Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Günaydın abyosun,emney,escales,hlymms,idefixe,iltercakır,melike,mercanayşe,nilaykısır.....

:teytey:
ana canım ya gözün aydın çok ama çok sevindim bacım darısı tüm isteyenlerin başına canım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın bacım anam dur sanada çekeyim sevindirik oldum valla heeeee :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
ama güzel oluyor valla kız inşallah sende hamiş ol yap valla bacım ama şöyle bir durum var senin istememe gibi bir şey olmuyor bir anda takılıyor öyle kalıyorsun illa olacak o yüzden valla güzel oluyor anacım bu arada inşallah canım süpriz yaparda bizde seviniriz canım ya

şükür iyiyiz canım anası gibi gezginci olacak galiba nokta akıllım dün bir yanda maden arama işleri yapıyordu bu sefer ortaya geçti sancım tutturamadı yerini anlıyacağın anacım :CüvCüv:

escales beni görmüyorsun ama a.s.a.s. çiçek verdim bak sana,hadi yardım et bana :KK70:
şu altta yaptığın şeyleri nasıl yaptığın konusunda yardım istiyorum

kızlar ben accık iş yapayım az bişi var zaten patron şehir dışında işim bitince hep sitede olcam sayfam açık sizi çookk seviyorum canlarımm

Oooooo neler duyuyorum... Melike tebrikler canım.... Allah sıkıntısız bir hamilelik yaşatsın inş.Bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inş. :teytey:
Çok mutlu oldum inan...Allah bizlerede nasip eder inş.

günaydın emney,idefixe,megryann hg. nasılsınız?

hlymms canım sen nasılsın bebişin nasıl?

kızlar ben çıkıyorum. bol muhabbetler, güzel haberler almak dileğiyle. görüşmek üzere...

:teytey:
ana canım ya gözün aydın çok ama çok sevindim bacım darısı tüm isteyenlerin başına canım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın bacım anam dur sanada çekeyim sevindirik oldum valla heeeee :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
ama güzel oluyor valla kız inşallah sende hamiş ol yap valla bacım ama şöyle bir durum var senin istememe gibi bir şey olmuyor bir anda takılıyor öyle kalıyorsun illa olacak o yüzden valla güzel oluyor anacım bu arada inşallah canım süpriz yaparda bizde seviniriz canım ya

şükür iyiyiz canım anası gibi gezginci olacak galiba nokta akıllım dün bir yanda maden arama işleri yapıyordu bu sefer ortaya geçti sancım tutturamadı yerini anlıyacağın anacım :CüvCüv:
amin cnaım inşallah bu ay olsa çok mutlu olurum her halde çünki adet tarihim neredeyse doğum günüme yakın geliyor doğum günü hediyesi olur bana ama ben yinede temkinli davranıyorum çok umutlanmıyorum tatlı kuşum ama tahminlerime göre yumoşlarım oluştu çünki şu 4 gündür sağ kasığım ağrıyor rahmim yerinden çıkacak gidi dr gidemedim bu ay işe başladım zamana denkk geldi kaldı yani klomen kullandım ama çatlatma iynesi olmadı birde böyle deniyelim bakalım dedim herşeyde bir hayır vardır hyırlısı ama çokta umutlanmıyorum artık sağlıklı olsunda allah ne zaman yazdıysa ozamana

istanbul diye bi üyeniz vardı onun kardeşiyim canım,biz de 3 senelik evliyiz,2.5 yıl korunduk şimdi artık zamanı geldi diye uğraşıyoruz bakalım nasip
hatırladım canım istanbul arkadaşımız inşallah seninde en kısa zamanda bebişin olur canımmmm
kızlarrr acaba banada halay çekekecekmiisniz :teytey:
çekecez elbet allahın izniyle kız bak ne diyecem 21 günde bir hamile habeir alıyoruz böyle giderse bu ay çok hamiş olacak inşallah böylede devam eder allahım esirgemesin bizi bebişlerimizden bir an önce yollasın

günaydın hoşgeldinn

hosbulduk cnm

kızlar ben çıkıyorum. bol muhabbetler, güzel haberler almak dileğiyle. görüşmek üzere...

sagol cnm bende bebıste ıyı cok şukur sen nasılsın maasaallah bebişte bayagı buyumus

gunaydıın kızlar
günaydın cnaım hoş geldin bebiş nasıl güzelimmm

Günaydın abyosun,emney,escales,hlymms,idefixe,iltercakır,melike,mercanayşe,nilaykısır.....
günaydın canım sen nasılsın bakalımmm
kızlar ben accık iş yapayım az bişi var zaten patron şehir dışında işim bitince hep sitede olcam sayfam açık sizi çookk seviyorum canlarımm
tamam canımmm

güle güel canımmm kendine ve bebişine iyi bak görürşüzzz

hosbulduk cnm bebısım ıyı cok sukur teyzesı 6 hazıranda dr agıdıcez cok merak edıyorum ozledım gormek ıstıyorum

günaydın cnaım hoş geldin bebiş nasıl güzelimmm

günaydın canım sen nasılsın bakalımmm

tamam canımmm

güle güel canımmm kendine ve bebişine iyi bak görürşüzzz

Günaydın canım sağol.Ne olsun ya şu aralar afedersin mal gibi uyuyorum.Çok çabuk yoruluyorum herhalde.Azcık dışarı çıksam akşam 10 dedi mi pestilim çıkmış gibi yattığım yerde kalıyorum.Sabah zor uyanıyorum.Sizde böylemisiniz son zamanlarda?

hosbulduk cnm

sagol cnm bende bebıste ıyı cok şukur sen nasılsın maasaallah bebişte bayagı buyumus

canım iyi olmanıza sevindim.... sağol canım büyüyoruz bizde 8-9 hazira gibi gidicez kısmetse doktora... kendine ve bebişine iyi bak:1hug:
darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X