Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

nelihanım rabbim kızma yetisini bana vermemiş ben kimseye kızamam dogru söze hiç kızamam bunu benimle paylasman çok hosuma gitti...evlatlarını öldüren annelerin oldugu su günlerde allah korkusunu bilen insanlar oldugunu bilmek ne güzel...

sizden farkım yok canım. çalışmalara devam. 4 haziranı bekliyorum.
anacım inşallah bebişin annesine tutunurda 4 haziranda çift çizgiyi görürsün canım benim
selam kızlar hayırlı günler
slm canım hoşgeldin nasılsın bakalım

şükür canım bende iyiyim arada miğde bulantılarım falanoluyor oda olsun artık diyorum ama inan şuan evde yatmayı çok istiyorum sabahları kalkasım gelmiyor bu aralar :CüvCüv:

escalescim kıyamam sana ben şimdi senin yerine yatıyım mı kendini iyi hissedermisin...bebek nasıl?

çok sağol canımm. gerisini bulurum herhalde. senin çalışmalar ne alemde bu arada.

insallah yaparsin canim benim calismalar son gaz devam ediyordugamyoncuiremsu emme kirmizi isiga yakalandik hele bir yesil yansin fulltime calismalara devam taki kirmizi isik yanana delikafaduldenkadar emme bosa calisiyoruz sanki her ay avcumuzu yaliyoruz.süprizzzzz

yok yaw öyle düşünme. bebiş ne zaman geleceğini bilir merak etme.

öle deme yaaa olurmu herseyin vakti var sabırlı olmalıyız ooo şimdiden sen böle sabırsız olursan hamilelikte onca gün nasıl sabrediceksin ayrıca bu durum seni strese sokar rahatla biraz relax ol ben 8aydır ölümlerden döndüm şimdi ayaktayım ve bebegime kavusmak için cabalıyorum onunla hayata sıfırdan baslıycam...

kıslar bende kacıyoruuum kahvaltı yapıyım moraller yüksek calısmalar tam gaz hadi kızlar dogurmaya....

bende kaciyorum okula gidecem daha yemek yapicem gelince gorusuruz kizlar hepinize iyi calismalar bu arada bye.

Öffff çok kafam karıştı beeee valla kafayı sıyırcam masam evrak doldu taştı bana yardıma gelin ya(((

herkze nereye gidiyor yaaaa ben geldim siz gidin bakalım öyle olsun güle güle ozaman size yine bekleriz

valla hiç çalışasım yok bugün erken çıkcam evde müstakbel eltim olcak akşam beraber kayınçılarımın okul veda partisine gideceğiz gitar çalcaklar çoookk tatlılar yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…