Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bide şöyle bişey var adetine yakın hamile kaldığında hamilelik geç belli oluyomuş

evet onu bende duydum hatta okumuşsunuzdur 4-5 haftalık bir arkadaşımın hamileliğinden bahsetmiştim.onun durumuda senin yazdığın gibi olmuş canım ilk yaptırdığında değer düşük çıkmış fakat dr.Allahtan ultrosonla keseciği görmüş bir kaç gün sonra yine gel demiş o zaman belli olmuş.

canım inşallah hep seninle aynı şeyleri yaşıyoruz tek değilsin merak etme kimsenin lafınada bakam sadece hayırlısını dile allahtan boş ver gerisini biz çok istediğimiz için olmuyor kafamıza çok takıyoruzda ondan canım benim yaaa

iyi akşamlar byyy görürşüz sonra

sende kendine iyi bak görürşüz sonra byyyy

çok haklısın canım ya hele yatıyorum kalkıyorum hep hamilelik aklımda.artık canım hiç birşey yapmak istemiyor iyiki sizleri buldum.insan bu tür sorunlarını kimseyle paylaşamıyor çünkü.paylaşsanda seni anlamıyorlar.Allah hepinizden razı olsun.gönlünüze göre versin.

ikitane prof var be genelde hep gaze hm dek geldim bende hiç bir an etki aşaadım cok hafif arada sızlaa var gelip geçio sei ilk kullaamı

evet ilk kullanışım o hastanede serhat bey diye bir dr varmış o çok iyi diyolar ben medipolde bahar hanıma gidiyorum şimdilik memnunum

X