Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

çok ama çok geçmiş olsun canım benim

hiç deme gitsin canım bende merak içindeyim durumu nasıl diye onu bırak ben o sırada bile göremedim eskilere bakınca farketmiştim başı saolsun allah sabır versin arkada kalanlara

anam nire gidiyon gı ben daha zar zor yazıyorum aşkolsun dur kız bir öpeyimde öyle git bacım bide noktamda öpsün seniŞenizŞeniz

tam benim adet günümde canım kan testini olmadı bir daha yaptır canım benim

anam hiç deme gitsin bende toplu yazıyorum valla

hoşgeldin canım nasılsın bakem

hiç deme gitsin nefret ettim artık faturadan valla kaydirigubbakcemile3

hoşbulduk yemeğimi yedim tekrar geld,mmmm

yok anacım neden üzüleyim ki üzülmedim valla hiç zaten yarından sonra hormon testi yapılıcak ıyyy bıktım artıktın yawwwwww :kızgın: kaydirigubbakcemile

ya bi virüs bulaşmış insanı allak bullak eden iğne ve serumları yiyip iki gün hastanede yatınca kendime geldim canım bulaşıcıymış ( kim bulaştırdıysa dövücem valla) şimdi iyiym canım

anaa çok geçmiş olsun canım ya dövv valla kim bulaştırdıysaa

yok anacım neden üzüleyim ki üzülmedim valla hiç zaten yarından sonra hormon testi yapılıcak ıyyy bıktım artıktın yawwwwww :kızgın: kaydirigubbakcemile

üzme kendini vakti gelmemiş daha demekki testlerin yapılsın sonuçları bizede söyle inşallah yiyi sonuçlar alırsın canım

ben geldim çok yorgunum gezdim gezdim geldim gelirkende kır ızılarda geldi benimle beraber kırmızıları gördümm :nazar: :1shok: laelaelaelaelae
ana kız valal bende seni merak ediyordum vede içimdende geçti bu kız kırmızıları göçrdü girmedi diya bacım sıkma canını hormon testi falan yaptır bebiş işlemlerine başlarsın canım benim
hoşbulduk yemeğimi yedim tekrar geld,mmmm

afiyet bal şeker olsun canım benim

mercanayşeciğimmm nasıl oldun......iimisin biraz daha....

CANIM sağol aynıyım valla sanki klavye elimden kayıyo bide çok sık tuvalete gidiyoruz azcık bişi geliyo off sinir oldum

bide rep ne biliyomusun hani şu sağ üstte teraziler varya onlara tılayıp puan veriyosun canım:1hug:

X