Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

günaydın cnmcım işe geldim kahvaltı yapıyorum hemde sizinle sohbet ediyorum.sen nasılsın bakimm
bende iyiyim cnaım bende iş yerindeyim sizinle sohbet ediyorummm

ayyy harika bir haber allahımm ne güzel yaaa inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirisin tatlım sağlıkla kucağına alırsın bebişinii :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
günaydın işleri bitirip geliyorum kıslar
günaydın canım hoş geldin nasılsınnn nasıldı kep töreniii

GÜNAYDIN CANİKOLARIMM MASILSINIZ BAKALIMMM :1hug:
sende hoşgeldin canımmm senin nasıldı eğlence akşam güzelmiydi kızzz

söylersen çook sevinirim canım been fazlea giremiyorum malum iş yerindeyim çook teşekkür ederim canımm allah hepinizden razı olsun kötü zamanlarımda hep yanımdaydınız sizlerii çook sewiyoruum kızlarrhihoyyythihoyyythihoyyyt

dün süperdi türk halk müzüiği korsu vardı çok eğlendik canım

hepinize teşekkürler canlarım iyimmm

canım çok güzel bir haber vallaha çok sevindim haydi halaya:teytey::teytey::teytey:
devamıda gelir inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
canım bugün 6. ayımız bitiyor 7.ayımıza giriyoruz darısı tüm isteyen arkadaşlarımızın başına inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya kızlar kime seviniyoruz söyleyin de ben de sevineyim
bu arada hepiniz hayırlı cumalar.
escalescim şu evlilik yıldönümü ya da hamilelik için yapılan şeyler nerden yapılıyor? yardım eder misin lütfen :icecream:

inş sorunsuz geçiririm canım çook teşekkürler içim içime sıgmıyor allah hepinize tattırsın canım bu duyguyu en kısa zamanda :teytey::teytey:

kızlar benn çıkıyorum kahvaltı yapıcam çook acıktım güün içersinde yine girmeye çalışırım allaha emanet olunn

Benİmde bugÜn olmam lazım ama bİ belİrtİ yok hadİ hayırlsıı bakalım
inşallah olmazsında seninde halayı cekeriz canımmmmm
günaydın kızlarrrr....
yine kime halay çekiyoruz bakalım delikafadulden
melike 25 hamile canım onun halayı bu canımmm
günaydın canım sanada nasılsın bakalım seni ilk defa görüyorum sanki tanıtırmısın biraz kendini ben bilmiyorum en azından kusura bakma

inş sorunsuz geçiririm canım çook teşekkürler içim içime sıgmıyor allah hepinize tattırsın canım bu duyguyu en kısa zamanda :teytey::teytey:
amin cnaım benim aminnn
kızlar benn çıkıyorum kahvaltı yapıcam çook acıktım güün içersinde yine girmeye çalışırım allaha emanet olunn
tamam canım ama kahvaltıdan sonra hemen gel nasıl oldu anlat nerler hisstettin bu ay değişiklikler nelerdi lütfen söyle çok merak ederim bennn

:teytey: ana canım ya gözün aydın çok ama çok sevindim bacım darısı tüm isteyenlerin başına canım inşallah sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın bacım anam dur sanada çekeyim sevindirik oldum valla heeeee :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
ama güzel oluyor valla kız inşallah sende hamiş ol yap valla bacım ama şöyle bir durum var senin istememe gibi bir şey olmuyor bir anda takılıyor öyle kalıyorsun illa olacak o yüzden valla güzel oluyor anacım bu arada inşallah canım süpriz yaparda bizde seviniriz canım ya

günaydın canımm bebiş nasıl annesi nasıl hihoyyyt

şükür iyiyiz canım anası gibi gezginci olacak galiba nokta akıllım dün bir yanda maden arama işleri yapıyordu bu sefer ortaya geçti sancım tutturamadı yerini anlıyacağın anacım :CüvCüv:

istanbul diye bi üyeniz vardı onun kardeşiyim canım,biz de 3 senelik evliyiz,2.5 yıl korunduk şimdi artık zamanı geldi diye uğraşıyoruz bakalım nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…