Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar dün test sonuçlarımı aldım ama forma yeni girdim.Burada benimle üzülen bana destek olan dualarını esirgemeyen arkadaşlarıma çook çook tşkr ediyorum.Sonuçlarımız güzel çıktı.Umarım sizlerinde dileği olan sağlıklı hayırlı evlatlarlara hepinizi tez zamanda kavuşturur rabbim...

neslihancım yazdım iki sayfa geride kaldı ....ha bu arada 8 ayda 2 defa öldüm dirildimmm bunuda ekliyim...

ok escalescim
escales istanbuldayken gitmekten müthiş keyif aldıgım bir kafe nin adı adın çok hoş

Canım gÖzÜmÜz aydın Çok sevındık alahı saĞlıkla kucaĞına almayı nsıp etsın canım

AY CANIM BENİM VALLA ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM CANIM BENİM DUR KIZ İÇİMDE KALDI VALLA SENİN İÇİN BİR HALAY ÇEKEYİM BACIM :teytey::teytey::teytey::teytey:
Amannn yardımsever kuşlarım benimmmm sizi çok seviyoruumm
KIZ BİZDE SENİ SEVİYOZ ŞenizŞenizŞeniz
valla bende çok heycanlıyım bir kaç günden beri

inşallah canım ya tek dileğim zaten

inşallah canım çekeriz hep beraber son hız tabi devam
hepiniz çok sağolun
HAYIRLISINI DİLE CANIM BENİM HAYIRLISIYLA ÇİFT ÇİZGİLERİ GÖRÜR VE BEBİŞİNİ KUCAĞINA ALIRSIN İNŞALLAH CANIM BENİM YA :CüvCüv:

allahım çok mutlu oldum dualarım kabul oldu en sonunda ayy canım inşallah sağlıkla sıhatle bebişini alırsın inşallah nilüşmde cumartesi güzel haberlerle gelirler

anam süpriz mucize gelmiş bacım nasılsın bebiş nasıl sonuçlar ne çıktı canım valla meraktayım bacım

çok saol canım benim çok şükür bende bebiş de iyiyiz.tepişmeye bilem başladı benim kızım teyzesi.desteğiniz vce dualarınız için çook saolun kızlar...:1hug:

İŞTE BAZEN ÖYLE BİR HADDEYE GELİYOR Kİ İNSAN ELİ KOLU BAĞLANIYOR...BU BİZİM İMTİHANIMIZ ASLINDA BİZDE BUNULA HAYATI ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUZ...

RABBİM TEZ ZAMANDA BEBEĞİNİ KUCAĞINI VERSİN İNŞ...:CüvCüv::1hug:a.s.

YA bende hasta olmam lazım ama belirti yok offfff çok telaş yaptım aslında kafaya takmıcam diyodum ama zamanı gelince insannın elinde değil işte

ya ben hamile kalırsam kocam beni bosayacak kesin benim nazıma böleeeyken zor dayanılıyo öleyken bilemiyorum yaneee...hihoyyyt

yaaa çıkamıyorum siteden yaaa allahım bağımlılık tedaviseine başlamam lazım galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…