Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

AY KIZLAR bu dünyada cazgır olcaksın valla hani pazartesi patronla kavga ettim bağırıp çağırdım ya şuan ondan iyisi yok melek melek hahahhahaa ama hiç konuşmuyorum günaydın bile demiyorum canıma değsin :eek:klava:

ben aranızda olmaktan çok mutlu oldum çok tesekkürler benide aranıza aldıgınız için ama şimdi kacmalıyım eltime gidicem özlemiş beni...:eek: beni 24 saatin büyük bölümünde görebilirsiniz...iyi günler hepinize...:lepi:

amin dyd saol bundan iyi dua yok su ara benim için kim bana allah razı olsun dese aman öle deme tez zamanda bebegine kavus de diyorum gülüyolar:)

AY KIZLAR bu dünyada cazgır olcaksın valla hani pazartesi patronla kavga ettim bağırıp çağırdım ya şuan ondan iyisi yok melek melek hahahhahaa ama hiç konuşmuyorum günaydın bile demiyorum canıma değsin :eek:klava:

iyi yapmışsın canım ohhhhhh canım adegsin iyi olmuş

ben aranızda olmaktan çok mutlu oldum çok tesekkürler benide aranıza aldıgınız için ama şimdi kacmalıyım eltime gidicem özlemiş beni...:eek: beni 24 saatin büyük bölümünde görebilirsiniz...iyi günler hepinize...:lepi:

bizde memnun olduk canım yine gel güle güle

Film cekildi evet, hersey normal dedi doktor.
Test yapilmadi, gerek yok dedi.

Aceba gercektende bu kadar düsündügümüz icinmi olmuyor.
Yani stres yaptigimiz icin.

canım benim bi komşum vardı 3 sene doktora gitmiş hiç bişe olmadıgı halde olmamıs sonra psikolojik diyince psikoloğa gitmiş yine olmamış sonra amaaaaaaan olmuyo diyip mücadeleyi bıraktıkları zaman olmus bizde öyle oluruz insallah:1shok:

korunduktan sonra 1 sene olmaması normalmiş eger bayanda sorun yoksa ege üniversitesindeki doç.öyle demişti sabret daddysfirsteyepain cim olacak inşallah

h.b. iltercakir iyiym canım bende ne olsun oturym evde
bende çok farsızdeğilim canım bende iş yerinde oturuyorum hiç iş yaptığım yok kovulacam yakında -tatlicadiarzu-

iyi günler canım yine gel bekleriz

Evliligimizin ilk senesi Dogum Kontrol hapi kullandim...
Sonra biraktim, yani iki senedir kullanmiyorum.

Esim korunuyorda o zamandan beri.
6 aydir onuda biraktik. Onunla alakali olacagini sanmiyorum.
evet haklısın canım onunla alakalı bir durum değil

valla biyandan giyiniyorum bi yandan yazıyorum bu gidişle kapıdan çıkarken kapatıcam:KK70:

canım eger korundu isen korunmanın eksisiylede bir süre olmuyormuş inşallah bu ay olur canım çok kafana takma

slm hoş geldin saol canım biz iyiyiz sen nasılsın

slm hoş geldin nasılsın biz iyiyiz canım sen nasılsın

merhaba hoş geldin saol canım iyiyiz işte sen nasılsın

canım korunmuşsunuz bak korunmanın etkisi geçmemiştir belki bekle birazdaha

inşallah bu ay hamile kalmışsındır inşallah işe yaramızştır tatlım ben hiç hamile olmadığım için bilemiyorum yani belirtileri topiğimiz uğur getiri inşallah herkese

inş.cnm teşşekür ederim güzel dileklerin için allah herkezin gönlüne göre versin

dogru sabredicez onlar bigün bize gelicek ama ogünü beklemekte çok zor oluyo bazen... şimdi bide bizim arkadaslardan biri dogurdu çocugu gördükce fena oluyorum baska bi arkadasımla beraber hamile kalmaya calısıyoruz bu ay yumurtlama tarihimiz aynı gün hamile kalsak süper olacak:)
ay ne güzel ikinizde aynı anda olsa inş cnm allah büyüktür takma kafana

Film cekildi evet, hersey normal dedi doktor.
Test yapilmadi, gerek yok dedi.

Aceba gercektende bu kadar düsündügümüz icinmi olmuyor.
Yani stres yaptigimiz icin.
bence bi sorununda yokmuş kafanı rahatlatmaya bak cnm

ayy kopamadım beni bekliyor eltim ben kactım öptüüüm hepinizi....
bay yine gel cnm

[

merhaba..

bu hafta tüp bebek tedavisine başlayacağım...
bana 1tane yasin okuyabilir misiniz.. 500kişiye ulaşmam gerekiyor... OKUMA SÜRESİ HAZİRANIN 15'İNE KADAR..

evlenmeden 10sene boyunca tedavi gördüm sürekli tekrarlayan kistler yüzünden.. 3defa laporoskopi yapıldı ama sürekli tekrar etti kistler en son 4.ameliyatta sağ yumurtalığım ve tüpüm alındı.. sonra evlendim.. ilk aydan itibaren tedaviye başladık 3defa aşılama oldum hepsi negatif.. şuan 15aylık evliyim.. tüp bebek için ssk ödeme yapmıyor 3yıllık evlilik istiyor.. 3yılı bekleyemiyorum çünkü kalan tek yumurtalığımda sürekli kist üretiyor...onu da kaybetmekten çok korkuyorum.. öncelikle kendimiz sonra çevremdeki herkes çocuk bekliyor.. eşimin ailesi tedavimi bilmiyor... zordayım... RABBİM feraha çıkarsın inş...

şimdiden hepinize teşekkür ediyor yardımlarınızı bekliyorum....

--------------------------------------------------------------------------------
kızlar anasyafdaki duyduk duymadık demedik bölümündeki acıysıyla tatlısıyla sayfasının içindeki yardımlarınıza ihtiyacım var içeriğini okuyun bu HALİSNA arkadasımızaa yardım edelim

merhaba..

bana 1tane yasin okuyabilir misiniz.. 500kişiye ulaşmam gerekiyor... OKUMA SÜRESİ HAZİRANIN 15'İNE KADAR..

evlenmeden 10sene boyunca tedavi gördüm sürekli tekrarlayan kistler yüzünden.. 3defa laporoskopi yapıldı ama sürekli tekrar etti kistler en son 4.ameliyatta sağ yumurtalığım ve tüpüm alındı.. sonra evlendim.. ilk aydan itibaren tedaviye başladık 3defa aşılama oldum hepsi negatif.. şuan 15aylık evliyim.. tüp bebek için ssk ödeme yapmıyor 3yıllık evlilik istiyor.. 3yılı bekleyemiyorum çünkü kalan tek yumurtalığımda sürekli kist üretiyor...onu da kaybetmekten çok korkuyorum.. öncelikle kendimiz sonra çevremdeki herkes çocuk bekliyor.. eşimin ailesi tedavimi bilmiyor... zordayım... RABBİM feraha çıkarsın inş...

--------------------------------------------------------------------------------
kızlar anasyafdaki duyduk duymadık demedik bölümündeki acıysıyla tatlısıyla sayfasının içindeki yardımlarınıza ihtiyacım var içeriğini okuyun bu HALİSNA arkadasımızaa yardım edelim

bizden kat kat kötüleri var allah hepsine yardım etsinnn bu tür durumlarda şükretmeyi becerebilmekte çok önemli en azından bizler yanii

bende hamile kalmaya calısıyorum 3 yıllık evliyim 21 yasındayım atlatmadıgım dert kalmadı 8 aydır...çok üzülüyorum ve bugunden itibaren ayyın birine kadar sansımın en yüksek oldugu günler...
hoşgeldin canım
slm kızlar nasılsınız
selam canım nasılsın .
çapkın ördeğin de burda seni bekliyo
maşalllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah nazar degmez insaaaaaaaaaaaaaaallllllllaaaaaaaaaaaaaaah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
aminnnnn:içelim::nazar:
slm kızlar nasılsınız beryal naber canım...
iyiyim canım sen nasılsın .
hoşgeldin bebiş nasıl
mrh kızlar nasılsınız
iyiyiz canım hoşgeldin sen nasılsın.
amannn ammnnaa maşalllahhh

slm hg cnm
amin maşalllah:nazar:
Merhaba Kizlar,

ben yeni üyeyim. Bu Forum cok ilgimi cekti ve
sonunda üye olmaya karar verdim.

Ben yaklasik 3 yildir evliyim. 6 aydir bebek icin ugrasiyoruz
ama sonuc yok. Doktora gittim hic birseyin yok hersey yolunda dedi.
Belki o pek anlayamamistir diye 2 doktor daha gezdim, ayni seyi onlarda söyledi.

Sizce neden kaynaklaniyor olabilir?
birde iliskiden sonra bacaklarimi havaya kaldirip yatiyorum ama
ayaga kalktigim an sanki spermler oldugu gibi hepsi birden disari akiyor.
Bu durum normalmi?
hoşgeldin canımmmmma.s.
merhaba arkadaşlar bende yeni üyelim siteyi keşfetmeye çalışıyorum benim probleminde hamile kalamama geçem ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım yarın hasta olmam lazım ama hiç bir belirti yok hamişlik içinde belirti yok arada kaldım aramızda hiç belirti yaşamadan hamile kaldığını öğrenen var mı tedaviden sonra..tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim..

sende hoşgeldin canıma.s.

merhaba..

evet arkadaşlar lütfen yardım edelim arkadaşımıza inşallah bebeğini kucağına alır çok zor gerçekten

beryal+, DaddysFirstEyePain, hira64, iltercakir, mercanayse+, peri38, sevda_2073 eeee kızlar susmayın yazın birazz

Şenizberyalcim bende iyi olmaya çalışıyorum canım
çapkın ördeğim seni çooooook ösledim
ver bakıym teyzoşa bi öpücük ŞenizŞeniz

valla aslında içimden arayıp ben gelemiyorum işim çıktı demek geliyor ama olmazki dostluguma sıgamaz eltimle kıyamam ben ona tabi oda bana...kadın ben üzüldükçe aglıyo konustugumuzda onun bi kızı bi oglu var...

X