Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

İklİmtuana hoŞgeeldİİİİİnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

hb güzelimmmm yaa hepimizin sorunu aynı oofff allahım bize yardım ett nnooolluurrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ben da 2 ay olmadigi icin deniyeli bisi bilmiyorum sorunum varmi diye haziranin 20 dogru adet olursam hamile degilssem ozaman doktora bi kontrole gidicem hic simdiye kadar kadin doktoruna gitmemistim

kızlar 2 sene sÜreklı tedavı oldum aŞılamaya gelene kadar bır sÜrÜ ıla Çkullandım bır tek klomen dıye bıŞıyı ılk defa sızden duyuyorum..nedır bır aÇıklarmısınız merak ettım.. Nerede ve ne zaman kullanılıyor???

canım klomen yumurtlaman olsun da büyüsün diye kullanılıyo istenilen büyüklüğe gelincede çatlatma iğnesi vuruluyo

kaçma kız allahın emriyle git hadi cnm hoşçakal[/QUOTE]:1hug::1hug:

kociş sıkıldı ...belli etmiyo ama ...neyse haydi allah rahatlık versin..

yok cnm esimde bi sorun ne olcak biz gecen ay biraz bilgisiz dik biz adetin bitisinde birse denedigimizin 2 haftasinda yine denedik oysa oyle dilmis simdi ogrendik bakalim bu ay ne olcak olmasa bi kontrole gidicem bende

benimde geçen ay ilk defa klımen içtim. benimde hiç yumurtam olmadı. bu ay tekrar denicez. Allah yardımcımız olsun.

bi arkadaş aşılmayı sormuş sanırım bende aşılamayla hamile kaldım sorularınız olursa seve seve caveplarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…