Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

şakkıdı canım ben onu yapamadım kızlar bana yaptı ayarladı bu arada hoşgeldin canım
kızlar benn çıkıyorum kahvaltı yapıcam çook acıktım güün içersinde yine girmeye çalışırım allaha emanet olunn
güle güle canım benim kendine ve bebişine dikkat et tatlı kuşum yeniden tebrik ederiöm
kimse yok sandım bir ara canım
Benİmde bugÜn olmam lazım ama bİ belİrtİ yok hadİ hayırlsıı bakalım
kız hadi hayırlısı inşallah bebiş gelir sanada çekeriz halayı anam varya benim canım oynamak istiyor valla heee şakkıdı:1shok:
günaydın kızlarrrr....
yine kime halay çekiyoruz bakalım delikafadulden
gel bacım sende gel :teytey::teytey::teytey:
ben buradayım canımhihoyyyt ama birazdan çıkıcam.
anladım tatlı kuşum Şeniz
istanbul diye bi üyeniz vardı onun kardeşiyim canım,biz de 3 senelik evliyiz,2.5 yıl korunduk şimdi artık zamanı geldi diye uğraşıyoruz bakalım nasip
inşallah seninde yakında bebişin olur canım benim :jeyyar:
kızlarrr acaba banada halay çekekecekmiisniz :teytey:
aşk olsun çekmezmiyiz kız valla bende çekerim senin için bir sağ bir sol anacım
gunaydıın kızlar
hoşgeldin canım nasılsın bakem bebiş nasıl bacım :CüvCüv:

Günaydın abyosun,emney,escales,hlymms,idefixe,iltercakır,melike,mercanayşe,nilaykısır.....
hoşgeldin bacım nasılsın bakalımm

escales beni görmüyorsun ama a.s.a.s. çiçek verdim bak sana,hadi yardım et bana
şu altta yaptığın şeyleri nasıl yaptığın konusunda yardım istiyorum
dur bende sana vereyim bacım ben çalışıyorum o yüzden geç cevap verebiliyorum anacım a.s.

ay canım ya inşallah sana büyük bir süpriz yapar bebişin doğum gününde sana gelir canım benim yaaa:ecrin_bebek:

hosbulduk escalescım bebısım ıyı cnm seınkı nasılsın
melıke hg tebrık ederım cnm

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:tşk escalesim sende bebişle kendine iyi baak senin nasıl gidiyo tatlım benim kasıklarımda çook agrı oluyooo bide halsizlik var doktordan yarın için randevu aldım ama sendemi 5 haftalıkken giitin dıooktora canım halaya devamm kızlaaar

valla ben öyleyim ama bebişten dolayı gülüm az dışarı çıksam nefesim kesiliyor kalıyorum öyle birde hemen uykum geliyor canım
hosbulduk cnm bebısım ıyı cok sukur teyzesı 6 hazıranda dr agıdıcez cok merak edıyorum ozledım gormek ıstıyorum

hiç deme gitsin canım o değil bende senin gibiyim merak içinde haftaya cumayı bekliyorum bebişimi görmek ve kalp atışlarını duymak için :CüvCüv:

melikecim senin nekadar sürede oldu canım hamişliğin ne gibi tedaviler oldun yazartmısın sizler bizim umut idollerimizsiniz

kızlar sizce ben nezman test yapayım mayısın 1de regl olmuştum
canım kan testinde çıkar ama idrar için 4-5 gün daha bekle..benimde bu ay 4 gün gecikleli oldu..çok umutlanmıştım..inşallah hamilesindir güzelim ve halay çekeriz senin içindehihoyyyt

kızlar sızlerınde olacak ınsaallah bak ben hamıle kalınca ayagımı bı surttum benden sonra patladı hamısler bı suru hamısımız oldu ıkı ay ıcınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…