Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aayy kızlar biraz işim çıktı yarım bitince gelebilirsem gelirimmm öpüom sizleri iyi gecelerr

bi arkadaş aşılmayı sormuş sanırım bende aşılamayla hamile kaldım sorularınız olursa seve seve caveplarım...

evet canım ben sordum.nasıl yapılıyor çok merak ediyorum da..benim ağrı eşiğim çok düşük korkuyorum o yüzden..nasıl yapıldığını ve ne kadar sürdüğünü anlatır mısın rica etsem?

evet canım ben sordum.nasıl yapılıyor çok merak ediyorum da..benim ağrı eşiğim çok düşük korkuyorum o yüzden..nasıl yapıldığını ve ne kadar sürdüğünü anlatır mısın rica etsem?

canım benimde acı eşiğğim çok düşük ben dr umdan anestezi istedim o da kabul etti sağolsun o yüzden ben hiç bişey duymadım.sende rica et istersen.10dk sürüyomuş ama...

canım benimde acı eşiğğim çok düşük ben dr umdan anestezi istedim o da kabul etti sağolsun o yüzden ben hiç bişey duymadım.sende rica et istersen.10dk sürüyomuş ama...

PEKİ HEMEN İLK DENEMEDE HAMİLE KALDIN MI?HAMİLE MİSİN ŞİMDİ?:CüvCüv:

ozaman bende kullandım klomen ama benım kının adı deĞıŞktı gynofen mı gyejonmu neydı g harfı ıle baŞlıyordu...her neyse cnm..ınŞ. ıı olursunuz rabbım herŞeyı gÖnlÜnÜze gÖre versın...

Benım teyze kızı 2 yıllık evlı hıÇ korunmadılar Şımdı hamıle ımıŞ geÇen yenı ÖĞrendık.. HerŞey rabbımden zamanı kısmetımız ne zmn ıse o bılıyor..bız azcık yeterkı sabredelım..dıme???

ozaman bende kullandım klomen ama benİm kİnİn adı deĞİŞktİ gynofen mİ gyejonmu neydİ g harfİ İle baŞlıyordu...her neyse cnm..İnŞ. İİ olursunuz rabbİm herŞeyİ gÖnlÜnÜze gÖre versİn...

Benİm teyze kızı 2 yıllık evlİ hİÇ korunmadılar Şİmdİ hamİle İmİŞ geÇen yenİ ÖĞrendİk.. HerŞey rabbİmden zamanı kısmetİmİz ne zmn İse o bİlİyor..bİz azcık yeterkİ sabredelİm..dİme???

TABİ CANIM ÇOK HAKLISIN AMA NAPIYIM ARTIK DAYANAMIYORUM..YARIN DR A GİDİCEM YERİMDEN KALKAMIYORUM..ASLINDA KALKIP Bİ TEMİZLİK YAPSAM HİÇ FENA OLMAYACAK AMA CANIM HİÇ BİŞEY İSTEMİYO...BUNALDIM ARTIIIIKKKKKK:tomato:

evet canım çok şükür ilk aşılamada hamile kaldım aylık hamileyim şimdi çok şükür senin rahatsızlığın ne...

allah tamamına erdirsin canım benim çok sevindim adına..darısı hepimizin başına..
Bende pko var malesef..senin rahatsızlığın neydi peki?

ben haziranin 20 beklicem:Saruboceq: insallah olur olmasada allah ne zaman verirse uzulup normonlarimi etkilemicem

X