Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hosgeldin huleeen gidenler içiin hemen geliiin fazla bekletmeyin çoklu alıntıyı çözemediiiim henüz kusura bakmayın....

sağol canım hoşbulduk. valla bende sordum bikaç kişiye ama bilen çıkmadı. öğrenirsem haber ederim. nasıl gidiyooooo

canım akıntı her kadında hemen hemen oluyo bunu önlemenin tek ve en basit ve en ucuz kolay yolu su bol bol su içmek.su idrar yollarını ve kadınların kadınlık organlarını hastalıklara karşı koruo.hamilelerinde günde en az 3 litre su içmesi hem kendilerine hemde bebeğine çok faydası vardır.
niloşum sen nasılsın canım benim kız toprağım nohutun nasıl canım benim valla görüşemiyoruz canım benim hangi hastaneyi düşünüyorsun toprağım izmirde
canım izmir ege özel kocaman hastanesi ve karataş özel hastanesi var .ikiside güzel temiz ama ben ege özel kocamanda olucam sanırım .ordaki doktor çok şeker ve daha deneyimli.
baksen yaramaz nohutuuu artık sana rahat vermez tekmeler durur öpüyorum onu
evet tekmelemeye başladı .kıpır kıpır maşallah teyzesi.

merhabalar kızlarrr. nasılsınız bakalım. çalışmalar yoğun anladığım kadarıyla kaydirigubbakcemile3

SAĞOL BACIM BİZ İYİYİZ SEN NASILSIN.?? BİR KİŞİ DAHA EKLENDİ BUGÜN HAMİLE LİSTESİNE....kaydirigubbakcemile2

hosgeldin rengarenk...valla kahvaltı etmedim daha ama buradayım bu site bagımlılık yapar mı kızlarr?
BENDEDE OLDU O BAĞIMLILIK...ALLAHTAN ÇOK İŞİM YOK BU ARALAR...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hosgeldin huleeen gidenler içiin hemen geliiin fazla bekletmeyin çoklu alıntıyı çözemediiiim henüz kusura bakmayın....

BENDE YENİ ÇÖZDÜM..ALINTI YAPMAK İSTEDİKLERİNE ALINTI YAPIN YANINDA MQ DİYE BİŞİ VAR TIKLIYORSUN 1 KAÇ KİŞİNİN ALINTISINI SONRA ALINTI YAPI TIKLIYORSUN...:hooray::teytey:

bende tohumu serptikten sonra bacaklarimi duvara dayayip uyuyorum bir dahakine boyle yapcem sagol canimkaydirigubbakcemile3

coklu alinti icin istedigin mesajlardan alinti yapcagin zaman o tusa basican ve en zon kimden alinti yapacaksa onun altindaki
tusuna basicam hiracim

maşallah iyisin bu konularda. ben de bişey sorsam ayıp olmaz herhalde. hani şu aşağıdaki resimli şeyler var ya. mesela evliliği 2 yıl 3 ay 4 gün falan yazıyo. yüzükler falan. onu nasıl yapıyorsunuz? bikaç site buldum ama kk ya nasıl dahil edicem. cevaplarsan çoooooook sevinecem. a.s.

bebişimde ıyı yebcım 6 haziranda dr agıdıcez iple cekşyorum cok merak edıyorum
allah hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin canım bende haftaya cumayı iple çekiyorum valla hayırlısıyla bebişimin kap atışlarını göreceğim annesi valla noktasından daha çok heycanlı canım benim valla

günaydın ben geldiiiimkaydirigubbakcemile2
hoşgeldin canım nasılsın bakem
escales kız allah razı olsun senden....sağol canım sağol...diyorum ya bazı arkadaşların hakkını ödeyemem ben helal edin canlarım...sizi seviyorum...
allah sendende razı olsun canım benim allahtan dileğim en yakın zamanda yeniden bebiş sahibi olursun inan varya bunları söylerken bile ellerim titiriyor yazmak gelmiyor ama allahım hayırlısını versin canım benim kız sende hakkını helal et senin ve toprağımın sayesinde bebişime sahibim bunu biliyorsun değilmi canım benim
beci teşekkür ederim allah herkeze nasip etsin valla testte öyle duruyor bakalım sabah kan tahlili yaptırıcam öptüm
canım hayırlı uğurlu olsun bebişin hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın canım benim
herkese selam hihoyyyt
hoşgeldin canım nasılsın bakem he
anam valla ben evde olsam valla bende yatardım o yüzden ben seni ayıplamıyorum bacım benim yerimede yat mümkünse şekerim azıcık öbür yana benim içinde geril anacım
merhabalar kızlarrr. nasılsınız bakalım. çalışmalar yoğun anladığım kadarıyla kaydirigubbakcemile3

aynen öyle canım hoşgeldin sende nasılsın bakem

beryalcim ben zaten cok su icen birisiyim ve kendimide usutmemeye gayret gosteriyorum ama yanlis giden birseyler var sanki yada bana oyle geliyor bilmiyorum artik.

hira64 kullanıcısından alıntı
günaydııın hepinize ben şimdi bugun dinleniyorum malum düngece tarlaya tohumu serptik insallah haziranın birine kadar devam 1 yumurtluyorum çünki
hadi ayıplayın beni hala yataktayımmmm

CNM SANA TAVSİYEM...ÖĞLE NAMAZINDAN ÖNCE DUŞUNU AL.. İKİ EZAN ARASINDA CÜNÜPLÜK GEÇİRİLMEZ...GÜNAH...DESEM SANA HADDİMİ AŞMAM İNŞ...BEN BÖYLE ÖĞRENDİM ÇÜNKÜ....a.s.:CüvCüv:

benim ayağımın kırıldığında beni götürdükleri hastane güzel bir yer seçmişsin canım bende özel gaziye gidiyorum ama bilmiyorum işte doğum konusunu birde sen biliyormusun bilmiyorum toprağım eşim araştırmış bunuda biliyorsun ben çalışanım ssk dan bakılıyorum eşim hani doğum yaptığımda benim ssk hastanelerinde doğum yaparsam bebeğim için devlet para veriyormuş bu doğrumu canım bir bilgin varmı o yüzden bende kararsız kaldım öyle bir şey varmı canım benim

sizden farkım yok canım. çalışmalara devam. 4 haziranı bekliyorum.

ben seni ayıplamam valla bende senin gibi yapardım bende ayda 1 yumurtluyorum çünkü kaydirigubbakcemile3

sağol canım hoşbulduk. valla bende sordum bikaç kişiye ama bilen çıkmadı. öğrenirsem haber ederim. nasıl gidiyooooo

bende tohumu serptikten sonra bacaklarimi duvara dayayip uyuyorum bir dahakine boyle yapcem sagol canimkaydirigubbakcemile3

ay ne mesaj oldu netten düştüm mesajlar biriktiii evet yatıp dinlenmek çok önemli bilhassa belinde uygun kalınlıktaki bi yastıkla pelvisi yüksek tutmak gerek...

iyiyim sen nasılsın tmmdır kıslar çözdüm çoklu mesajı...kaydirigubbakcemile2

hamile kalNI KUTLUYORUM MASALLAH....nazar degmez insallah... lüütfeeen kendini hafifte olsa yoracak işlerden uzak dur...

haklısın bende zaten netten düştügüm vakitte dus aldım sıcak yasak ya 2 dk de cıktım ben suyu çok severiiiim:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…