Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ayy kıyamam sana bende pek semem ama ne yapalım kaderimiz bizim temizlik
kız arkadaşalr yazdı az önce zayıflama topiğinde çoçuğu öldürmüşler onu diyorsun demi bende çok merak ettim banad ayaz sonra burda tv yok

nasıl yani olayı anlatın kızlar:1shok:

inşallah hamilesindir değilsen bile en kısa zamanda olursun ama bir iki günlük bir aksama normaldir. bu konuyu sürekli düşününce olmuyor anladığım kadarıyla insan ister istemez strese giriyor biraz oluruna bırakmak lazım zor biliyorum:

insallah canim biliyorum 1 -2 gun aksama normal ama iste ne bileyim belki hamileyim diye dusununce off aslinda hic dusunmemek ama elimde degil iste yapamiyorum:nazar:

merhaba kizlar benide araniza alirmisiniz lutfen bende hamile kalmak istiyorum ya bu agustosta 3 yillik evli olucam ve gecen sene temmuzdan beri bebek yapmakla mesguluz ama olmuyo iste hipotiroid hastasiyim cok kilolu degilim hormonlarim normal calisiyor esimde bir sorun yok bakildi yani bendede ama ben yakinda rahim filmi cektircem cok korkuyorum bakalim ne olacak nasil olcak ayrica dun adet gunumdu adet olmadim henuz bakalim insallah olmamda hamile olurum insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin.

hosgeldin aramıza canım enyakın zamanda bebiş sahibi olursun insallah

canım benim günaydın .dur daha neler yapacak o minik nokta sana .
ben vejeteryanım inanmazsın canın çekmesin 1 haftadır hersabah sucuklu tost yiyorum ne yapim canım sucuk istiyo .herkes şaşıyo bana.et yemem hiç ne tavuk ne balık ama canım sucuk çekti .yiyom bende ne yapim .

sağol teyzoş.öpüldün .

ağlama nohutun ballı teyzesi.
ama biz kahvaltı yapıyoduk görmedik seni.özür dilerizz.a.s.

günaydın canikom .nohutum sana sabah öpücüğü yolluyoŞeniz

merhaba hoşgeldin tatlım nasılsın .

kolay gelsin canım.
adetin düzene girsin de hadi sende tembellik yapma çalışmalara başla.
nohutum kardeş istiyoooooo delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

yerim ben o nohutu karnı doymusmu melegimin

slm kızlar ben yumurta takibindeydim iki yumurtam olgunlaşmıştı biri 18 mm biri 3 cm olmuş doktor o gün çatlatma iğnesi vurdurdu 3 cm yumurta olur mu ben şaşırdım o kadar büyür mü

hayırlısı olsun canım insallah bebişin olur

merhaba hoş geldin aramıza canım beryalım senide keler şimdi listeye inşallah hamilesindri canım hiç birşeyden korkma unutmayınki kortuğunuz şeyler başınıza gelir
ayy çok özledim sizi olmaz öyle bir tane öpüçükle bir sürü istiyorum
ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

haydiiiiii halaya oy oy yandan yandan:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:sositosositosositosositosositosositosositosositosositososito

selam kızlar nasılsınız bi geçmişe gidip geleyim
selam canım
günaydın kızlar yine yoğun bi günümdeyim:nazar:
annemlere duvar ..cam silmeye perde yıkamaya gidecem birazdan:bbo:
adetliyken yapıyımki temizliği sonra kendime çok dikkat edecem bebiş içinsüprizzzzz

mercanayşecim seracettine kemik yada biftek göndermek isterdim ama sanaldan sadece rep gönderebildim kaydirigubbakcemile3 onuda alıştıracaz repe kaydirigubbakcemile3
canikommmmmmmmmmmmmmm günaydın nasılsın .sana şimdiden kolay gelsin tatlım .
ösledik seni.ben evime döndüm .nohutumla öpüyos seni tocamannnnnnŞeniz
slm kızlar ben yumurta takibindeydim iki yumurtam olgunlaşmıştı biri 18 mm biri 3 cm olmuş doktor o gün çatlatma iğnesi vurdurdu 3 cm yumurta olur mu ben şaşırdım o kadar büyür mü

canım diğeri 18 zaten .çatlatma iğnesi vurulmak için en az 18 yada 20 olması gerkiyo ki çatlasması kolay olsun

günaydın kızlar maşşallah:nazar: bu ne kalabalık şen topik
günaydın canım
canım vallahi hiç öyle birşey duymadım ne desem boş yani bilmiyorum

gııı nasıl öldürmüşler çocuğuuu hangi çocuğuu kimmm neeee ayy geçmişi okuyamıyorum ya işim çok çıldırcam :uhm:

insallah canim biliyorum 1 -2 gun aksama normal ama iste ne bileyim belki hamileyim diye dusununce off aslinda hic dusunmemek ama elimde degil iste yapamiyorum:nazar:[/QUOTE

evet fazla düşünmemekte fayda var hatta ben artık kimseyle konuşmayacağım bu mevzuyu(etrafın soruları ve baklantileri insanı bunaltıyor) sadece burdaki kızlarla paylaşacağım.halden anlarsınız ne de olsa. inşallah tüm bebiş bekleyenlere an kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip olsun.

beryal iyi sayılırım canım adetime iki gün kaldı gün sayıyorum bakalım ne olucak :eek:
hayırlısı olsun canım .
adet günün 3 gün geçsin öle yap testi
hosbulduk canim ekle hayatim ya cok memnun olurum insallah sans getiririm insallah

ya aranizda ne guzel hamile olanlarda varmis hepinizi tebrik ederim rabbim bizede yasatir insallah o duyguyusenağlama

amin canım inşallah .bende hamileyim 5 ayım bitti .büyüyos teyzesi bebişimin takma adı bile var adı nohut bebişimin .allah kısmet ederse de eylül sonu gibi de doğumum olacak.
allahım herkese nasip etsin inşallah.

bende bilmiyorum canım yaa ben zayıflama topiğinde duydum bende merak ediyorum burdada tv yok

kızlar ben 1 aydır bu programı izliyorum anacım 6 yasındaki bi cocuk öldürülmüş kim oldugu bilinmiyo anacım anne orda burda gezen ondan bundan para isteyen babası cocuk bende degil diyip hiç cocugu sevmeyip küfürler yagdırırmış anlayacagın cocuk bakımsız kim para verirse arkasından giden bi cocuk mus yazık işte ölü buluundu kim öldürdüğü acıklanırsa söylerim işte okadar cocuk olsun diye isteriz olmaz böyleleride cocugu dogurur dısarı atatr mevlem ne eylerse güzel eyler allah böyle insanları nası biliyosa öyle etsin:kızgın:

beryalcim canım benim nasılsın kız hele bi temmuz gelsin sen çalışmayı gör o zaman eş dakika boş durmak yok taki ikinci meleğim bana gelene kadar sizlerde dua edin bana nohut kardeş isterde biz yapmazmıyız :))))

vildancım hoşgeldin nasılsın bakim bahtsız kardeşim benim olsun kız durma koş dinç kalırsın daha iyi biz yaşlandıkça sen gençleşirsin ben bütün gün oturuyorum da ne oluyor sanki popo büyütüyoruz habire:))))
escales hadi şimdilik oyna bakalım izin çıktı:)))
bebiş02 hoşgeldin canım nasılsın
princess of rain sende hoş geldin aramıza güzel paylaşımlar diliyorum canım
ilterçakır özel üye oldun hadi bakalım kutlaylım:))))
osmaniye sen nasılsın canım benim
mercanayşe yeb2004 marbley sizler nasılsınız bakalım
kızlar hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız

ilter nolmuş kız ben burayı okuyamıyom olay aydınlanınca beni msnden kıpraştır ben burdan okurum cnm

gııı nasıl öldürmüşler çocuğuuu hangi çocuğuu kimmm neeee ayy geçmişi okuyamıyorum ya işim çok çıldırcam :uhm:
kız bende bilsem çatlıyacam tv göstermiş bilmiyorum kii bakalım benim zayıflama topiğindeki arkadaş yazacaktı yazdımı bakayım sanada yazarım sonra
evet fazla düşünmemekte fayda var hatta ben artık kimseyle konuşmayacağım bu mevzuyu(etrafın soruları ve baklantileri insanı bunaltıyor) sadece burdaki kızlarla paylaşacağım.halden anlarsınız ne de olsa. inşallah tüm bebiş bekleyenlere an kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip olsun.
evet fazla kafaya takmayın korkmayın bilinç altınızdan silmeye çalışın ama yapabilirn varsa banada anlatsın ozaman bebiş olur sanırım

kızlar şimdi açtım tv yi anlayayım bir olayı hemen paylaşacağım ayyy hiçte içim kaldırmaz böyle şeyleri merak ettim ama

selam arkadaşlar bu yolda olan herkese rabbim sabır versin ama unutmayın sabrın sonu mutlaka allahım mükafatımızı veriyor

TARıH : 27.05.2009 SAAT : 12:00

HAMıLE LıSTESı

ıSıM____________________ SAT ______________cinsiyeti___

1.okyanus: _______________28 KASIM ___________kız
2.hakca : ________________12 ARALIK___________kız
3.Çıtos2903 :______________10 OCAK____________erkek
4.beryal: _________________12 OCAK ____________erkek
5.bırcan:__________________25 OCAK
6.sÜprız_mucıze : __________6 OCAK
7.ıNTERHAT: ______________
8.merve_85: ________________6 ŞUBAT __________kız
19.ÖZLEMıMSıN: ___________ 9 ARALIK _________erkek
10.tatlibebek :_______________13 ŞUBAT
11.mervevatan:______________
12.kardelen_32:_____________10 ŞUBAT
13.missmiss : _____________
14.hlymms: ________________8 MART
15.sessizdeniz:____________ 21 MART
16.sevgii:) _________________19 MART
17.nilüfer79 ________________24 MART
18.muhasebe22 ____________ 2 NıSAN
19.gaye ___________________
20.aki.no.bebii _____________ 9 ŞUBAT _________erkek
21.benbilirim________________1 NıSAN
22.bitirici ___________________6 NıSAN
23.smhsmh ________________31 MART
24.serra84 _________________13 NıSAN
25.ESCALES_______________ 5 NıSAN :teytey::teytey::teytey:
26.yaren35 ________________ 31 MART :teytey::teytey::teytey:

UMUT LıSTESı

1.vildangel
2.sara
3.sanalem
4.pancuben
5.dolunay_esra
6.maat
7.rufeyde serra
8:rozalin
9:dil-nur
10.lucian
11.pinkrose
12. yeb2004
13.sumos23
14.dyd
15.kurnaz
16.alin
17.yadel
18.ezgicik
19.eylull
20.pingu.
21.funda41
22.selra
23.huzeyfe
24.yosun2003
25.orays
26.butha.
27.ozle_mm.
28.bilgen35.
29.tatl :
30.SivriBiber:
31.NAZ87:
32.melike25:
33.burcinn:
34.hayrun:
35.meryem82.
36.zahidem:
37.triyandafil:
38.Eski_dünya:
39.umutlu16:
40.ekince:
41.ceylanmelek:
42:srncr :
43:daisy24:
44.34nesli:
45.vildan83:
46.bengl :
47.&ayla&:.
48.cesica:
49.mavi_gozlu:
50.ebrar42:
51.osmaniye80:
52.fransiyum:
53.ALARA1983:
54.angel_eda:
55.talyaa:
56.ktg:
57.belenay:
58.datlum:
59.zeyn77:
60.yagmur2009:
61.windy:
62.niran77:
63.yldz:
64.iklimtuana:
65.tekecen:
66.dezy:
67.gize:
68.ozbek83:
69.sedcan:
70.k.a.y.r.a
71.sinemis84:
72.AYSEN74:
73.abyosun:
74.esengülüm:
75.NS72
76.sekerkiz67:
77.himeros:
78.hummu85:
79.sema785
80.emelistan:
81.iltercakir.
82.FıRUZE:
83.nsb:
84.chen.
85.gulde:
87.nilaykisir.
88.deniz_4444
89._kardelen:
90.tombilibu
91.pufi:
92.yarenb:
93.papatya_1979:
94.sulezehra:
95.empty002:
96.kuskonmaz:
97.bebis02:
98.cisem001:
99.filiziko:
100.duygumehmet2
101.ECE_ESKICI:
102.rengarenk_ :
103.mercanayse:
104.sevimsizim:
105.sekeriim:
106.gulencim:
107.megryann
108.beleney:
109.memuriye
110.leylem:
111.ozgurum:
112.meleksen:
113.zeyneppk:
114.tuugbaa_29:
115.istanbul_ :
116.sironaa:
117.cosmopoli
118.nezooo:
119.duygussduyguss:
120.bengisu_nisa:
121.denizia:
121.SELIN_OZCAN:
122.firdevs2006:
123.marbley:
124.princess of rain:

KIZLAR EN YENı LıSTE BU.ıSMı OLMAYANLAR LÜTFEN BANA BıLDıRSıN .
kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

X