Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet kuzum bebeğim yok kesede boş gebelikmiş..bu cumnartesi son kez bakılacak ama yok yanii..kürtaj olacakmışım...öyle işte...

üzülme nolur kıyamam moralini yüksek tut...allah ım yardımcın olsun sabrına sabır katsın inşallah...senağlama

beci teşekkür ederim allah herkeze nasip etsin valla testte öyle duruyor bakalım sabah kan tahlili yaptırıcam öptüm

neslıhan alıntı yap ın yanında mo dıy ebısey varya ona tıklıyosın en son kısıyede alıntı yap dıyosun

sagolun kızlar ben zaten bugunlerde cok üsüyorumevler serın olıyo dısarısı sıcakta aksamları elektrıklı sobayı falan yakıyorum yanıı o kadar

BANA DR. NE YAP NE ET AYAKLARINI VE BELİNİ SICAK TUT DEDİ..ONA GÖRE GEREKİRSE YANINA BİR ŞAL AL AYAKLARINA BELİNE SAR OTURURKEN..ÇOK ÖNEMLİ BU ...a.s.

günaydııın hepinize ben şimdi bugun dinleniyorum malum düngece tarlaya tohumu serptiksırnaşık şeyalkisalkisalkis insallah haziranın birine kadar devam 1 yumurtluyorum çünki
hadi ayıplayın beni hala yataktayımmmm

merhabalar kızlarrr. nasılsınız bakalım. çalışmalar yoğun anladığım kadarıyla kaydirigubbakcemile3

hosgeldin rengarenk...valla kahvaltı etmedim daha ama buradayım bu site bagımlılık yapar mı kızlarr?

ben anlamadim canimcim yani dimek istedigin tarlaya tohumu serptikten sonra sabah kalkmicekmi beee-tatlicadiarzu-ben bunu bilmiiiidim biraz acarimisin benum ucun bu konuyu bacuuu cahillime versenağlamasenağlama

hosgeldin huleeen gidenler içiin hemen geliiin fazla bekletmeyin çoklu alıntıyı çözemediiiim henüz kusura bakmayın....

ben anlamadim canimcim yani dimek istedigin tarlaya tohumu serptikten sonra sabah kalkmicekmi beee-tatlicadiarzu-ben bunu bilmiiiidim biraz acarimisin benum ucun bu konuyu bacuuu cahillime versenağlamasenağlama

dinlenmek bebek adaylarına rahat stressiz bir ortam vermek çok önemli doktorum böyle dedi...ben daha dus almadım öglene dogru ılık bir dus alıp bugun mümkün oldugunca dinlenecegim....tavsiye ederim bence işe yarayacak...

ben seni ayıplamam valla bende senin gibi yapardım bende ayda 1 yumurtluyorum çünkü kaydirigubbakcemile3

coklu alinti icin istedigin mesajlardan alinti yapcagin zaman o tusa basican ve en zon kimden alinti yapacaksa onun altindaki
tusuna basicam hiracim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…