Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Kızlarr herkese ıı akŞamlarrr...gıdenlere gelenlere....sızlerden mutlu haberler beklıyoruz...:):):) ınŞ..rabbımdenn herŞeyy hayırlısı ıle...

escales sağol canım şimdilik iyiyim benimde ağzım da yara var ama behçetten kaynaklı o yüzden bu hastalıkla alakası varmı bilmiyorum (hatta dudaklarım silikonlu gibi şişti yaralardan )
çok ama çok geçmiş olsun canım benim
yaaa bende bakıyorum hergün amin canım amin inşallah toparlanmıştır
hadi hayırlısı cnaım inşallah bu ay bebişinin haberini alırsın canım

canım bence dr git ne diyecek ona göre hareket et belki adet söktürücü ilaç verir

kanda yok dedlerse çok zor canım ama sen yinede dr git
hiç deme gitsin canım bende merak içindeyim durumu nasıl diye onu bırak ben o sırada bile göremedim eskilere bakınca farketmiştim başı saolsun allah sabır versin arkada kalanlara
kızlar ben çıkıyorum bakaçam gelince kimler bana güle güle demiş diye heheheheh
sanırım giremem tekrar yarın sabah görürşüz artık sizi çok seviyorum kendinize iyi bakın
anam nire gidiyon gı ben daha zar zor yazıyorum aşkolsun dur kız bir öpeyimde öyle git bacım bide noktamda öpsün seniŞenizŞeniz
canım mayısın5inde hasta olmam lazımdı olmadım
tam benim adet günümde canım kan testini olmadı bir daha yaptır canım benim
valla 2dakka uzaklaşıyorum sayfalar atlıyo beee
anam hiç deme gitsin bende toplu yazıyorum valla
ben geldim sengözlerimebaksanab
hoşgeldin canım nasılsın bakem
iiğğğğğ fatura geldi yineee

hiç deme gitsin nefret ettim artık faturadan valla kaydirigubbakcemile3

bende kaçtım sizlere iyi sohbetler canlarım.hepinizi öpüyorum.Desteğiniz için Allah hepinizden razı olsun.herşey gönlümüzce olur inş.iyi akşamlar herkese mutfağa kaçtım bende.byeeeeeeeeeee.

ben geldim çok yorgunum gezdim gezdim geldim gelirkende kır ızılarda geldi benimle beraber kırmızıları gördümm :nazar: :1shok: laelaelaelaelae

evet ilk kullanışım o hastanede serhat bey diye bir dr varmış o çok iyi diyolar ben medipolde bahar hanıma gidiyorum şimdilik memnunum

valla ben pcos astasıyım 5 senedir gitediği doktor kalmadı hiç bir ilaç verediler buraa başladı hsg simir taliller hepsii yaptırdı su ana kadar iç bir ücrettede ödemdim bede eunum bakalım yarın umoşlar asıl birde dosya acıorlar sana öle takip ediyorlar

X