Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

benimde pko canım...saol bu arada allahım isteyen herkese versin tez zamanda...

BANA ÇOK BÜYÜK BİR UMUT VERDİN ŞİMDİ..DEMEK SEN DE PKOLUSUN..O ZAMAN BU HEPİMİZN ŞANSI OLDUĞU ANLAMINA GELİYOR..ÇOK ÇOK SEVİNDİM..HEMEN TOPARLANIYORUM ŞİMDİ KALKIP TEMİZLİĞİMİ YAPIYORUM DUŞA GİRİYORUM VE SONRA MIŞIL MIŞIL UYUYORUM SABAH İSTANBULA DR A YOLCULUK VAR..UMARIM HERŞEY YOLUNDA GİDER..BANA DUA EDİN KIZLAR..
DUALARIM SİZLERLEEEE...
HEPİNİZİ SEVİYORUM,DESTEĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM VALLA..
İYİ GECELER..a.s.Şeniz:teselli:

canım dualarımız senınle ınsallah ıyı sonuclarla donersın .mudunu hıcbızaman kaybetme

burçincim sana destek olabildiysem ne mutlu bana...tabikide hepimizin şansı var yeterki allahım ol desin sende sabret bu yol uzun bir yol benimde 1.5 yıllık bi tedavinin ardından oldu...sana bol şans inşallah en kısa sürede dileğine kavuşursun...

relax insallah mujdeli hameri ikimizde aliriz cnm ama canini sikma dusunmuyo gibi davran hormonlari etkilemesin sikintilarimiz olucak elbet cnm uzulmicez

ınsallah canım ya bu uymurtlama gunu 14.gun baslıyo dımı sen nasıl bılıyosun dr bana 14-17 gunler arası sedı

evet cnm ama ben adetin basladigi gunden basladim ve 10 gun saydim 3 defa dir deniyoruz iste da 3 veya 4 defa bu ay deneriz sonra sonuz beklicez iste en uyugun zaman 24 29 ve haziranin 5 diye hesapladim yumurtalama testinde

ya ben yumurtlama testı yaptım ve dr un dedıgınden farklı gunler cıktı dr yanlıs cıkabılıyo dedı testler.dr bana 26-29 mayıs en uygun gunler deı

senınkı 30-31 mayıs ve 1 hazıran gıbı o gunlere dıkkat et kac gunde bır adet goruyosun.

26 veya 28 gunde cnm adet oluyorum biz gecen ay adeten 2 gun sonra korunmadik ondan 9 gun sonra yine korunmadik ben bilmiyodum tabi yumurtlama falan filan diye ondan bu ay adet oldum bu ay ogrendim tabi nasil neler yapmak lazim simdi calisiyoruz iste 2 defa dir sabah yapiyoruz sabah erkeyin spermi en iyi durumda yiyorlar

valla ben bu yumurtlama olayını 8 aydır bılıyorum ama olmuyor kısmet ne zmansa artık.ama bu ayda rahım fılmınden dolayı bı umudum var.rahımde tıkanıklık varsa acılmıs bu fılmden sonra ınsalaah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…