Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

:emir_bebek:şakkıdı
ya kızlar kime seviniyoruz söyleyin de ben de sevineyim
bu arada hepiniz hayırlı cumalar.
escalescim şu evlilik yıldönümü ya da hamilelik için yapılan şeyler nerden yapılıyor? yardım eder misin lütfen :icecream:
canım ben onu yapamadım kızlar bana yaptı ayarladı bu arada hoşgeldin canım
kızlar benn çıkıyorum kahvaltı yapıcam çook acıktım güün içersinde yine girmeye çalışırım allaha emanet olunn
güle güle canım benim kendine ve bebişine dikkat et tatlı kuşum yeniden tebrik ederiöm
günaydın..hoşgeldin güzleim..hihoyyyt

burdayız güzelim..

tebrik ederim melike25 allah bebeğini kucağına almayıda nasip etsin inşallah..halaya başlıyorum ben senin için..beryala söyleyelim..listeyi yenilesin..umut listesinden birüst listeye çıkarsın seni..:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
arkadaşlar bana katılın melike25 hamile..hihoyyyt hihoyyyt :teytey: :teytey:
kimse yok sandım bir ara canım
Benİmde bugÜn olmam lazım ama bİ belİrtİ yok hadİ hayırlsıı bakalım
kız hadi hayırlısı inşallah bebiş gelir sanada çekeriz halayı anam varya benim canım oynamak istiyor valla heee şakkıdı:1shok:
günaydın kızlarrrr....
yine kime halay çekiyoruz bakalım delikafadulden
gel bacım sende gel :teytey::teytey::teytey:
ben buradayım canımhihoyyyt ama birazdan çıkıcam.
anladım tatlı kuşum Şeniz
istanbul diye bi üyeniz vardı onun kardeşiyim canım,biz de 3 senelik evliyiz,2.5 yıl korunduk şimdi artık zamanı geldi diye uğraşıyoruz bakalım nasip
inşallah seninde yakında bebişin olur canım benim :jeyyar:
kızlarrr acaba banada halay çekekecekmiisniz :teytey:
aşk olsun çekmezmiyiz kız valla bende çekerim senin için bir sağ bir sol anacım
gunaydıın kızlar
hoşgeldin canım nasılsın bakem bebiş nasıl bacım :CüvCüv:

Günaydın abyosun,emney,escales,hlymms,idefixe,iltercakır,melike,mercanayşe,nilaykısır.....
hoşgeldin bacım nasılsın bakalımm

escales beni görmüyorsun ama a.s.a.s. çiçek verdim bak sana,hadi yardım et bana :KK70:
şu altta yaptığın şeyleri nasıl yaptığın konusunda yardım istiyorum
dur bende sana vereyim bacım ben çalışıyorum o yüzden geç cevap verebiliyorum anacım a.s.

amin cnaım inşallah bu ay olsa çok mutlu olurum her halde çünki adet tarihim neredeyse doğum günüme yakın geliyor doğum günü hediyesi olur bana ama ben yinede temkinli davranıyorum çok umutlanmıyorum tatlı kuşum ama tahminlerime göre yumoşlarım oluştu çünki şu 4 gündür sağ kasığım ağrıyor rahmim yerinden çıkacak gidi dr gidemedim bu ay işe başladım zamana denkk geldi kaldı yani klomen kullandım ama çatlatma iynesi olmadı birde böyle deniyelim bakalım dedim herşeyde bir hayır vardır hyırlısı ama çokta umutlanmıyorum artık sağlıklı olsunda allah ne zaman yazdıysa ozamana

hatırladım canım istanbul arkadaşımız inşallah seninde en kısa zamanda bebişin olur canımmmm

çekecez elbet allahın izniyle kız bak ne diyecem 21 günde bir hamile habeir alıyoruz böyle giderse bu ay çok hamiş olacak inşallah böylede devam eder allahım esirgemesin bizi bebişlerimizden bir an önce yollasın
ay canım ya inşallah sana büyük bir süpriz yapar bebişin doğum gününde sana gelir canım benim yaaa:ecrin_bebek:

hosbulduk escalescım bebısım ıyı cnm seınkı nasılsın
melıke hg tebrık ederım cnm

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:tşk escalesim sende bebişle kendine iyi baak senin nasıl gidiyo tatlım benim kasıklarımda çook agrı oluyooo bide halsizlik var doktordan yarın için randevu aldım ama sendemi 5 haftalıkken giitin dıooktora canım halaya devamm kızlaaar

Günaydın canım sağol.Ne olsun ya şu aralar afedersin mal gibi uyuyorum.Çok çabuk yoruluyorum herhalde.Azcık dışarı çıksam akşam 10 dedi mi pestilim çıkmış gibi yattığım yerde kalıyorum.Sabah zor uyanıyorum.Sizde böylemisiniz son zamanlarda?
valla ben öyleyim ama bebişten dolayı gülüm az dışarı çıksam nefesim kesiliyor kalıyorum öyle birde hemen uykum geliyor canım
hosbulduk cnm bebısım ıyı cok sukur teyzesı 6 hazıranda dr agıdıcez cok merak edıyorum ozledım gormek ıstıyorum

hiç deme gitsin canım o değil bende senin gibiyim merak içinde haftaya cumayı bekliyorum bebişimi görmek ve kalp atışlarını duymak için :CüvCüv:

melikecim senin nekadar sürede oldu canım hamişliğin ne gibi tedaviler oldun yazartmısın sizler bizim umut idollerimizsiniz

kızlar sızlerınde olacak ınsaallah bak ben hamıle kalınca ayagımı bı surttum benden sonra patladı hamısler bı suru hamısımız oldu ıkı ay ıcınde

X