun tırnaklarını poposunu yerim valla he

inşallah hamiş olursun canım benim :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
ben kullandıum canım hamiş olmayı düşündükten sonra aldım ve halen kullanıyorum canım

kolay gelsin canım benim bütün dileklerin olsun inşallah tatlım Şeniz

evet canım geçen ay bende budediğin yaptım ama demekki kısmet değilmiş olmadı.

ANAMM KUŞUM GELMıŞ NASILSIN VıLDAN AY KıMSE KONUŞMUYO BUGÜN HAMıŞıMıZ VAR MELııKE25 HAMıŞ HALAYA BEKLıYOZ SENıDE :teytey::teytey::teytey:

selaaaaaaaaaaam kııııııııııııııızzzlaaaaaar dün eşim gece 2de geldi bugün evdeydi giremiyorum arada bakarım

X