Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar sabah dr gitmiştim yeni geldimde 4 yumoştan biri çatlamış hadi hayırlısı bakalım şimdi devam yolumuza

herkze nereye gidiyor yaaaa ben geldim siz gidin bakalım öyle olsun güle güle ozaman size yine bekleriz

ben seni bırakıp gidermiyim kayfaltılıkları aldım yatagımın tepesine çıktım pasaklı oldum yaaakaydirigubbakcemile2 oooohhhh bebek gelsin temizlik kolay bi telefona bakar... dimi kızlaaar

cnm bişi sorucam senin tedavin naıl oldu..ben çok gerilere gidemedim.okuyamadım..

arkadaşlar ben forma beni katıldım nişanlıyım we bi kaç defa birlikte olduk ama hep dışa boşaldı we ne olur ne olmaz diye ben hep oramı yıkadık çünkü nasıl oldu bizde anlamadık ilkini bi anda oldu sonra bida olmucak böyle birsey o kadar sene bekledik evlenene kadar mı bekleyemicez dedim nişanlım tamam dedi beni üzmemek için ama onun üstüne 3 kere daha oldu doktora da gidemiyorum ikimizin aileside cok tanınmıs aileler hamile olursam biterim nişanlım şuan askerde ne olur bana yardım edin... fazla bilgim yok hep netten okuduklarım var şimdi şüphelendiklerimi yazıyorum...

-Adetimin ilk 2 gününde (birlikte olduktan sonra) et parcaları gibi küçük küçük şeylerin geldiğini gördüm (bu ayrıca kızlıgın gittiginden de olabilir mi)
-İştahsızlık
-Yorgunluk,sürekli uyuma isteği
-Karnımda az bi şişkinlik
-Belimde ve başımda agrılar gibi rahatsızlıklarım var hamilelik testi de alamıyorum biri tanır eder diye off lütfen yardım edin bu arada ilk birliktelik 2 ay önce oldu bi kaç gün sonra adet oldum sonraki ay adet oldugumda o bahsettiğim küçük et parcaları geldi acill yardım lütfennnn şimdiden Allah razı olsun

escalescim kıyamam sana ben şimdi senin yerine yatıyım mı kendini iyi hissedermisin...bebek nasıl?
valla hissederim canım benim şükür iyiyiz allaha şükür ufak tefek sıkıntılarımdan hariç bir şeyim yok eşimle didişip duruyoruz keseyi gördüm o ikiz diyor bende diyorum tek belli yani ama yok dur bir dahakisinde çıkacak falan diyor adam kırdı kafayı valla sonunda

of canım bi görsen dün akşam bütün kamyonlar seferden dönmüş birsürü fatura para hesap offf offfffffff

cnm bişi sorucam senin tedavin naıl oldu..ben çok gerilere gidemedim.okuyamadım..

bende hersey normaldi yumurtlama catlama su bu aklına gelecek hersey normaldi...
ama pelvis ve uterus cevresinde 2 litreye yakın serbest sıvı vardı ege üniversitesinde yattım tam 15 gün usakta 15 er gün özel de yattım devlette yattım ne teshis ne tedavi ne oldugunu proflarda anlayamadı arastırmadıgımız yer doktor kalmadı varsa beim diyene yine giderim...tam 8 ay sürdü 18 kilo verdim agrı sancı bi yandan bi defasında ben 7. katta oturuyorum asagıya atlıyımda bitsin dedim psikolojimide bedeniimiide bitirdi inanmıycaksın ama bnir tabak biseyle iyilestim ben kendiliginden bitti şimdi yok ...

anacım saydıkların hamilelik belirtileri ama adet olduğunu söylüyorsun bu arad o söylediğin bildiğim kadarıyla kızlık zarıyla ilgili bir şey değil belkide kimyasal gebelik yaşamış olabilirsin ama senin muhakkak bir doktora görünmen lazım olaki bir şey varsa bile teşhis konulması ve ona göre haraket etmeniz lazım allah kolaylık versin canım benim
kızlar sabah dr gitmiştim yeni geldimde 4 yumoştan biri çatlamış hadi hayırlısı bakalım şimdi devam yolumuza

hadi hayırlısı canım benim inşallah bu ay bebişin sana el sallar canım benim

ohh maşallah inşallah bu ay tutar canım sneinde halayını çekeriz çalışmaya son hız devam unutma sabaha kadar yataktan kalkma
ben seni bırakıp gidermiyim kayfaltılıkları aldım yatagımın tepesine çıktım pasaklı oldum yaaakaydirigubbakcemile2 oooohhhh bebek gelsin temizlik kolay bi telefona bakar... dimi kızlaaar
ayy canım yaa saol gitme bende şimdi öğle yemeğimi yiyecem -tatlicadiarzu-

inş. cnm..hayırlısı olur...inş. bebişine kavuşursun...

herkze nereye gidiyor yaaaa ben geldim siz gidin bakalım öyle olsun güle güle ozaman size yine bekleriz

aaa aşkol... çok işim var ama arada giriyom yazıyorum....a.s.:1hug:

anam süpriz mucize gelmiş bacım nasılsın bebiş nasıl sonuçlar ne çıktı canım valla meraktayım bacım

anam süpriz mucize gelmiş bacım nasılsın bebiş nasıl sonuçlar ne çıktı canım valla meraktayım bacım

çok heyecanlandııım ayy ayyy ayyy masallah hadi hayırlısı...

valla bende çok heycanlıyım bir kaç günden beri
hadi hayırlısı canım benim inşallah bu ay bebişin sana el sallar canım benim
inşallah canım ya tek dileğim zaten
ohh maşallah inşallah bu ay tutar canım sneinde halayını çekeriz çalışmaya son hız devam unutma sabaha kadar yataktan kalkma
inşallah canım çekeriz hep beraber son hız tabi devam
hepiniz çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…