Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

insaaaaaaaallllllaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh amin daha nedenir iyi dilekler bir arada....bu ay olsa keske...

hadi busefer kesin kaçtım ben bak beni bi unutun varyaaaa döndüğümde bakcam replerime mesajlarıma

eheheheheh şaka canlarımmmmm görüşürüz öpüyorum sizleri Şeniz

oyyy kıyamam san yardıma gelelim nohutumla.
ama bu arada forma girmişsin süper walla çkilo vermen güzel.ama dikkatli ol çok kilo verme birden .hava da sıcak hasta olursun bol bol su iç.
beryalll canım doruk bana öpüçük vermedi bu gün nerde benim şans öpüçüğümmm
teyzesi veriyo getir duduklarını ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz
anım nasılsın .hayırlı olsun kardeşin içinde .allah üniversiteden de mezun olduğunu göstersin .benim kardeşimde geçen yıl mezun oldu üniversiteden .çok güzel oluyo kep törnleri.allah size de nasip etsin ve hayırlısıyla iş bulsun inşallah.
günaydın ben geldiiiimkaydirigubbakcemile2
hoşgeldin .canımmmmmmmm

hadi busefer kesin kaçtım ben bak beni bi unutun varyaaaa döndüğümde bakcam replerime mesajlarıma

eheheheheh şaka canlarımmmmm görüşürüz öpüyorum sizleri Şeniz
güle güle canım gel arada unuturuz yoksa seni sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey gelde hatırlat kendini kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 şaka şaka unuturmuyuz hiç kız biz seni rep veremiyorum bekliyecem canım rep için

bende dedim bunlar beni unuttu öpüçüğüm gelmiyecek artık dediydim ağlıyordum senağlamasenağlamasenağlamaburdaaa ayyy doruğum benimmmmm ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

kızlar ya müge anlıyı izleyen varmı forumda sayfayıda bulamadım:sm_confused:

neslihanım sayfası4649 mus yaw.....

NEYİN SAYFASI 4649 MUŞ ANLAMADIM...fisfisfis

Canlarım ben İŞİme dÖneyİm

SEN DURAMAZSINNN DÖNERSİN YİNE....SENİ GİDİ SENİ....laelaelaelaelae

YA bende hasta olmam lazım ama belirti yok offfff çok telaş yaptım aslında kafaya takmıcam diyodum ama zamanı gelince insannın elinde değil işte

UFFFFFF.....AYNEN...BENDE HASTALANMAK İSTİYORUM....AMA HALENN OLMADI....ATEŞ BASIYO...AMA RAHAT OL KAFAYA TAKMA BEN TAKMIYORUM ARTIK....kaydirigubbakcemile3a.s.

hoşbuldum kızlar güzel bir gün öylede devam eder inşalllah. benim başım çokkk ağrıyor bugün

hayırdır uykunu mu alamadın aman düzene dikkat eger uykunu alamadında gel bende 2 kedi var üçte bebek kedi öyle tatlı luyorki uyuması mısıl mısıl...

kızlar sabah dr gitmiştim yeni geldimde 4 yumoştan biri çatlamış hadi hayırlısı bakalım şimdi devam yolumuza
ne güzel canım hayırlı olsun çalışmalara devam kaydirigubbakcemile3
toprağım ordaysan sana bir şey sorcam
burdayım tatlım .sorabilirsin .

canım hoşgeldin .hayırlı haberlrle döndün ne güzel.güzel dileklerin için sağol.
bende sana müjde vereyim selın_ozcan hamile.hamile listemiz çoğalıyooohihoyyythihoyyyt

neslihancım tetaviyi sordun ya topic o an hızlanınca... geride kaldı...onun sayfası.

hayırdır uykunu mu alamadın aman düzene dikkat eger uykunu alamadında gel bende 2 kedi var üçte bebek kedi öyle tatlı luyorki uyuması mısıl mısıl...

evet canım ya 4 de yattım sonrada doğru düzgün uyuyyamadım malum horultular eşliğinde pek olmuyor niyeyse gece coştu o ne ya horul horul.. şimdi o kedilerin yerinde olmayı nasıl isterdim yaaa

dogru iltercimde ben anne işlemiş cina<yeti diye anladımda merak ettim ben hersabah 9 dan 12 ye kadar e2 yi izlerim yabancı sabah programları meraktan takıldım mügeye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…