Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım hoşgeldin .hayırlı haberlrle döndün ne güzel.güzel dileklerin için sağol.
bende sana müjde vereyim selın_ozcan hamile.hamile listemiz çoğalıyooohihoyyythihoyyyt[/QUOTE]

dahada çoğalırız inşallah..Bu arada nilüfer79 durumu ne oldu haberiniz varmı acaba ben bir haftadır yoktum ..

selam kızlar nasılsınız?
selam canım .
iyiyiz srn nasılsın .
kızlar walla çok saolun
sende sağol tatlıım .
bende dedim bunlar beni unuttu öpüçüğüm gelmiyecek artık dediydim ağlıyordum senağlamasenağlamasenağlamaburdaaa ayyy doruğum benimmmmm ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz
unuturmuyuz hiç canım evi toparlıyorum sayfa açık ara ara geliyorum .işim az kaldı çamaşırlarıda makineye atıp gelicem .
bu arada nohutum bi daha öpecekmi seni.teyzesi ŞenizŞenizŞenizŞeniz
sağ ol canım çalışmalara devam tabi Allah ım hayırlısını versin ilk etapta

ben çıktım kızlar kendinize iyi bakın

güle güle canım unutma bizi :a015:

canım hoşgeldin .hayırlı haberlrle döndün ne güzel.güzel dileklerin için sağol.
bende sana müjde vereyim selın_ozcan hamile.hamile listemiz çoğalıyooohihoyyythihoyyyt

dahada çoğalırız inşallah..Bu arada nilüfer79 durumu ne oldu haberiniz varmı acaba ben bir haftadır yoktum ..[/QUOTE]

canım nilüş cumartesi öğlende gidecek doktora 12 de randevusu var.

nasıl hızlı ileliyorsunuz kızlar . şimdi yeniyim diye mi yetişemiyorum acaba zamanda artık iyiiyim şite beryalciğim

dogru iltercimde ben anne işlemiş cina<yeti diye anladımda merak ettim ben hersabah 9 dan 12 ye kadar e2 yi izlerim yabancı sabah programları meraktan takıldım mügeye...

evet tatlım okanına anne bile demiyorum ben artık yaratık sevgilisiyle ilişkiye girerken cocuk gördü diye döverek öldürmüşler caniler allah ıslah etsin böylelerini

beryal oradaysan bana yardımcı olurmusun

canım zeka testi derken 2 li 3 lü ve 4lü testlerden bahsediyorsun sanırım .
2li test 11 ve 14 haftalar arası yapılıyo ...çocuğun gelişimine ve sakatlık oranına bakılıyo.kan alınıyo aç yada tokluk farketmiyor.
3 lü test te16ve 19 haftalar arası yapılıyo down sendromuna bakılıyo zeka testi dediğin sanırım bu.
4 lü testte 18 ve 22 haftalar arası yapılıyo kan alınıyo .3 lü testten daha etkili bir test hatta 3 lü yaptırmayın direkt 4 lü yaptırın ,doktorlar yapmıyo ama ben zorun olmasın diye hepsini yaptırdım ve allaha şükür hepsi iyi çıktı.

allah tan hamilelikiçin onlardan ayrılmam gerekmiyor ...onlar benden saglam çıktı yawalkisalkisalkis onlarsız bi hayat düşünemiyorum ben...aslan&çita&jr aslan jr çita ve naslım hepsi benim miyom miyomlarımmm.

sağ ol canım çalışmalara devam tabi Allah ım hayırlısını versin ilk etapta

ben çıktım kızlar kendinize iyi bakın
güle güle cnaım görürşü sonra gel yine :a015:

dogru iltercimde ben anne işlemiş cina<yeti diye anladımda merak ettim ben hersabah 9 dan 12 ye kadar e2 yi izlerim yabancı sabah programları meraktan takıldım mügeye...
bende öyle duydum benim zayıflama topiğindeki arkadaşlar söyledi sinirlerim tepeme çıktı allah cezasını versin o kadının ayyy nebiçim birşey yaa anne felan değil oooo

dahada çoğalırız inşallah..Bu arada nilüfer79 durumu ne oldu haberiniz varmı acaba ben bir haftadır yoktum ..
canım nülüfer cumartesi birdaha gidicek ozaman tekrar bakılacak yoksa alınacakmış çok zor allahım çok allahım yardımcı sı olsun arkadaşımızın

unuturmuyuz hiç canım evi toparlıyorum sayfa açık ara ara geliyorum .işim az kaldı çamaşırlarıda makineye atıp gelicem .
bu arada nohutum bi daha öpecekmi seni.teyzesi ŞenizŞenizŞenizŞeniz
yerim ben onu yerim o doğsun ben onun bacaklarından başlıyacam yimeye bak görürsün nohutcumm cokacimcoook cokacimcoook ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz bodruma gelmeyi zaten çok istiyorum eşiminde akrabaları var orda benim eşim milaslı bu arada canım orayua gelirsem ilk işim snei bulmak olacak doruk beyi ısırmak için :roflol:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…