Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

malesef hayatım tık yok..yarın gidicem dr a klomen bitti..bakalım yumurta var mı..varsa iğne olcam yine..AYNI HERŞEY AYNI AYNI AYNI AYNI AYNIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!

canım sen ne zamandır ugrasıyosun cocuk ıcın cok olmus gıbı bı sıkıntın var.bende 3 yıllık evlıyım 1 yıldır ugrasıuyoruz bakalım

cnm bugun bitane kadinla konustum ne ne kadar cok zor imkanlarla aslinda bebek isteyenlerin bebeyi oluyo anladim kadin ilk cocuguna hamileyken 6 ayliken olmus icinde 6 ay sonra baska olmus 7 ay hastanede yatmis ama oda olu dogmus 3 bebeyi 1 yil sonra olmus hic korunmamislar hemde 3 bebeyinde 9 ay hastanede yatmis ki bebeyi olsun diye bebek olmus ama 900 gram yine 3 ay hastanede kalmis cok kotu acilar yasadim diyo anlicaniz ne kadar istersen o kadar gec oluyosenağlama

canım sen ne zamandır ugrasıyosun cocuk ıcın cok olmus gıbı bı sıkıntın var.bende 3 yıllık evlıyım 1 yıldır ugrasıuyoruz bakalım

bende 2 yıllık evliyim ve yaklaşık 1 senedir olmuyor malesef..
Milyon tane dr a gittim ancak şu anda gittiğim dr pko olduğunu söyledi..bir kez klomen içtim yumurta falan oluşmadı..2 ay ara verdik..bir kez daha içtim 1 tanecik yumurtam 19 mm oldu aşımı oldum bu sefer de eşim rahatsızlandı birlikte olamadık..yine 1 ay ara verdik,dr bu ilaç her ay içilmemeli dedi..bu ay içtim,yarın istanbula dr a gidicem bakalım büyümüş bi yumurta falan var mı?varsa iğne olcam inşallah bu sefer eşimin tepesinden inmicem ama..iğneyi olduktan sonra kaç gün süreyle birlikte olacağımı bilmiyorum ama..bilen var mı acaba aranızda?

Kızlar ben en kötünüzüm desenize.... Ne adet olabiliyorum artık nede hamile kalabiliyorum...tam 2 yıldır sürekli dr. Git gel sıkıldım..4 yıllık evliyim millet soruyor artık hadi bebek bekliyos diye.. Bende bıraktım tedaviyi aktara gittim 12 gün oldu bana civanperçemi ve hayıt tohumu verdi 1 ayda etkisini gösterir adet olursun dedi...inş. 12 gün geçti daha tık yok...beklemedeyim...

canım benımde 1 yıldır olmuyor ama yenı basladık dr a gıtmeye bakalım bu ay olmazsa gelecek ay klomen kullanmaya baslıcam ve catlatma ıgnesı yapıcak

canım benım ınsallah allah yuzumuze bakacak hıckımsenın yanında eksık kalmıcaz bızde.bende 3 yıllık evlıyım bende sorulardan sıkılmaya basladım.kendımı 2.sınıf vatandas gıbı hıssedıcem yakında

BENCE EN KÖTÜ KENDİNİ HİSSETME BENİM HİKAYEMİ BİLMİYORSUN..MORALİNİ BOZMA KÖTÜNÜN KÖTÜSÜ VAR DE KENDİ KENDİNE VE SANA BEBEK SORANLARA EŞİM İSTEMİYO DE.O ZAMAN CEVAP VERMİYORLAR..BEN ÖYLE YAPIYORUM ARTIK..hihoyyyt

iyim tatlım bi değişiklik yok aynı tas aynı hamam:teselli:nisanda ilk aşılamamı oldum sonuç negatifti bu ay beklemedeyim sanırım haziranda yeniden başlıycaz.

iyim tatlım bi değişiklik yok aynı tas aynı hamam:teselli:nisanda ilk aşılamamı oldum sonuç negatifti bu ay beklemedeyim sanırım haziranda yeniden başlıycaz.

AYY ŞU AŞILAMA DENEN TEDAVİ ŞEKLİ NASIL UYGULANIYO,NASIL YAPILIYO SIKMAZSAM SENİ Bİ ANLATIR MISIN BANA?ÇOK MERAK EDİYORUM DA..HERALDE BENİM DE SONUM AŞILAMA OLCAK ÇÜNKÜÜÜklava:..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…