Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hb cnm saol iyiyimm sende iyisin inş

hb cnm saol cok iyiyim

vildoşum sanada hoşçakalll özletmeden geelll bb
iklimcim sen ne oldu test felan yaptıracaktın sanırım yanlış hatırlamıyorsam tabiii

bende hamile kalmaya calısıyorum 3 yıllık evliyim 21 yasındayım atlatmadıgım dert kalmadı 8 aydır...çok üzülüyorum ve bugunden itibaren ayyın birine kadar sansımın en yüksek oldugu günler...
inşallah canım benimde öyle bu günler şansım çok yüksek inşallah hepimiz hamiş oluruzda üzülmekten kurtuluruz artık ama yine de yüce rabbim bilir hayırlısını diliyorum ben bu ayda olmazsa çok üzülmiyecem

bende hamile kalmaya calısıyorum 3 yıllık evliyim 21 yasındayım atlatmadıgım dert kalmadı 8 aydır...çok üzülüyorum ve bugunden itibaren ayyın birine kadar sansımın en yüksek oldugu günler...

hoşgeldin canım .yumurtalam zmanınsa eğer illşkide bulunun sık sık yani gün aşırı ve ilşki sonrası hemen kalkma sırt üstü yat sabah duş alırsın .

kızlarrrr napıyım miskın miskın otrdum gene tv basında.ama kararlıyım bugun iş yapıcam evımı toplıcammm.gebelıkte beslenmeyı okuyrdum yemek yıyemıyorum içim içimi yıyorr.ona bakıyordum azz.gunde az az 5/6 öğün yiyin dıyorr..offf
siz napıyrsunuzzzzz

baya bi arastırıldım batında serbest sıvı vardı gerci ohala varda hamile kalmam için hiçbir sorun yok hersey sapasaglam insallah maclara baslıyacagız bu aksam :nazar:

kızlarrrr napıyım miskın miskın otrdum gene tv basında.ama kararlıyım bugun iş yapıcam evımı toplıcammm.gebelıkte beslenmeyı okuyrdum yemek yıyemıyorum içim içimi yıyorr.ona bakıyordum azz.gunde az az 5/6 öğün yiyin dıyorr..offf
siz napıyrsunuzzzzz

masallah bebişde sende pek nazlısınız babacığa yazık deseneŞeniz

mrb hadi hayırlısı canım inş booş olmaz bu ayyyy bool şanslar sizeeea.s.

iklimcim sen ne oldu test felan yaptıracaktın sanırım yanlış hatırlamıyorsam tabiii

perşembe yaptırıyım dedim cnm kimyasal falan olursa üzmüyüm kendimi geçsin dedimm
inşallah canım benimde öyle bu günler şansım çok yüksek inşallah hepimiz hamiş oluruzda üzülmekten kurtuluruz artık ama yine de yüce rabbim bilir hayırlısını diliyorum ben bu ayda olmazsa çok üzülmiyecem

yok teyzesi nohutum çok akıllı .
annesine hiç sorun yaratmıyo.inşallah doğuncada uslu olur::nazar:
amannn ammnnaa maşalllahhh
slm kızlar nasılsınız

slm hg cnm

mrb hadi hayırlısı canım inş booş olmaz bu ayyyy bool şanslar sizeeea.s.

sagol canım offf off bi olsa adak adadım 50 çocugu mutlu edicem,çok istiyorum çok zor 8 ay gecirdim artık onunla hayata onun gibi sıfırdan baslamak istiyorum...senağlama

X