Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sorma valla nepcem bilmem ya evlendiğimden beri şu doğacak sıpa için rahat 5-6 milyar para harcadım yaaa

bende bilmiyorum ama denicem.seninki neden yollamaz ??
bak ne yapalım isteyen eşlerinide getirsin onlar ayrı masada biz ayrı masa oturalım eheuheu içleride rahat etmiş olur kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bilmemki yaaa akşam bi soruyummm
ya kızlar bu hormon testi özelde ne kadar pahalıymış ya adamlar 560 lira dediler dudağım uçukladı delikafadulden

bizim burda rumeli hospital 160 yapıyo ki biz pahalı derken senin fiyat yok artık dedirtti valla

bilmemki yaaa akşam bi soruyummm

bizim burda rumeli hospital 160 yapıyo ki biz pahalı derken senin fiyat yok artık dedirtti valla

ya nebileyim dr hormon testi başlığı altında 11 tane paragraf çıkarmış yani 11 ayrı test ne bilem şaşırdım sigortada 150 ye yapıyor

ya nebileyim dr hormon testi başlığı altında 11 tane paragraf çıkarmış yani 11 ayrı test ne bilem şaşırdım sigortada 150 ye yapıyor

tamam bunun içinde tüm hormonlar var anladım canım tiroid ne bilim glikoz e2 tsh fsh aklıma gelen bunlar ama bende çok yaptırdım 160 tutmuştu

ok canım bak ben byeeeee diyorum görüşürüz.:a015:
saol canımmm tşk ederim bitanemm bak bakıcam dedim baktım gördün müü
HOŞÇAKAL GÜLÜM...RABBİM HERŞEYİ GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...:asigim:
saol canım sanada allah gönlündekini versin

kız onlar gidiyor diye dedim ben dedimya kimler bana by by diyecem bakacam diye onlar bende önce gidsiyoruz dedikleri için yazdım kuşum

çok haklısın canım ya hele yatıyorum kalkıyorum hep hamilelik aklımda.artık canım hiç birşey yapmak istemiyor iyiki sizleri buldum.insan bu tür sorunlarını kimseyle paylaşamıyor çünkü.paylaşsanda seni anlamıyorlar.Allah hepinizden razı olsun.gönlünüze göre versin.
amin canım sneinde gönlüne göre versin bitanem evet kimse anlamıyorum bizi bizden başka yapacak birşeyimzi yok biz burda birbirmizi görmesekte dert ortagıyız iyiki internet var yoksa yanlız olsak ne olacaktı demi ama

hiç deme gitsin canım bende merak içindeyim durumu nasıl diye onu bırak ben o sırada bile göremedim eskilere bakınca farketmiştim başı saolsun allah sabır versin arkada kalanlara

anam nire gidiyon gı ben daha zar zor yazıyorum aşkolsun dur kız bir öpeyimde öyle git bacım bide noktamda öpsün seniŞenizŞeniz
mesai bitmişti güzelim şimdi geldim eve anahtarımı unutum evde diye giremem diyordum dün annemlerde bırakmışım meyerse hemen eve koştum yanınıza yani canım benim

bugün ilk günüm kızlar öğlen girdim sonra işim vardı çıktım aman bir geldim neler olmuş nasıl hızlı ilelemiş.ne kadar çok şey kaçırmışım yaaa.
hoş geldin canım topiğimize bizim topik böyle ben artık geçmiş bile okuyamıyorum okadar çok oluyorki yazılar yetişemiyorum

kıssslar ben çıkıyorumm evime gidimmm kendinize iyi bakkkınnn iyi sohbetler yarın görüşürükkkk öptüm hepinizi Şeniz hihoyyyt

bende tiroidle glikoz yok ne bileyim bacım ya anlamadım gitti yaptırcez artık
kayra çım eğer özelde yaptırıyorsan tahlilleri tutuyor okadar canım ben ilk yaptırdığımda yeşilyurt devlet hastanesinde yaptırdım 1 lira vermedim ama sonra başka bir dr gittim o illaki tekrar isterim bunlar hem eksk hemde olmaz dedi bir daha yaptırdık ozamanda sigortamda bitmişti özelden yaptırmak zorunda kaldım banada öyle bir rakam çıkardı ben karşılayamam dedim çok gerekli olanlarını şimdi yaptırayım geri kalanını sonra dedim de öyle bile 300 ytl bayıldım

X