Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Merhaba kızlar nasılsınız? Dün hastaneye gittim.Düşük sonrası regl olmamıştım.Doktor muayene etti iltihap var dedi birde minik bir kist var sağ tarafta dedi.Çok önemli düzeyde olmadığını düşündü sanırım o yüzden ilaç falan vermedi bu konuda.Eğer bebek istiyorsam korunmama gerek kalmadığını söyledi.Adet söktürücüyle folik asit verdi bugün başlayacağım bakalım.

geçmiş olsun canım allahım kucağını ve kucağımızı boş bırakmasın:1hug:

Merhaba kızlar nasılsınız? Dün hastaneye gittim.Düşük sonrası regl olmamıştım.Doktor muayene etti iltihap var dedi birde minik bir kist var sağ tarafta dedi.Çok önemli düzeyde olmadığını düşündü sanırım o yüzden ilaç falan vermedi bu konuda.Eğer bebek istiyorsam korunmama gerek kalmadığını söyledi.Adet söktürücüyle folik asit verdi bugün başlayacağım bakalım.

GEÇMİŞ OLSUN. CNM..İNŞ TEZ ZAMANDA RABBİM BEBEĞİNİ KUCAĞINIZA VERİR...:CüvCüv:

megryann hg canım geçmiş olsun

Sağol canım.Gittiğim doktor çok yoğundu dün bayağı bir bekledim muayene olmayı.Çok şükür bir sorun yok şimdilik.İltihap kendiliğinden geçermi ? Yada kist ? Çünkü pek önemsemedi doktor.Bu konuda ilaç vermedi.

:CüvCüv:KIZLARRR CANLARIMMMM DERT ORTAKLARIM... BEN KAÇIYORUM... HEPİNİZE İİ AKŞAMLAR...HEPİNİZE RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN..HAY. BEBİŞLER VERSİN...

Hoşgeldin iklimtuana nasılsın.Bu arada ben bir soru sormuştum yukarda kızlar?Doktor iltihap ve sağ tarafta kist var dedi önemli görmedi ilaç falan yazmadı bu konuda.Sizce kendiliğinden geçermi ikiside.Ayrıca bebek yapmaya engelmidir bu sorunlar?Doktor bir sorun yok dedi ama siz ne düşünüyorsunuz ?

X