Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iltercim gün aşırı devam tatlım
neyse kociş geldi ben kaçtım kızlar kendinize iyi bakın

slm canım hoş geldin nasılsın tatlım karpuz çekirdeği nasıl bakalımm

sağol canım iyiyiz çok şükür...sizlerden gelecek güzel haberleri bekliyoruz. alıştık buraya girmeyince aklım burada kalıyor.
bizde nülüferden gelecek haberleri bekliyoruz onun dışında herşey iyi gidiyor oda allahımın izniyle güzel haberlerle dönseydi çok mutlu olacaz

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

selin özcan canım tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dikkat et kendine

:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

halaya geç kalmışımdır ama olsun bugünde çekelim değil mi ama...

inşallah canım inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin canım aminnnn

hayırlısı olsun tatlım inşallah bu ayda senin halayını cekeriz
iltercim gün aşırı devam tatlım
neyse kociş geldi ben kaçtım kızlar kendinize iyi bakın
hadi kolay gelsin sana ozaman canım
güle güle kendine çok iyi bak öptümmm

ayyyy cnm gelmış nasılsın hayatım nohutun nasıl neler hıssedıyorsun

slm canım nasılsın valla şuan gülüm benim rahmi deşmekle uğraşıyor heralde ki belim ve kasıklarım ağrıtıyor benim nokta saolsun bide olmadık şeyler istetiyor gecenin bir yarını benim herifle birlikte kokoreç yemeye gittik tutturdum yiycem diye nuh dedim peygamber demedim gece 1.30 du eve geldik garibim sabahta 7 de işe gitti.

yın 4 de olduysa 28 gün sayacaksın eğer adetin normalde düzenliyse ortalama önümüzdeki ayın 1 de olursun ben sana bir site yazayın oradan hesaplayailirsin.
Ovulasyon.Yumurtlama Hesaplama Gebe Kalmak İçin En Uygun Zamanı Hesaplama,Yumurtlama Dönemi Hesaplama,Yumurtlama Günü Hesaplama
buraya son adet gününü yaz ayın 4. nü ..diğerini sayma

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: çekelim güzelim cekelim

şükür iyiyim canım benim bende niloşu merak ediyorum ne oldu allahım hayırlısıyla bebişini ona gösterir inşallah bebişi ona bir süpriz yapar
gel bacım gel bende çekicem hihoyyythihoyyythihoyyyt::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

çekelim tabi halay..geç olsun güç olmasın..:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: çekelim güzelim cekelim
evet..hayaya devam..selim özcan için bu halaylar..:teytey: :teytey: :teytey:

inşallah hamiş haberlerinin devamı gelir halaya devam ederiz hihoyyyt

çekelim tabi halay..geç olsun güç olmasın..:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

evet..hayaya devam..selim özcan için bu halaylar..:teytey: :teytey: :teytey:
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:
günaydın kısllarrr a.s.
günaydın canım nasılsın canım

inşallah canım inşallah dün süpriz mucizenin haberini duydum çok ama çok sevindim bugünde inşallah niloşun haberini alırızda bizim bebiş bizi sevindirirde çekerim onun içinde halay :teytey::teytey::teytey::teytey:

bak yaramaza senn yerim kız ben onu yerim bende hamile kalırsem bebişim canı istemese bile benim herife gece yarısı kalk diyecem bakalım yapacak mııı kötükedihüso

şükür iyiyim canım benim bende niloşu merak ediyorum ne oldu allahım hayırlısıyla bebişini ona gösterir inşallah bebişi ona bir süpriz yapar
inşallah bebişi ona süpriz yaparda yarın onunda tekrar halayını cekerizzz
günaydın kısllarrr a.s.
günaydın tatlı kuşummmm nasılsın hoş geldin bitanemmm

aminnnnnn :sm_cool::sm_cool:hihoyyythihoyyyt

inşallah canım inşallah nilüferdende güzel haberler alırız:Saruboceq:

süpriz mucize hamile başka bir haber daha mı var? iki gündür giremedim topiğe geçmişi okuyamadımda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…