Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba arkadaşlar bende yeni üyelim siteyi keşfetmeye çalışıyorum benim probleminde hamile kalamama geçem ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım yarın hasta olmam lazım ama hiç bir belirti yok hamişlik içinde belirti yok arada kaldım aramızda hiç belirti yaşamadan hamile kaldığını öğrenen var mı tedaviden sonra..tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim..

kızlarrrr napıyım miskın miskın otrdum gene tv basında.ama kararlıyım bugun iş yapıcam evımı toplıcammm.gebelıkte beslenmeyı okuyrdum yemek yıyemıyorum içim içimi yıyorr.ona bakıyordum azz.gunde az az 5/6 öğün yiyin dıyorr..offf
siz napıyrsunuzzzzz
kendine dikkat et cnm ama normal hayatına devam et bencee
baya bi arastırıldım batında serbest sıvı vardı gerci ohala varda hamile kalmam için hiçbir sorun yok hersey sapasaglam insallah maclara baslıyacagız bu aksam :nazar:
hadi bakalım:jeyyar:
mrh kızlar nasılsınız
slm hg
Merhaba Kizlar,

ben yeni üyeyim. Bu Forum cok ilgimi cekti ve
sonunda üye olmaya karar verdim.

Ben yaklasik 3 yildir evliyim. 6 aydir bebek icin ugrasiyoruz
ama sonuc yok. Doktora gittim hic birseyin yok hersey yolunda dedi.
Belki o pek anlayamamistir diye 2 doktor daha gezdim, ayni seyi onlarda söyledi.

Sizce neden kaynaklaniyor olabilir?
birde iliskiden sonra bacaklarimi havaya kaldirip yatiyorum ama
ayaga kalktigim an sanki spermler oldugu gibi hepsi birden disari akiyor.
Bu durum normalmi?

hoşgeldin cnm ama avatarında bekar yazıyo.. eşinede baktırdınmı cnm hayırlısı olsun

Merhaba Kizlar,

Belki o pek anlayamamistir diye 2 doktor daha gezdim, ayni seyi onlarda söyledi.

Bu durum normalmi?

tüplerine bakıldımı bende de durum farklı degil tam 8 ay ugrastım arastırıldı sapasaglamım bakalım bu aytekrar deneyecegim...

Merhaba Kizlar,

Bu durum normalmi?

hosgeldin canım bende 11 ay oldu isteyeli canım banada aynı seyleri dediler tam bes tane dr gittim hepsi aynı seyi söyledi stres diyolar bana sperm olayına gelince ben onu dr sordum dediki o sorun deil dedi zaten ulasan spermler yerine ulasıyomus fazlalaı dısarı cıkıyomus

ya varya benim iki kedim var bir dişi bir erkek siyam lar ve o bile dogurdu 22 günlük yavrular ben daha basaramadım 3 yılda deliricem ben artık ya...

Merhaba Kizlar,

Bu durum normalmi?

cnm bendede aynısı oluyo sanki içerde bişey var kabul etmiyo gibi o an kesin olmadı diyorum içimden..sen rahim filmi çektirdin mi hsg testi ben yaptırmadım acaba kanallarım mı tıkalı diyorumsenağlama

kızlar cıkmam lazımmm...
tembelliğe sonnnn vermelıyımmmm.
haklısn cnm yarın stajımada gıdecegım ev daha bir sıkıcı
hepınızı öptümmmm

cnm bende 3 yıldır uğrasıyorum sabret cnm bi gün bizimde olur:teselli:

dogru sabredicez onlar bigün bize gelicek ama ogünü beklemekte çok zor oluyo bazen... şimdi bide bizim arkadaslardan biri dogurdu çocugu gördükce fena oluyorum baska bi arkadasımla beraber hamile kalmaya calısıyoruz bu ay yumurtlama tarihimiz aynı gün hamile kalsak süper olacak:)

baya bi arastırıldım batında serbest sıvı vardı gerci ohala varda hamile kalmam için hiçbir sorun yok hersey sapasaglam insallah maclara baslıyacagız bu aksam :nazar:
canım eger korundu isen korunmanın eksisiylede bir süre olmuyormuş inşallah bu ay olur canım çok kafana takma

slm kızlar nasılsınız
slm hoş geldin saol canım biz iyiyiz sen nasılsın

slm kızlar nasılsınız beryal naber canım...
slm hoş geldin nasılsın biz iyiyiz canım sen nasılsın
mrh kızlar nasılsınız
merhaba hoş geldin saol canım iyiyiz işte sen nasılsın

Merhaba Kizlar,

Bu durum normalmi?
canım korunmuşsunuz bak korunmanın etkisi geçmemiştir belki bekle birazdaha
merhaba arkadaşlar bende yeni üyelim siteyi keşfetmeye çalışıyorum benim probleminde hamile kalamama geçem ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım yarın hasta olmam lazım ama hiç bir belirti yok hamişlik içinde belirti yok arada kaldım aramızda hiç belirti yaşamadan hamile kaldığını öğrenen var mı tedaviden sonra..tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim..
inşallah bu ay hamile kalmışsındır inşallah işe yaramızştır tatlım ben hiç hamile olmadığım için bilemiyorum yani belirtileri topiğimiz uğur getiri inşallah herkese

dogru sabredicez onlar bigün bize gelicek ama ogünü beklemekte çok zor oluyo bazen... şimdi bide bizim arkadaslardan biri dogurdu çocugu gördükce fena oluyorum baska bi arkadasımla beraber hamile kalmaya calısıyoruz bu ay yumurtlama tarihimiz aynı gün hamile kalsak süper olacak:)

inşallah tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz canım

canım gecmiş olsun saka yapıyom zaten canım ben hamile arkadaslardan sey duymustum ayvayı soyup kücük kücük parcalara ayırıyolarmış ayva mide bulantısını alıyomus sende dene bakalım belki faydası olur

Kusura bakmayin üye olurken pek dikkat etmedim o kisimlara...
O yüzden bekar ve ögrenci yaziyor...düzeltirim birazdan.

Yok esim henüz doktora gitmedi ama bu ayda olmazsa gidecek.

Doktor kafana takma düsünmemeye calis, kendine stres yapma dedi.
Ama elde degilki. Ister istemez her iliskiye girdigimizde aceba bu sefer olacakmi
düsüncesi var.

aynen canım bana da öyle dedi ama kafaya ister istemez takıyon

X