Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

demek gününü geçince test doğru oluyo bende 2 gün az süre çıkar diye düşündüm öyle değlmiş demek

regl dönemin geçsin ümidini yitirme 5 gün geçsin yaparsın unutma bazılarında çıkmıyor o kitlerde yapılanlarda benim bir arkadasımda çıkmamıştı kan tahlilinde çıktı.

kızlar ben kaçtım ama aklım sizde kalacak
sizi seviyom beni özleyin kendinize iyi davranın by byy allaha emanet olun mucukss a.s.a.s.a.s.a.s.

off ya off bende nezaman adetim gecikse test yaparim ama sonu hep husran oldu artikin yapmicim 15 gun gecene kadar yapmayacam:nazar:

aynene canım bende hap alırım testi cıkmazsa üzülmicem olur herseyde var bi hayır derim sonra negatif cıkınca direk depresyona girerim bigün eşim dediki ahdıım olsun hamile olurrsan ve bu testte degil kanda cıkarsa hamile oldugunu bile bile yine test yapıp ho çift çizgiyi görecem dedi senağlama

merhaba hoş geldin aramıza canım beryalım senide keler şimdi listeye inşallah hamilesindri canım hiç birşeyden korkma unutmayınki kortuğunuz şeyler başınıza gelir
ayy çok özledim sizi olmaz öyle bir tane öpüçükle bir sürü istiyorum
ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz
çok öpüyos o zaman teyzoşummmmmmmmmmm
ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz
hosgeldin aramıza canım enyakın zamanda bebiş sahibi olursun insallah

yerim ben o nohutu karnı doymusmu melegimin

hayırlısı olsun canım insallah bebişin olur

haydiiiiii halaya oy oy yandan yandan:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:sositosositosositosositosositosositosositosositosositososito
ohh doydu teyzesi .vitamin ilaçlarımızı da içtik .şimdi geldik yanınıza.
selam arkadaşlar bu yolda olan herkese rabbim sabır versin ama unutmayın sabrın sonu mutlaka allahım mükafatımızı veriyor
evet bende sana katılıyorum .sabrın sonu selamet tir derler.allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.
ay neguzel listeye eklenmisim insallah allahim en hayirli zamanimizda hamile kaliriz hepimizde tesekkur ederim beryal listeye ekledigin icin beni
ne demek kuşum .inşallah gelicek meleğin .
beryalcim canım benim nasılsın kız hele bi temmuz gelsin sen çalışmayı gör o zaman eş dakika boş durmak yok taki ikinci meleğim bana gelene kadar sizlerde dua edin bana nohut kardeş isterde biz yapmazmıyız :))))

vildancım hoşgeldin nasılsın bakim bahtsız kardeşim benim olsun kız durma koş dinç kalırsın daha iyi biz yaşlandıkça sen gençleşirsin ben bütün gün oturuyorum da ne oluyor sanki popo büyütüyoruz habire:))))
escales hadi şimdilik oyna bakalım izin çıktı:)))
bebiş02 hoşgeldin canım nasılsın
princess of rain sende hoş geldin aramıza güzel paylaşımlar diliyorum canım
ilterçakır özel üye oldun hadi bakalım kutlaylım:))))
osmaniye sen nasılsın canım benim
mercanayşe yeb2004 marbley sizler nasılsınız bakalım
kızlar hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız

istiyo walla yapın çalışın çalışın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

allah hayırlısını versin inşallah

kızlar aranızda tv seyreden varmı benim zayıflama topiğindeki arkadaşlar söyledi sanırım kanal d de müge anlımı ne onun programı varmış çoçuklarını öldürmüşlermi ne yaa ayy çok kötü oldum onu seyrediyorlarmış çokta merak ettim burdada tv yokk

henüz katil belli degil ama çocuk 45 gün sonra eve çok yakın bi bugday tarlasında bulundu...

canım daha erken hemen ümidinikesme dur bakalım

hklısın canım bu anası olacak kadın varya 45 gündür burada bi damla gözyası dökmedi allahım dedim biz hergün yalvatrıyoruz olsun diye asıl böylelerine verme tövbe tövbe herseyde var bi hayır ya bos yere günaha giriyorum deli oluyom böyle insanlara allah nasıl biliyosa öyle yapsın
boş ver canım cım seyretme öyle programları içini karartma ben seyretmiyorum öyle şeyler hemen kapatırım vallahi gelmiyorum ben öyle şeylere bayılacak gibi oluveriyorum çok hassasım ben sende seyretme üzme o güzel canını kuşum benim
demek gününü geçince test doğru oluyo bende 2 gün az süre çıkar diye düşündüm öyle değlmiş demek
tabi çıkmaz canımcım testin üstünde bile 4 gün sonra yazıyor

off ya off bende nezaman adetim gecikse test yaparim ama sonu hep husran oldu artikin yapmicim 15 gun gecene kadar yapmayacam:nazar:
en güzeli beklemek canım hem beklerkn içindeki ümit te sönmüyor acabamı diyorsun -tatlicadiarzu-

bende hamile kalmaya calısıyorum 3 yıllık evliyim 21 yasındayım atlatmadıgım dert kalmadı 8 aydır...çok üzülüyorum ve bugunden itibaren ayyın birine kadar sansımın en yüksek oldugu günler...

al işte adetime iki gün kalmıştı merak ettim şimdi yaptım negatif

ya dayanamadım yaptım testi adetime iki gün kala erken mi yaptım ille günümü geçmem mi lazımdı

merhaba kızlar geçen ay 27 nisan da olmuştum adetim düzenlidir 4 gün önce gelir gününden bugün hala tık yok hamilemiyim sizce bu akşam test alıp sabah uygulasam mı negaitf çıkarsa üzülürümde kasıklarımda ara sıra sancı oluyor hafif göğüslerime dokunduğumda acıyor hamilemiyimdir acaba
canım ikinizde aynı sorunla karşı karşıyasınız erken yapıyosunuz.
adet gününüz gelsin en az 3 gün geçsin öle yapın testinizi.
bu arada testi sabah ilk idrarınızla ve aç karnına yapın .adet belirtisi ve hamilelik belirtisi hemen hemen aynı oluyo.ayırt etmek mümkün değil.
bekleyin ve sabredin lütfen .

selam canım nasılsın .

ben çıkıyorum kızlar sevimsiz bir toplantıya gidiyorum hepinizi öpüyorum kocaman kocaman
güle güle canım m
kızlar ben kaçtım ama aklım sizde kalacak
sizi seviyom beni özleyin kendinize iyi davranın by byy allaha emanet olun mucukss a.s.a.s.a.s.a.s.
sanada canım güle güle sende bizim kalbimizdesin unutma özletme kendini çok gezenti şey seniii :a015: a.s.

slm kızlar nasılsınızzz
hoş geldiniz canımcım nasılsın bakalım bebişimiz nasıl Şeniz

henüz katil belli degil ama çocuk 45 gün sonra eve çok yakın bi bugday tarlasında bulundu...
allah onların cezalarını verektir allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın yaa burda sinir oldum resmen offffffffff :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

canım ikinizde aynı sorunla karşı karşıyasınız erken yapıyosunuz.
adet gününüz gelsin en az 3 gün geçsin öle yapın testinizi.
bu arada testi sabah ilk idrarınızla ve aç karnına yapın .adet belirtisi ve hamilelik belirtisi hemen hemen aynı oluyo.ayırt etmek mümkün değil.
bekleyin ve sabredin lütfen .

selam canım nasılsın .

iyiyim cnm siz nasısınız bakalım üzmüyo seni dimi

:eek:klava:en azından artık cenazesi var ...ben 3 yıllık evliyim bebek için deliriyorum millette böyle öldürüyor...allah ım böylelerine vermesin inşallah

X