Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Hoşgeldin iklimtuana nasılsın.Bu arada ben bir soru sormuştum yukarda kızlar?Doktor iltihap ve sağ tarafta kist var dedi önemli görmedi ilaç falan yazmadı bu konuda.Sizce kendiliğinden geçermi ikiside.Ayrıca bebek yapmaya engelmidir bu sorunlar?Doktor bir sorun yok dedi ama siz ne düşünüyorsunuz ?

hb cnm iltihap abartılı çook diilse bebeğe engel olmaz diye biliyorumm.. ve kistinde engel olmadığını duymuştum tabi boyutları önemli cnm

saol cnm benim sende bol bol ye bebişine faydası olsun
canım yemeye çalışıyorum elimden geldiğince ben yemesem zaten benim herif beni yiycek o kesin bir şey valla
Merhaba kızlar nasılsınız? Dün hastaneye gittim.Düşük sonrası regl olmamıştım.Doktor muayene etti iltihap var dedi birde minik bir kist var sağ tarafta dedi.Çok önemli düzeyde olmadığını düşündü sanırım o yüzden ilaç falan vermedi bu konuda.Eğer bebek istiyorsam korunmama gerek kalmadığını söyledi.Adet söktürücüyle folik asit verdi bugün başlayacağım bakalım.

inşallah canım zamanda bebişini kucağına alırsın canım benim :CüvCüv:

benimki kesin :çok üzgünüm:yollamazdaaa sizinkileri bilemiycemmmm

bende bilmiyorum ama denicem.seninki neden yollamaz ??
bak ne yapalım isteyen eşlerinide getirsin onlar ayrı masada biz ayrı masa oturalım eheuheu içleride rahat etmiş olur kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ya kızlar bu hormon testi özelde ne kadar pahalıymış ya adamlar 560 lira dediler dudağım uçukladı delikafadulden

bugün ilk günüm kızlar öğlen girdim sonra işim vardı çıktım aman bir geldim neler olmuş nasıl hızlı ilelemiş.ne kadar çok şey kaçırmışım yaaa.

ya kızlar bu hormon testi özelde ne kadar pahalıymış ya adamlar 560 lira dediler dudağım uçukladı delikafadulden
anam ne çokmuş öle anacım
ehueh oseni yemeden yemek yersin sen kaydirigubbakcemile5

ben akşamları ekmek yemem adam ekmeğime karışır oldu ekmek ye diye anacım gitmiş bebekleri olan kadınlardan sormuş meyve ne yenilecek diye kivi aldı günde bir tane yiyecekmişim anam allah kadın yaratmamış benimkini

X