Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

CANIM sağol aynıyım valla sanki klavye elimden kayıyo bide çok sık tuvalete gidiyoruz azcık bişi geliyo off sinir oldum

bide rep ne biliyomusun hani şu sağ üstte teraziler varya onlara tılayıp puan veriyosun canım:1hug:

BENDE İSTİYORUM OZAMAN REPLENMEK....kaydirigubbakcemile5

anammm istanbul hayranıyım ben ama gezmek için yaşyamam ben orada boğulurum karşıdan karşıya tur grubu gibi geçiyoz valla orda karşıdan karşıya geçen insanı aydında bulvarda toplu bulamazsın gözünü sevdiğimin aydını de gidi deeee

ana kız valal bende seni merak ediyordum vede içimdende geçti bu kız kırmızıları göçrdü girmedi diya bacım sıkma canını hormon testi falan yaptır bebiş işlemlerine başlarsın canım benim

afiyet bal şeker olsun canım benim

saol cnm benim sende bol bol ye bebişine faydası olsun

anammm istanbul hayranıyım ben ama gezmek için yaşyamam ben orada boğulurum karşıdan karşıya tur grubu gibi geçiyoz valla orda karşıdan karşıya geçen insanı aydında bulvarda toplu bulamazsın gözünü sevdiğimin aydını de gidi deeee

haklısın canım ben evvelki sene aydına gelmiktim arkadaşımın annesinde kalmıştık çok güzel bir şehir hele düğünlerinize bayıldım valla çok güzel oluyor

evet yaa hayatımda gitmediğim şehir kalmadı nerdeyse ama aydınımın düğünleri kadar eğlenceli olmuyo hele kızlar bi giyiniyolar şıkırşıkır

Merhaba kızlar nasılsınız? Dün hastaneye gittim.Düşük sonrası regl olmamıştım.Doktor muayene etti iltihap var dedi birde minik bir kist var sağ tarafta dedi.Çok önemli düzeyde olmadığını düşündü sanırım o yüzden ilaç falan vermedi bu konuda.Eğer bebek istiyorsam korunmama gerek kalmadığını söyledi.Adet söktürücüyle folik asit verdi bugün başlayacağım bakalım.

X