Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bak yaramaza senn yerim kız ben onu yerim bende hamile kalırsem bebişim canı istemese bile benim herife gece yarısı kalk diyecem bakalım yapacak mııı kötükedihüso

inşallah bebişi ona süpriz yaparda yarın onunda tekrar halayını cekerizzz

günaydın tatlı kuşummmm nasılsın hoş geldin bitanemmm

aminnnnnn :sm_cool::sm_cool:hihoyyythihoyyyt

günaydın cnmcım işe geldim kahvaltı yapıyorum hemde sizinle sohbet ediyorum.sen nasılsın bakimm

:teytey::teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:günaydın canlarım hakçacıgım hamilesin galibaa sewincim 2 ye katlandı sıkı durun kızlar bende bugün test yaptım sonuç pozitif yarın doktora gidicegim darısı isteyen herkesin başına rabbim hepinize en kısa zamanda nasip eder inş.

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

günaydın canım nasılsın canım

inşallah canım inşallah dün süpriz mucizenin haberini duydum çok ama çok sevindim bugünde inşallah niloşun haberini alırızda bizim bebiş bizi sevindirirde çekerim onun içinde halay :teytey::teytey::teytey::teytey:

günaydın canımm bebiş nasıl annesi nasıl hihoyyyt

:teytey::teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:günaydın canlarım hakçacıgım hamilesin galibaa sewincim 2 ye katlandı sıkı durun kızlar bende bugün test yaptım sonuç pozitif yarın doktora gidicegim darısı isteyen herkesin başına rabbim hepinize en kısa zamanda nasip eder inş.

melikeeeee canım tebrik ederim sabah sabah güzel haberlerle başladım devamı gelir inşallah. Allah tamamını erdirsin sağlıkla kucağına alırsın bebişini inşallah dikkat et kendine...
halaya devam kızlarrr:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

melike seni tebrik ederim hayırlı olsun güzelimm :teytey: :teytey: :teytey:

günaydın işleri bitirip geliyorum kıslar
günaydın..hoşgeldin güzleim..hihoyyyt
kızlar ordamısınız yoksa sitede bir sorunmu var
burdayız güzelim..
tebrik ederim melike25 allah bebeğini kucağına almayıda nasip etsin inşallah..halaya başlıyorum ben senin için..beryala söyleyelim..listeyi yenilesin..umut listesinden birüst listeye çıkarsın seni..:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
arkadaşlar bana katılın melike25 hamile..hihoyyyt hihoyyyt :teytey: :teytey:

melikeeeee canım tebrik ederim sabah sabah güzel haberlerle başladım devamı gelir inşallah. Allah tamamını erdirsin sağlıkla kucağına alırsın bebişini inşallah dikkat et kendine...
halaya devam kızlarrr:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

sağol hakçacıgım bugün test yaptım ögrendim yarın kesinleşcek inş ama çift çizgiyi gördük canım sende dikkat et seninki ne kadarlık canım senin kide hayırlı olsun bugümn çook mutluyum canımm:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

MELıKEMM HAMıŞMıSıN CANIM AY SABAH SABAH ÇOK GÜZEL BŞıHABER BUU HADı HALAYA :teytey::teytey::teytey::teytey:

X