Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm dilnurcum rep göndermişsin sağol bende sizlere göndermek istiyorum ama sürekli başka mesajları değerlendiemen gerekiyor diyor ama siz sürekli gönderiyosunuz nasıl oluyo anlamadım bu işi gitti cahil kaldımm

Slm.. ıı akŞamlar... Ders ÇalıŞıyorum bır slm. Verım dedım canıŞlerıme...

ben de ders çalışıyodum kızlar yaa..çok bunaldım ama..ne var ne yok görüşmeyeli..

meleksen meraba..senin de mi olmuyo çocuk?neden?ne kadarlık evlisin anlatsana biraz..

bende de aynı hep aynı hem de ( doktora git klomen iç bi daha dr a git iğne ol..doktora git klomen iç bi daha dr a git iğne ol..doktora git klomen iç bi daha dr a git iğne ol..doktora git klomen iç bi daha dr a git iğne ol..doktora git klomen iç bi daha dr a git iğne ol............
bi de KPSS ye hazırlanıyorum..yeteeeeeerrrrrrrrrr...

herkese hayırlı akşamlar arkdaşlarr.. burcin sende bayğıdır yoksun varmı bi değişiklik canım...

herkese hayırlı akşamlar arkdaşlarr.. burcin sende bayğıdır yoksun varmı bi değişiklik canım...

malesef hayatım tık yok..yarın gidicem dr a klomen bitti..bakalım yumurta var mı..varsa iğne olcam yine..AYNI HERŞEY AYNI AYNI AYNI AYNI AYNIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!

cnm ben 6 aylik evliyim 2 ay olmadi da bile korunmayali deniyoruz iste olsun diye da yok calşisiyoruz yapmaya

Senin çok yeni dahaaaa :)) inşallah çabucak olur da bizim gibi üzülmezsin..

Yarenb sen nasılsın?herşey yolunda mı?bi haber havadis var mı?bizim umut listesi de çok gerilerde kaldı heralde bi daha bi güncellesek ya umutsuz umutluları :)) yani bizleri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…